Jump to content

Podanie o Admina frkntn'

frkntn '
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze : frkntn '

Mutacja głosu : Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT) :
https://www.gametracker.com/player/frkntn '/80.72.33.181:27015/

Znajomość sourcebans [1-10 ]: 6 , Byłem Adminem w 1.6 na kilku serwerach , myśle ze sourcebans jest podobny

Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz : Gram na serwerze dość często i nie raz widziałem już cheater'ów czy trolli którzy psuli rozgrywkę wielu graczom co jest często powodem małej ilości ludzi na serwerze. Chciałbym wesprzeć serwer aby nie stracił na aktywności, jak i rozgrywka była miła. Po za tym każdy z obecnych Adminów wie że jestem pomocny i mam duże pojecie o oszustach

Posiadasz działający mikrofon : Tak

Kontakt (GG / Steam) : https://steamcommunity.com/id/frkntn/

Steam ID : STEAM_0:0:153873427

Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100% : Tak

+Rep  

bardzo polecam tą osobę i uważam , że jako admin pasuje idealnie. Jest to osoba mająca dość spore doswiadczenie bardzo często można spotkać go na serwerze.  frkntn  jest osobą z kulturą osobistą, jest znany na serwerze  i cieszy się szacunkiem innych graczy a wszystkie wymagania spełnia bez cienia wątpliwości. Z mojej strony jestem na tak i jako gracz serwera chciałbym aby frkntn  pełnił funkcję admina bo wiem , że mozna na niego liczyć i w wielu sytuacjach jest pomocny a nie da się ukryć ze na serwerze pojawia się coraz większa plaga cziterstwa . 

Guest Smerfetka

Potrzebujemy adminów bo dość często zdarzają się oszuści i trolle przez co, nie da się grać i ludzie wychodzą z serwera. 

Frkntn jest praktycznie cały czas aktywny na steam i na serwerze. 

Jest osobą bezkonfliktową, zna się na rzeczy i jest osobą pomocną :)

Duuuuze TAK

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.