Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • BabciaSamoZlo

  Użytkownik
  • Content Count

   31
  • Posts on chatbox

   7
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   15h 27m 54s

  About BabciaSamoZlo

  • Rank
   Silver I
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna/Man

  Recent Profile Visitors

  281 profile views
  1. Aż piszczy żeby to wprowadzić. A tylko i wyłącznie dlatego, że adminów jest bardzo niewielu i są tylko w określonych godzinach; od 22 wzwyż i do 17 praktycznie nie ma nikogo nigdy, dlatego serwer traci ludzi, bo kiedy bym nie wszedł na serwer o takich porach, to zawsze jest jakiś odpał i zawsze non-prime.
  2. Nick podejrzanego:marcelpr1 Serwer: OnlyDD2 Steam ID (komenda status wszystko pokaże): STEAM_1:1:458505729 Link do demka:http://4.gotv.pro/srv44552/auto0-20181218-104017-997871368-de_dust2-____1shot2kill.pl_____ONLY_DD2______ws__gloves__knife_____128TR__1s1k.pl.dem.zip Czas akcji:od 2:21 Opis sytuacji:Ewidentnie śmiga odpalony, WH+aimbot , z resztą jak sam stwierdził "przecież cs go jest za darmo więc, można czitować". Nie trzeba się długo w demko wpatrywać żeby dostrzec.
  3. Konia z rzędem jeśli udowodnisz, że KIEDYKOLWIEK zmieniłem nick na jakikolwiek inny niż mam teraz to po pierwsze. Więc pierwsza Twoja hipoteza obalona w 30 sekund. wrzucę Ci link do słownika skoro dalej nie możesz pojąć słowa tryhard >>https://www.miejski.pl/slowo-Tryhard Skoro do mnie pijesz, zaczepiasz, próbujesz się wykreować na kogoś lepszego niż jesteś moim kosztem to wybacz, ale będę reagował. Kolejna sprawa dlaczego valve nie doda? Widzisz może jakąś różnicę i przeznaczenie serwerów społeczności a Valve-owskich serwerów do MM? jesli nie, to jest mi z tego powodu bardzo przykro, chyba najwyższa pora zdjąć klapki z oczu. Zacznijmy przede wszystkim od tego że ja Ciebie pierwszy nie zaczepiam, co chyba widzieli już wszyscy tysiąc razy zarówno w grze jak i tu na forum. Nie potrafisz się powstrzymać od próby udowodnienia całemu światu że To Ty jesteś najlepszy i najmądrzejszy. Okej, możesz być, tyko zachowuj się przy tym jak człowiek, nie mam nic przeciwko mądrzejszym ludziom, ale swoim zachowaniem udowadniasz coś zupełnie innego. Edyta: Ja bardzo chętnie ten temat zakończę, bo wyczerpałem go dość mocno, ale powtórzę z poprzedniego postu: nie pozwolę obrażać się człowiekowi który widzi tylko koniec własnego nosa traktując innych jak śmieci.
  4. Tryhard, to nie wyzwisko a komplement, więc nawet pojęcia mylisz. Jak mają Cię trawić, skoro nazywasz ich cytuję "gównem" "ci**ą" itd itp co widać na załączonych obrazkach. Dotatki są okej, to nie MM, faceit czy inne "pro" granie. Ale Ty chyba nie widzisz granicy między dobrze przyprawionym, a przesolonym, według Ciebie każdy Cię nienawidzi za to, że jesteś super graczem według Ciebie. Ale czy bycie lepszym skillowo uprawnia Cię do obrażania i wyzywania innych za każdym razem kiedy tylko zostajesz zabity? dlaczego Artek np. nie obraża ? Jak zwykle pokazujesz się od najlepszej strony. Sam chyba do końca nie rozumiesz co piszesz, jakie to ma konsekwencje i jak ludzie przez to Cię postrzegają. Może jesteś dorosły, do tego wystarczy 18 lat skończyć. Ale do dojrzałości Ci jeszcze bardzo daleko. Odnośnie powyższego cytatu, to sam sobie zaprzeczasz, co udowodniłem więc? komu chcesz oczy zamydlić, sobie? Jak ja Twierdzisz. Przedstaw dowody. Oni Ciebie zaczynają wyzywać dopiero jak sam ich oplujesz. To że zabijasz? chwali się. Nie Ty jeden. tylko Ci pozostali w odróżnieniu do Ciebie mają klasę i trzymają poziom i zachowują się jak cywilizowani ludzie, a Ty jesteś w stanie Tylko kogoś zwyzywać. Przepraszam za offtop, ale nie pozwolę się obrażać.
  5. Chyba dopiero w tym poście po raz pierwszy, bo zawsze były tylko bluzgi, drwiny podparte Twoim ego. A nie przepraszam, Ty nawet w tym poście to zrobiłeś. Wytłumacz proszę jakiego słowa. Czy ja Ci coś obiecywałem? Skoro chciałeś się ze mną bić na argumenty, to proszę bardzo, poza tym ten ban w konsekwencji jest wynikiem zainteresowania Twoim zachowaniem na serwerze, bo nie wiem czy ego pozwoliło Ci zauważyć, ale nikt na serwerze za Tobą nie przepada delikatnie mówiąc. A skoro ja jestem ten zły i niedojrzały w Twoim mniemaniu dlaczego nikt nie ma pretensji do mnie?
  6. W odróżnieniu od Ciebie potrafię się zachować, dla konkretu dodam screeny żeby gołosłownym nie być. I kto tutaj nie wyrósł z tej piaskownicy?
  7. Podpisuję się rękami i nogami. Ja już zacząłem szukać innego serwera, bo z bawienia się w piaskownicy już dawno wyrosłem. Przykro to mówić, ale taka jest prawda, więcej szkód z tych zmian wynikło niż pożytku.
  8. Nie przesadzajmy, co za dużo, to i świnia nie zje, w tym momencie VIP i tak całkiem sporo oferuje, a to szybsze chodzenie jest mocno nie fair. Tak sam mam VIP-a i tego szybszego chodzenia nie popieram. Powoduje to tylko chaos na serwerze, masę bluzgów z tego powodu i nagminne krócenie jakiejkolwiek pozycji na mapie (skoro ma taką możliwość, to dlaczego ma nie być "lepszy"?). Kiedy VIP jeszcze miał ten dodatek, to serwer pustoszał bardzo szybko kiedy kilku vipów weszło na serwer.
  9. Wszystko to o czym pisałem wyżej, nic dodać, nic ująć, nawet we własnej skardze nie potrafisz pokazać trochę ogłady i zachować się przyzwoicie.
  10. Taki niewinny to Ty szymon nie jesteś i nie raz to już pokazałeś, w tym wielokrotnie w moim kierunku. Dowód? Np. tutaj:FOTKA Byłem wtedy na serwerze i kilkukrotnie rzucałeś mięsem w stylu "[email protected] gówno, pieprzony vip itd. Będzie potrzeba udowodnienia, to wyciągnę te czasy. Btw, w bansie figurujesz 17 razy za tego typu zachowanie, więc nie rób z siebie świętoszka i ofiary. Wiele osób z serwera może potwierdzić, że kreujesz się na boga tej gry, mistrza DD2 i poniżasz przy tym innych m.in wymienionymi powyżej tekstami czy też załączonym na screenie.
  11. Przy 20 i więcej osób serwer zaczyna mocno lagować (var serwera skacze, "teleporty", z 300 fps potrawi ściąć do 50)
  12. BabciaSamoZlo

   TarVeL

   Również na tak - wiek odpowiedni -często widywany na serwerze - nieźle ogarnia - spokojny, kulturalny człowiek
  13. Nick podejrzanego: Pepsi Serwer: CS GO Only DD2 Steam ID (komenda status wszystko pokaże): STEAM_1:1:240929466 Link do demka:LINK Czas akcji: 00:18 - 00:22 - pięknie mierzy i trafia przez bramę ! 00:23 - 00:26 - drugi raz to samo, drugi raz konkretnie we mnie ! 2:15 - 2:20 - Tuż przed wychyleniem wcelowany przez ścianę, pogratulować refleksu 3:23 - 3:26 - prefire, nie miał prawa wiedzieć, że tam jestem, wcelowany przez ścianę, spalone ! 5:12 - 5:16 - +/-, skan 5:49 - 5:52 - timing idealny 6:24 - 6:27 - tuż przed wychyleniem wcelowany w głowę już przed strzałem, timing idealny 6:50 - 7:05 - raszuje z AWP na pewniaka, pobieżnie sprawdzając miejscówki, wie, że tam nikogo nie ma 7:08 - 7:12 - przeciąga celownik tuż przed wychyleniem przeciwnika, znów timing idealny, nie miał info 7:18 - 7:20 - znów idealnie, zignorował przeciwnika na xbox-ie 9:45 - 9:49 - timing na zero 10:53 - 10:58 - wcelowany w trupa przez bramę i nagle wcelowuje się w galę tuż przed przeskokiem przeciwnika, spalone ! 10:59 - 11:02 - kolejny raz idealnie timingowo 11:47 - 11:50 - dobrze wie, że przeciwnik tam jest; KennyS by się nie powstydził takiego refleksu 13:08 - 13:11 - wiedział, że przeciwnik tam jest, nie widział go, znowu spalone ! 13:16 - 13:22 - również spalony skan, zwykle kampi się w samym rogu (rzucił granat na czujkę, ale skąd pewność że akurat w tym miejscu był przeciwnik, a nie w rogu?) 16:25 - 16:30 - +/- 16:48 - 16:52 - szybko odpuścił anarchię i wcelował się za niebieską, nie mógł słyszeć, że przeciwnik tam przebiegł 17:21 - 17:26 - bez komentarza, spalone ! 19:42 - 19:49 - +/- 22:06 - 22:09 - celownik pół kilometra od głowy i headshot? już chyba 3 taka sytuacja podczas tego dema typu kill w biegu z AWP. Całkiem sporo szczęścia jak na jeden raz 22:55 - 23:00 - skąd takie info, skoro słychać tylko JEDNEGO przeciwnika? 25:25 - 25:35 - "Teraz granata już nie rzuci" Serio? skąd miał info, że w ogóle ktoś jest na longu, skąd pewność, że to akurat ja? Nie mógł słyszeć nic. 25:35 - 25:42 - wybiega wcelowany przez ścianę 26:23 - 26:28 - CT nawet nie sprawdził, od razu wcelowany w galę, info nie miał. Opis sytuacji:Dosyć dobrze się krył, ale w kilku sytuacjach się niestety nie powstrzymał i spalił, co widać na demku. czasy z wykrzyknikiem na końcu są najciekawsze i na 99,99% spalone. Polecam obejrzeć na 100% prędkości i na 10%
  14. Nick podejrzanego: ♛DYNAMO♛ Serwer: Only DD2 Steam ID : STEAM_1:1:246661541 Link do demka:LINK Czas akcji:od 29:00 do końca Opis sytuacji:Nie trzeba się za bardzo rozpisywać, wystarczy przyjrzeć się temu panu przez 3-4 rundy od podanego czasu, aby zauważyć, że dość perfidnie używa WH. namierza przez ściany, zabija przez drzwi, skrzynki, ściany, wyskakuje z prefire nie słysząc przeciwnika etc.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.