Jump to content

Propozycja zabaw dla prowadzącego?


Blade.
 Share

Recommended Posts

Konkurs Artystyczny:

 

A więc tak zabawa polegała by na tym , że strażnik rozpoczynający tą zabawę ustawia tt pod ścianą załóżmy i wyznacza po kolei osoby, które będą rysować jakiś obrazek ,(przydałoby się jak napisał @ CientyXD:D dodać w menu dla prowadzącego możliwość dania markerów więźniom bądź kropek do rysowania),każdy więzień  dostaje wyznaczony czas(załóżmy 30sekund-1minuty) ,po tym czasie kolejna osoba rysuje i tak aż do końca zabawy.Osoba która najlepiej narysuje rysunek oczywiście przeżywa.

 

Zdrajca:

A więc tak zabawa rozpoczyna się następująco:

Prowadzący strażnik wybiera 1 osobę ze strażników (może wybrać siebie) do roli "Zdrajcy" ,nick wybranej osoby zostaje zapisany na czacie strażników .Zadaniem więźniow jest odgadnięcie , który ze strażników  jest "Zdrajcą" oraz stanięcie przy danym strażniku w rzędzie.Mają na to wyznaczony czas przez prowadzącego strażnika(10-15 sekund)

Przeżyje rząd więźniów, który stanie przy prawidłowym strażniku.

 

 

Możecie dawać opinie co do tych zabaw .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to wszystko co tu napisałeś jest zbędne.

 

Po pierwsze ta zabawa "Zdrajca" już na początku będzie śmierdziała faworką, bo Admini widzą wszystkie czaty z wyjątkiem gangowego. Po drugie po co w ogóle piszesz tu tą propozycje, skoro każdy strażnik może wymyślić własną zabawę pod wyjątkiem, że wytłumaczy ją więźniom. Nie trzeba zaśmiecać forum takimi błahostkami. Potem dostarczasz opiekunom dodatkowej roboty. Ta zabawa artystyczna też dla mnie odpada, zbędne. Dać marker więźniom, już widzę co będzie się działo. Jest masa zabaw, które możesz wykorzystać jako strażnik, po co robić wszystko pod górkę? 

Link to comment
Share on other sites

48. Prowadzący może wymyślać zabawy jeśli wytłumaczy ich zasady.

 

Nie było potrzeby pisania propozycji.

W drużynie klawiszy liczymy na kreatywność prowadzących, wymyślanie nowych zabaw jest jak najbardziej mile widziane. Nie dodamy markera dla więźniów (Na niektórych mapach są nieskończone granaty, zawsze można spróbować zastąpić nimi marker).

W dniu 10.05.2019 o 07:07, Weronika napisał:

Po pierwsze ta zabawa "Zdrajca" już na początku będzie śmierdziała faworką, bo Admini widzą wszystkie czaty z wyjątkiem gangowego

Dokładnie jak napisała @ Weronika, przy tego typu zabawach np. możesz kazać odwrócić się więźniom i wybrać "Zdrajce" przez pierwszą/ostatnią reakcje (Niekoniecznie osoba pierwsza/ostatnia musi być "Zdrajcą").

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.