Jump to content

Ban za co?

Tsq
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: Tsq

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała:  Daj Buz!Aka #CuK!3r

treść:Ban za kampienie na respie na mapie dd2 24 kwi 2019 - 18:02:36 . Opis sytuacji z mojej strony: Admin juz wczesniej dawal znac ze bany za resp powyzej 1.30, wiadmo taki regulamin spoko. Gralem po stronie tt stanalem na "balkonie" za skrzynka w jego rogu(obok tej pochylni)jak sie idzie na b poniiewaz chcialem wplacic bony do jp, a tu cyk ban 30 min "resp 1.30".

Ogolnie bym nie pisal tego posta, ale jest ale. 1.Czlowieku to nie jest resp. 2.Nikgo nawet tam nie zabilem tylko stalem i chcialem bony wplacic. 3.Wczesniej rowniez nie stalem na respie dluzej niz trwalo kupowanie broni.

Wiec mozesz mi wyjasnic za co ten ban? Jak ktos chce doglebniej to zobaczyc to odsylam do hltv 24 kwi 2019 - 18:02:36

A tobie czujny adminie dzieki za zmarnowanie czasu i "nerwow". Pisze bo licze ze na przyszlosc taki szybki i nieomylny nie bedziesz oraz dlatego ze juz spotkalem sie z sytuajami gdzie admin potrafil zaskoczyc swoja glupota( nie mam na mysli akurat tego). Sory za braki i bledy skladniowe i interpunkcyjne, pozdrawiam.

Edited by Tsq

Po pierwsze jackpot by tobie nie uciekł, zawsze mogłeś iść na specta i to zrobić. Po drugie ten "balkon" jak i cała pochylnia to jeszcze resp TT. Upomnienie o respie było i tyle. Bana dostałeś pewnie na 30 min to jakoś połowę czasu sobie umiliłeś robiąc konto i pisząc skargę :D

Po 1 wycinka z consoli

Po 2 resp to resp nie interesuje mnie co tam akurat robisz w tym czasie  REGULAMIN OBOWIAZUJE KAŻDEGO  to że go nie znasz nie zwalnia cię z jego przestrzegania

Po 3 sam sobie zmarnowałeś czas i dodatkowo wyjeżdżasz z tekstami nie na miejscu nie jestem twoim kolegą wódki nie piliśmy więc basta chłopie 

@ Nunko  

@ #Legendary RaXeN

Moglem  tez poswiecic 10 sek i zrobic to w trakcie rudny specjalnie odchodzac od respa i sie chowajac. Nie wiem wg jakiej definicji jest to dla ciebie resp, zespawniles sie kiedys za ta skrzynka lub na pochylni? srodek obok respa ct na dd2 to tez resp?   - to w strone eloo

Problem w tym ze tego regulaminu nie zlamalem. Nie, ty mi go zmarnowales bo oczywiscie admin jest bezkarny, przeciez placi skladki na serwer to o czym wgl mowa i nigdzie sie nie wyrazilem w sposob powszechnie uwazany za niestosowny wiec tu rowniez nie rozumiem co masz na mysli- tu w strone szanownego pana cukierka

Edited by Tsq

Wiec skoro mnie wołaja to sie wypowiem w tej sprawie .Obejrzałem demko i przeanalizowałem je dokładnie wiec :

1.Tam gdzie stałeś jest resp! ,ale spokojnie dam Ci załacznik abys sie zapoznał i nie opowiadał bajek .

2.Nikogo to nie interesuje co Ty tam robiłes i w jakim celu stałeś zasada jest prosta i zrozumiała dla wszystkich resp to resp i koniec kropka .A skoro twierdzisz że taki regulamin to sie do niego stsuj a nie wymyslasz ze bony wplacasz , a co Ty myslisz ze admin w myslach Ci czyta co robisz .Mogłes pomyslec  a to nie boli przejść w inne miejsce gdzie nie ma granic respa lub isc na spect !.

3.Kolejna sprawa nie oceniaj i nie obrażaj osoby której nie znasz .Admin zareagował dobrze i wlepił Ci bana slusznego .

4.Twierdzisz że Ci zmarnował czas dziwne troszke bo piszesz skarge i opisujesz jak mówisz miałeś nie raz i bez argumentów wyskakujesz tu piszac , bo nie podpierasz sie niczym istotnym i zasłaniasz sie tylko tym ze bony wpłacasz nick konkretnego nie podajesz .

5. Nie, ty mi go zmarnowales bo oczywiscie admin jest bezkarny, przeciez placi skladki na serwer to o czym wgl mowa /Twoje słowa ! A ja odniose sie w ten sposób NIKT NIE JEST BEZKARNY !!! I gucio wiesz na czym polega służba admina jak i jego funkcje a co moze a czego nie jest regulamin i taryfikator jak i rozsadna osoba na tym stanowisku .Admini nie sa z pierwszej  łapanki i znaja sie na tym co robia !!! NIE MOW ŻE KTOS COŚ PŁACI SKORO NIE MASZ BLADEGO POJECIA O TYM , żadnych składek nie ma!!!

6."Podoba Ci sie serwer i chcesz pomoc go rozwijac? Przyznaj dotacje bezposrednio na reklame tego serwera!"

7."W sprawie ewentualnych dotacji na serwer prosimy o kontakt z opiekunem serwera"

Tak jak wspominałem wyżej prosze zapoznaj sie z tym gdzie co jest :

Skarge zamykam i odrzucam tyle w temacie co opisałem .

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.