Jump to content

Ankieta odnosnie notatek


TeKa
 Share

Zmiana odbicia na blok strzalow w notkach  

13 members have voted

  1. 1. Zmiana odbicia na blok strzalow w notkachRecommended Posts

Myślę może jednak, że nie chodzi tu kwestię odbicia czy zablokowania. Notatki działają tak jak powinny lecz może powinny odbijać mniej pocisków niż 5. Np. max 3 albo 2 pociski i moim zdaniem byłby to dobry perk, ale też 

nie za mocny.

Link to comment
Share on other sites

Guest Katelyn

Na serwerze grałam bardzo długo, od dwóch tygodni nie wchodziłam na serwer, ale i tak się wypowiem.

Nie rozumiem o co takie halo, cały czas tylko o tych notatkach, zróbcie jeszcze więcej tematów i propozycji żeby je osłabić lub zmienić, może w końcu się uda.
Perk dobry jak każdy inny. Kiedyś nie działał, a teraz działa jak powinien i od razu trzeba go osłabiać? Porównajcie sobie ,,nowy" beton, który teraz daje odporność na wszystko przez x sekund z notatkami które odbiją 1-5 pierwszych pocisków na początku rundy. Ten perk aż tak utrudnia grę? Odbicie czy zablokowanie co za różnica. Nie chce być niemiła, ale niektórzy trochę przesadzają. Moim zdaniem jest wiele innych lepszych perków niż notatki kapitana. Jeśli będą osłabione np. do 2-3 pocisków perk będzie bezużyteczny. Kto by grał z perkiem, który odbija 2 pociski? Nie zawsze trafia się 5 pocisków, liczba jest losowa. Tak wiem, perk można ulepszyć, ale tez nie zawsze się to udaje. :P Uważam, że nie ma sensu niczego zmieniać.
(to tylko moje zdanie)

Link to comment
Share on other sites

No to posłuchaj @ Katelyn gram na serwie codziennie 4 mapy z rzędu miałem notatki +5 i to bez ulepszania ich w sklepie. Co to jest za perk jak strzelasz w typa z awp i twój pocisk Cię sam zabija ???. Co do wypowiedzi gdzie piszecie że gracze maja strzelać po nogach albo wyciągać pistolet i bić też w nogi  to według mnie jest bez sensu. Słyszałem tez że jak przeciwnik  ma notki to uciekaj przed nim no to będzie piękna gra na serwerze jak każdy ma unikać gracza :).  Trafisz notatki kapitana +5 zawsze masz 2free kille.

 

Takie  jest moje zdanie 

Pozdrawiam i  życzę miłej gry na serwerze :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.