Jump to content

Szybka rekrutacja

INTHEFRONT
 Share

Recommended Posts

Brakuje mi 3/4 adminów więc ruszamy z szybka rekrutacja. Podania pisać pod moim postem

Wzór podania na admina:
Twój nick:
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):
Czy posiadasz STEAM:
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:
Co chciałbyś zmienić na serwerze:
Czy posiadasz sprawny mikrofon:
Czy posiadasz mutacje:
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]:

Wymagania:
1. Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów.
2. Aktywność na serwerze minimum 15h.
3. Ukończone 14lat.
4. Wysoka kultura osobista.
5. Zapoznanie się z regulaminem serwera oraz forum.
6.Mikrofon.

Twój nick: TuRbOoNeT
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=TuRbOoNeT
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 6
Czy posiadasz STEAM: Tak
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak 5 miesięcy na bf2mod
Co chciałbyś zmienić na serwerze: Wyeliminować wszystkie bugi i uprzyjemnić grę innym
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Czy posiadasz mutacje: Tak
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: Tak

/Przyjęty na okres próbny mam nadzieje że się przekonają do ciebie inni admini :)

Twój nick: wnS

Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/wnS/80.72.42.126:27015/

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9

Czy posiadasz STEAM: tak  

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: tak (wielokrotnie na jb)

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Mysle ze niektore z map :)

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Czy posiadasz mutacje: tak

Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: tak

Wybaczcie ze brak 10 postow :)

/Narazie odrzucone za słabe GT

Twój nick: Maxus_PL

Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Maxus_PL/80.72.42.126:27015/

Zakres wiedzy o amxx: 7

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Zapewnić komfortową rozrywkę graczom

Czy posiadasz mutację: Tak

Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 przelew]: Tak

//odrzucone popraw gt nadrob forum

Twój nick: Endriiu
Twoje imię: Szymon
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? : Powiedziałbym , że już od  niepamiętnych czasów kiedy serwery były zwykłe bez żadnych urozmaiceń. ( 6 lat ) 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Trafiłem poprzez reklamę serwera JailBreak.
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Endriiu/80.72.42.126:27015/
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Można powiedzieć, że takie mocne 8 ponieważ miałem swój serwer JB i dobrze się sprawował, ale zabrakło funduszy na jego dalszą realizację więc zakończyłem swoją działalność.
Czy posiadasz STEAM: Posiadam na CS GO, a zamierzam niebawem zakupić również na Cs 1.6, ale jestem zwolennikiem zwykłych wersji bez ulepszeń i zbędnych dodatków. 
Staż w Counter-Strike 1.6: Powiedziałbym, że już długo spędzam wolny czas przy tej grze i to jest około 5 lat 
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Admina miałem na kilku serwerach, opiekuna na jednym serwerze i akurat był to JailBreak oraz posiadałem swój własny serwer , na którym miałem oczywiście właściciela.
Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwerze chciałbym zmienić to aby został dodany model VIP jak i SVIP żeby się wyróżniał z otoczenia.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Naturalnie
Czy posiadasz mutacje: Oczywiście, że tak 
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: Zastanowię się, ale myślę, że składka nie jest duża.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.            

//Brak aktywności przez ostatnie 4 dni, Odrzucone/ Amcia                                                                                                                                                                                                                              Endriiu

Twój nick: PicusGlancusPizdeczka
Twoje imię: Patryk
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? : 4 lata z przerwą 3 miesięcy
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: CS Random Server :P
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/PicusGlancusPizdeczka/80.72.42.126:27015
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Ogarniam podstawowe komendy amx (5/10)
Czy posiadasz STEAM: Praktycznie tak, ale nie mam na nim cs 1.6
Staż w Counter-Strike 1.6: 12 lat
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Na waszych nie, ale ogólnie było a było
Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę że ten serwer jest idealny, i nie ma co w nim zmieniać.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Yep
Czy posiadasz mutacje: Yep
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: sms

// Przyjęty./ Amcia

• 3 weeks later...

Twój nick: emper [F]idelis
Link do Game Tracker:  http://www.gametracker.com/player/emper [F]idelis/80.72.42.126:27015/
Znajomość skali amx: 7/10
Czy posiadasz steam? Oczywiście że tak
Czy miałeś admina na innych serverach?: Tak miałem opiekuna oraz wiele razy admina 
Co chciałbyś zmienić na serverze: Aby było więcej adminów ponieważ jest ich bardzo mało i dzieje się co chce na serverze gdy nie ma admina, częste FK lub dzieci bez mikrofonu wpychające się do ct bez mikra.
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy posiadasz mutacje?: Tak
Składka: Z tym narazie mam problem ponieważ kupuję nowego steama, jeśli przyjęte zostanie podanie zapłacę jak najszybciej

Dnia 14.11.2016 o 17:27, Semper napisał:

Twój nick: emper [F]idelis
Link do Game Tracker:  http://www.gametracker.com/player/emper [F]idelis/80.72.42.126:27015/
Znajomość skali amx: 7/10
Czy posiadasz steam? Oczywiście że tak
Czy miałeś admina na innych serverach?: Tak miałem opiekuna oraz wiele razy admina 
Co chciałbyś zmienić na serverze: Aby było więcej adminów ponieważ jest ich bardzo mało i dzieje się co chce na serverze gdy nie ma admina, częste FK lub dzieci bez mikrofonu wpychające się do ct bez mikra.
Czy posiadasz mikrofon?: Tak
Czy posiadasz mutacje?: Tak
Składka: Z tym narazie mam problem ponieważ kupuję nowego steama, jeśli przyjęte zostanie podanie zapłacę jak najszybciej

Odrzucone, opiekun odrzucił Twoje podanie edytując posta a Ty to skasowałeś. Jeszcze jeden taki numer i to się inaczej zakończy. 

• 3 weeks later...

Otwieram szybką rekrutacje, przyjmę 2-3 aktywnych Graczy :)

Wzor:

PAMIĘTAJ:

ADMIN POSIADA DARMOWĄ REZERWACJĘ NICKU ORAZ SLOTA.

Wzór podania na admina:
Twój nick:
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):
Czy posiadasz STEAM:
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach:
Co chciałbyś zmienić na serwerze:
Czy posiadasz sprawny mikrofon:
Czy posiadasz mutacje:
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]:

Wymagania:
1. Aktywność na forum: 5h, 10 postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów.
2. Aktywność na serwerze minimum 15h.
3. Ukończone 14lat.
4. Wysoka kultura osobista.
5. Zapoznanie się z regulaminem serwera oraz forum.
6.Mikrofon.

Twój Nick : Sznycel

Link Do Game tracker : http://www.gametracker.com/player/Sznycel/80.72.42.126:27015/

Zakres Wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ) : 7

Czy posiadasz Steam : Nie ;d 

Czy Miałeś Admina Na innych serwerach  : Tak, dużo razy a najczęściej na JB .. Nawet na tym byłem od początku serwa , przez jakieś 2 miesiące po czym Komp mi się rozwalił xd :P 

Co chciałbyś zmienić na serwerze : Chciałbym pomóc adminom w ogarnianiu osób pchających się do Ct , robiących  FK i nie przestrzegających regulaminu. 

Czy Posiadasz Sprawny Mikrofon : Tak

Czy posiadasz Mutacje : Nie do końca 

Składka : Ta

Twój Nick : xJuziek

Link Do Game tracker : http://www.gametracker.com/player/xJuziek/80.72.42.126:27015/

Zakres Wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ) : 8

Czy posiadasz Steam : Nie ;d 

Czy Miałeś Admina Na innych serwerach  : Owszem, mialem admina na róznych serwerach typu COD,ZOMBIEMOD,JB i takie serwery.

Co chciałbyś zmienić na serwerze : Swoja osoba chciałbym pomóc przy ogarnieciu, Osób na serwerzę ponieważ często gram na serwerze widzę (Dzieciaków) pchajocych sie do ct to mnie irytuje gdyż admina nie ma na serwerzę. zdarzaja sie takie przypadki ze nawet zaczynaja Ostro Freekilować. Nie patrzcie na te godziny ponieważ, gram na róznych serwerach 1shoot2kills dlatego mam taka mierna aktywność na serwerze. Jezeli bym dostał tą szanse to wykorzystałbym ja. Jestem duzym krytykiem wobec osób łamiacych regulamin :)

Czy Posiadasz Sprawny Mikrofon : Tak

Czy posiadasz Mutacje : Nie do końca 

Składka : Ta

Pozdrawiam :P

Potrzebuję adminów więc zostaniesz przyjęty na okres próbny. Skieruj się do Junior Adminów sieci aby opłacić składkę, a następnie uzyskać range. Nadrob również aktywność na forum,udzielaj się itd. 

Pamiętaj jeden mały wybryk i wylatujesz, admina jest ciężko zdobyć a ja łatwo stracić. 

Twój nick: TypowySeba
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/TypowySeba/80.72.42.126:27015/
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10 (prowadziłem własny serwer jb z kolegą oraz pisałem i edytowałem swojego czasu wlasne pluginy)
Czy posiadasz STEAM: Tak http://steamcommunity.com/profiles/76561197968283113/
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Pewnie (kiedyś nawet na najwiekszej polskiej serwerowni :D )
Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę że do zmieniania nic nie ma, jednakże przyda się para rąk do pracy i trzeba będzie pomóc ogarniać serwer. Jestem pracowity, konsekwentny i nie lubię nieporządku :)
Czy posiadasz mutacje: Jasne
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: sms

Potrzebuję adminów więc zostaniesz przyjęty na okres próbny. Skieruj się do Junior Adminów sieci aby opłacić składkę, a następnie uzyskać range. Nadrob również aktywność na forum,udzielaj się itd. 

Przyjęty. 

Witam
Twój nick: BoB
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/BoB/80.72.42.126:27015/
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): 9/10
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, i tutaj też, tylko odszedłem bo miałem sprawy rodzinne, osobiste.
Co chciałbyś zmienić na serwerze: No w sumie tak, to że nie przyjmujcie nie ogarnietych adminow...
Czy posiadasz mutacje: Nie
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: Tak (SMS)

Przyjęty na okres próbny, miałeś już admina tutaj i dlatego dostaniesz szansę. Zgłoś się po range i uprawnienia do j@.

JesCze jedno, jeżeli zobaczę @BoB @XJuziek wasze kłótnie na serwerze lub będą skargi na was to wylot na zbity pysk za przeproszeniem, macie dawać przykład i służyć pomocą a nie się kłócić jak dzieci z przedszkola. 

Imię: Dawid Wiek: 12 lat  taż na forum (data rejestracji konta): 12 Listopad 2016 Ilość postów: 23 Ilość reputacji: 11 ale da się nadrobić Dlaczego Ty?: ponieważ na serwerze jest dużo osób co tylko psuja grę dlatego chce pomóc w serwerze . posiadam svipa na serwerze mój nick to DarkMan i chce pomóc jak najbardziej !!! Dam pomoc finansowy itp !!!! 

@iNik zacznę od początku. 

1. NIE DAM ADMINA 12 LATKOWI

2. Jaki 12 listopad? Jak konto zostało założone 4h temu. 

3. Posty? Serio? Masz ich aż 23? Bo ja widzę jeden i to z tego tematu. 

4. Jakie 11pkt reputacji? Masz okrągłe zero -.-

5. Jak narazie zauważyłem to ty psujesz grę, poprzez robienie fk. 

6. Naucz się kłamać bo coś ci nie wychodzi. 

Podanie Odrzucone :facepalm2:

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.