Jump to content

Skarga na Adasia :)

Bulaa23
 Share

Recommended Posts

"L 05/02/2019 - 22:21:30: [adminchat.amxx] Chat: "Bulaa23<2088><STEAM_0:0:163592810><>" chat " Adaś ja zaraz sam adminów do ct będę przeżucał jak z tym nic zrobić nie umiesz "

Jakieś 13 minut po twojej wiadomości wyszedłem z serwera i poszedłem grać w inną grę. (2 zabawy + 1 runda z szybkim buntem)

5. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jest zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

Gdybym jednak wszedł do tego CT i wyszedł po 1 rundzie, to tytuł tej skargi zmieniłby się na "Adas ucieczka z ct".

Bardzo nie lubie wchodzić do CT i tego nie ukrywam, ale jak już trzeba, to wejdę nawet sam na te 20 osób, 3 mapy z rzędu będe prowadził do upadłego.

Po pierwszej rundzie która zakończyła się buntem dołączyłeś do ct aby pomóc klawiszom. Zapewne dlatego reszta adminów nie zdecydowała się na taki krok.

41. Gdy na serwerze nie ma chętnych graczy na pójście do drużyny Klawiszy, Administracja wtedy obecna ma bezwzględny NAKAZ dołączenia do Strażników

Punkt który zacytowałeś dotyczy sytuacji gdy żaden z graczy nie chce wejść do ct i to właśnie wtedy admin zobowiązany jest aby dołączyć do drużyny strażników.

W tym przypadku sytuacja była inna w pierwszej rundzie było 3 strażników którzy wyrazili chęć do grania w ct więc żaden z adminów nie miał obowiązku wchodzić do ct.

13 godzin temu, Bulaa23 napisał:

Jeśli tak będzie dalej to myśle że ten serwer się rozsypie w co najmniej miesiąc bo opiekunowie nic z tym serwerem nie robią pozdro

Do tego też się odniosę, bo to bardzo ciekawe słowa. Ty również pełniłeś rolę opiekuna i powiedz co się zmieniło?

Łatwo szukać winy w innych aby zakryć to czego nie zrobiło się osobiście. Prawda? 

Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.