Jump to content

Podanie WujciO SamobujciO

WujciO SamobujciO
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: WujciO SamobujciO
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/WujciO SamobujciO/145.239.17.241:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): https://steamcommunity.com/profiles/76561198118798178/
Doświadczenie adminowskie: 4 lata temu mialem admina na innej sieci serwerow tez cod mod
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 5/10 troche czasu nie uzywalem ale zawsze mozna przypomniec sobie 
Dlaczego Ty?: Czesto jestem na serwerze, mam ponad 3000 godzin w CSach na steamie wiec mam solidne doswiatczenie i czesto jestem dostepny w godzina poznych i samego rana 
              (kiedy czesto nie ma adminow)
Kontakt:Steam GG:9942902, facebook

W swojej obronie w Anglii juz mieszkam od 13 lat wiec wiem ze czasami moj polski nie najlepiej wyglada :)

Edited by WujciO SamobujciO

Odkąd zaczęłam grać na owym serwerze to widuje Cię na nim dosyć często czy to z rana czy późnym wieczorem, także pozwólmy, że się wypowiem. Zacznijmy od podania no i tutaj będę szczera, bo pupy nie urywa, napisane na łapu,

capu  z drobnymi błędami ortograficznymi.... ale dobra nie jest to podanie na redaktora, więc daruje sobie tutaj moje słowa i dam sobie siana, przejdźmy do rzeczy ważniejszej jakiej jest SERWER. Szczerze mogę powiedzieć, że jesteś osobą kulturalną, pomocną (jak zauważylam podpowiesz nowym graczom co i jak - a to się ceni), masz dobry kontakt z graczami, trzymasz nerwy na wodzy, nie wybuchasz agresją i nie rzucasz słowami typu; ,,ty glupi ch*** zabiles mnie”, „co za pies” i inne słowa, nie będę przytaczać bo to nie czas i miejsce na łacinę. Twoje zachowanie, kultura osobista i doświadczenie jakie masz jest jak najbardziej na plus, aktywność i czas na serwerze również. Biorąc pod uwagę, że adminów jest mało to jestem na TAK, ale za OKRESEM PRÓBNYM, jestem ciekawa jak spiszesz się na tym stanowisku, a wiem, że doświadczenie masz, ale niektórym odbija po otrzymaniu owej rangi, bo myślą, że mają władzę, choć nie wydaje mi się, żebyś Ty bawił się w jakąś dziecinadę. Podsumowywując moje wypociny: 

Jestem na TAK: 

+ steam, gt, doświadczenie, kultura, chęć pomocy innym graczom

Nie widzę żadnych przeszkód żebyś ogarniał serwer skoro spełniasz wymagania i nie jesteś konfliktowym graczem. Jestem na tak, powodzenia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.