Jump to content

Skargha na Marlen


BaRoN 3W.
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  BaRON 3W. 

Nick gracza, na którego jest skarga: Marlen 

Dokładny czas zdarzenia:  teraz

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip)
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 148183937 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 85.219.196.20 

Opis: Mianowicie gracz krupens grał w perfidny sposób  i prowokował sam mnie do wyzwisk po czym rzuciłem tekstem na jego mamuske  a tu jeb banik na 5 godzin a kiedy ja pisalem [email protected] to nikt nie raczył zareagowac  a moze cie wtedy poprostu Marlen nie było . Do tego sytuacja kiedy lece na niewidce  a tu nie wiem w jaki sposób koles mnie widzi ...  perfidna grafika SOFT ....  no i po paru rundach szlak mnie zaczał trafiac za przeproszeniem ... 
To nie jest tez pierwsza skarga na panią admin  przypomne i moim zdaniem gram w cs 5 lat ale nie spotkałem sie z czyms takim zeby ban za obraze byl na 5 godzin zawsze sie daje max godzina chyba ze tylko tu sa jakies zasady z kosmosu . Dla mnie poprostu to jest smieszne bo nie mnie jednego emocje ponosza i jakos konsekwencje nie sa wyciagane 

Dowody

Link to comment
Share on other sites

Weszłam na mapę akurat w momencie, gdzie zacząłeś pisać teksty typy "rucham Ci matke kiedy śpi", więc wcześniejsze [email protected] nie widziałam, bo jak. A żadna gra nie usprawiedliwia do tego żeby ubliżać czyjejś matce. Masz od tego forum i piszesz podejrzanego gracza żeby UBT rozpatrzyło. A co do skarg to gdybyś był bardziej dokładniejszy to byś zauważył również, że większość były odrzucane i zupełnie o innej tematyce niż Twój ban, ale po co to przejrzeć :D

http://498657.node15.pukawka.pl/hltv-1911101755-de_dust2_only_b-1573404900-1573406160.zip

Tutaj niech opiekunowie przejrzą logi jak nie wierzą. Dla mnie pisanie tekstów typu "rucham Ci matkę" to już szczyt wszystkiego i za takie coś powinieneś w sumie dostać banicję na dzień żebyś się zastanowił następnym razem, gdy będziesz chciał komukolwiek wjeżdżać na rodziców. Gdybyś zwyzywał samego gracza to dostałbyś 30min-1h. Tutaj taki jeden za taki tekst dostał perma także :) A no i oczywiście niech opiekunom nie przemknie okiem Twoje "pojebało Cię" po dostaniu bana, bo mnie nie interesuje ile grasz.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci Marlenka , ze w Polsce jest wolnosć słowa wiec jesli zechce to moge cos pisac nawet na swoja sis czy tam kogo zechce i jak sama napisalas ban za obraze samego graCZA OD 30-1 GODZ a  co matka gra w CS?  

:D

 i Ps : DLa tego kto zamknał skarge chyba nie została rozpatrzona 

Edited by BaRoN 3W.
Link to comment
Share on other sites

BaRON 3W. -17:58:17- 'say' "krupens kurwo"

BaRON 3W. -18:00:15- 'say' "asmieciu"

BaRON 3W. -18:01:39- 'say' "kurwo"
BaRON 3W. -18:01:46- 'say' "rucham ci matke"

 

Nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał że przez wolność słowa możesz kogoś obrażać, ale przez wejście na serwer akceptujesz nasz regulamin i my takich rzeczy nie tolerujemy.

I ode Mnie dostajesz na 1 dzień.

 

By Roni,

Ja na Twoim miejscu to bym mu zrobił 3 dni do tygodnia, takie zachowanie powinno być karane w sposób bardzo brutalny. Jak jakiś gówniarz nie potrafi uszanować cudzej matki, to dla mnie śmieć i nie powinien długo na serwerze grać.

By Thomas,

Potraktowałem go trochę ulgowo ale jeżeli powtórzy się taka sytuacja to odpocznie sobie o wiele dłużej. I właśnie odpocznie sobie na dłużej, jego zachowanie nic się nie zmieniło jeżeli z wyższej administracji chce ktoś dowód to na pw.

Edited

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.