Jump to content

Podanie o Admina - Serwer Only DD2#2

SOJER
 Share

Recommended Posts

Witam,
Przesyłam państwu moje podanie o admina:
Twój nick na serwerze: SOJER
Mutacja głosu: TAK
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/sojer/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: TAK w 2002r,2010r potem miałem dużą przerwę ze względu na narodziny moich ukochanych dwóch córeczek. Powróciłem do gry w roku 2017r. A co do strony gametracker.com to tez nie byłem obecny przez 2 lata, ale czasem trzeba powrócić do starych śmieci   
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Już wyjaśniam państwu dlaczego ja, a mianowicie że uwielbiam spędzać czas na waszym serwerze ze względu na to że jest super atmosfera, ale czasem ta atmosfera znika zbyt szybko, a co mam na myśli czasem wystarczy jak jakiś za przeproszeniem wejdzie Debil na serwer i po jakimś czasie zaczyna wyzywać innych graczy to po prostu mnie krew zalewa ale cóż taki już mamy klimat , staram się grać jak najczęściej bo obecnie pracuję na trzy zmiany. I przyrzekam państwu że dołożę wszelkich starań żeby serwer funkcjonował w kulturze jak i zachowaniu innych graczy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania  
Posiadasz działający mikrofon: TAK
Kontakt (GG / Steam): STEAM 
Steam ID: STEAM_0:0:30367611 ( Steam ID pod starym nickem BONGLIK)
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: TAK 
Edited by SOJER

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Podanie odrzucam, GT jest bardzo słabe w ciągu ostatnich 2 tygodni. Potrzebujemy adminów, którzy nie grają w kratkę na serwerze. Zacznij grać też na steam, bo z czego co widzę, to podałeś sid'a do konta, który był aktywny Ostatnio online 1820 dni temu. Pograj jeszcze trochę na serwerze oraz zacznij grać na koncie steam.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.