Jump to content

Pare propozycji

Kenon
 Share

Recommended Posts

Witam, 

1. Jako iż zostały dodane nowe skiny to i sa nowe problemy tzn jestem za zmienieniem skina Sonic gdyz nie widac na nim czapek oraz broni (deagl/usp), kolejnym elementem jest bez sensowny skin do kastetu dla TT ktorego wgl nie widac?...

2. Były opiekun tak podrasował bany ze za samo napisanie na sayu pe**ał mozna dostac bana na 1dzien?? No troszke smieszne sa te wysokosci banów, takze albo opiekunowie aktuali zrobia cos z tym albo duzo ludzi rowniez moze miec ciezko z tym... Jeszcze kontynuując bany za prowokacje nie wiem poco to jest ale za pisanie slowa "ez/latwo" mozna dostac bana na 30-1h rowniez ban za darmo (prosze o wypowiedz).

46. Zabronione jest obrażanie/prowokowanie innych gangów/graczy (np. "Tfu na Myszki", "Szczam na wasz gang", Łatwo itp).  ??

3. Dodanie nowych map badz zmiana aktualnych map takich jak np dodanie jail_warm badz zmiana jail_facebook na jail_facebook_cstekno, jail_2017 na 2018 po prostu troszke nowsze, jest mase map nawet i snieżnych a my nie posiadamy ani jednej.?

4. Kolejna sprawa jest to

5. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jest zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

Był przypadek gdy nunra wyszedl z CT i dostal z automata bana na  (skarga na Sceptyka), jezeli komus braknie prądu badz nie wiadomo co sie stanie to admin go automatycznie banuje.? Jest to rowniez sprawa ktora wymaga uwagi gdyz pytanie sie CT czy moga wyjsc bo ida na inny server nie gra roli...

5. Zbędne/powtarzające sie pkt w regulaminie np:

38. Zakaz przerzucania broni z GunRooma, podnoszenie broni ukrytych na mapie PRZEZ CT, przerzucanie je w miejsce, w którym nie da się ich podnieść (Bugowanie broni).

33. Klawisze nie mogą wystrzeliwać broni, które leżą na mapie od początku rundy (ukryte bronie, Bronie w GR). Mogą natomiast wystrzeliwać bronie, które wypadły z więźniów. Teraz pytanie moje co z broniami ktore przeszkadzaja w zabawie np bron na wiezy a maja robic skoki do wody ? 

47. Na serwerze obowiązuje kultura oraz zakaz obrażania innych graczy. (Zakaz używania wulgaryzmów/przekleństw). - Jesteśmy ludzmi czyli w kazdym panuja jakies emocje w tym momencie wulgaryzmy również sie zdarzają nie patrząc CS jest od 16 lat dlatego ten punkt dla mnie jest rowniez do poprawy.

Zapraszam do wypowiedzi. Jest to opinia gracza ktory bardzo duzo siedzi na serwerze. ;)

Pozdrawiam.

Edited by Kenon
literówka

1. Jestem jak najbardziej za, ten skin bardzo przeszkadza w grze, szczególnie jak się prowadzi, jest pojedynek lub jest zabawa.

2. Bany są zbyt wygórowane, też się zgadzam, że taryfikator powinien zostać na nowo ustalony i nie powinien być taki rygorystyczny to serwer JailBreak, a nie jakaś Świątynia.

3. W temacie dot. map dodam kilka propozycji.

4. To akurat jest chyba logiczne, ja akurat musiałem wyjść wtedy z psem na dwór. :D Do zmiany.

5. Co do wulgaryzmów, to powinno być tak jak wcześniej, że można przeklinać, ale z umiarem. Wiadomo, że tu grają dzieci, ale w szczególnie w nocy jest już bardziej luźna atmosfera, no i po prostu ludzka rzecz, że ktoś przeklnie. Nie mylić z wyzywaniem się.

Jak dla mnie spoko wypowiedz ja jestem zawsze na tak jeżeli chodzi o zmiany na lepsze :D 

Po 1 ten skin Sonic taki fajny nie jest a przeszkadza :frog_red:

Po 2 jeśli chodzi o bany to prawda na serwie od zmian można dawać bana już za wszystko co moim zdaniem odstrasza graczy XD:frog_red:

Po 3 z tymi wulgaryzmami to jak dla mnie jak było można przeklinać ale nie nagminnie to było spoko w końcu każdy jest człowiekiem  

no może @ Weronikato taki dzik :D 

Po 4 Nowy mapy pomysł jak zawsze Miodzio 

• Owner
3 godziny temu, Kenon napisał:

47. Na serwerze obowiązuje kultura oraz zakaz obrażania innych graczy. (Zakaz używania wulgaryzmów/przekleństw). - Jesteśmy ludzmi czyli w kazdym panuja jakies emocje w tym momencie wulgaryzmy również sie zdarzają nie patrząc CS jest od 16 lat dlatego ten punkt dla mnie jest rowniez do poprawy.

Była możliwość przeklinania na serwerze, to były skargi i zażalenia że przeklinają. Więc zastanówcie się co wy do CHOLERY CHCECIE.

3 godziny temu, Kenon napisał:

5. Klawisz ma zakaz uciekania z CT. Wchodząc do CT jest zobowiązany grać do końca mapy. Jakakolwiek próba pozostawienia klawiszy bez pomocy (np. wyjście z serwera, wejście po chwili i dołączenie do więźniów) jest karane banem.

Był przypadek gdy nunra wyszedl z CT i dostal z automata bana na  (skarga na Sceptyka), jezeli komus braknie prądu badz nie wiadomo co sie stanie to admin go automatycznie banuje.? Jest to rowniez sprawa ktora wymaga uwagi gdyz pytanie sie CT czy moga wyjsc bo ida na inny server nie gra roli...

5. Zbędne/powtarzające sie pkt w regulaminie np:

Mógł coś powiedzieć lub napisać że wychodzi.

Skin do zmiany.

Na końcu wezmę wszytko razem. Wszytko było inaczej ALE WAM NIE PASOWAŁO i zostało zmienione. Teraz nie pasuje ten regulamin....

Weźcie się zastanówcie co chcecie.

Nie pozdrawiam. ELO

//EDIT

Dobra, gościu wpływały skargi że regulamin jest nie jasny więc został zmieniony, była możliwość przeklinania, to zostało zmienione ponieważ zaczęli przesadzać z przeklinaniem i były skargi do opiekunów. Nie wiesz to się do CHOLERY nie udzielaj.

Edited by Lasik

@ Lasik, nikt tego nie chciał, tylko Twój kolega Sceptyk wprowadził sobie regulamin nowy i myślał, że wszystko będzie po jego myśli. No cóż.

Ponad to, jeżeli nie żyłem i wyszedłem z serwera, wiedząc że są inne osoby w CT, to miałem prawo wyjść z serwera. Nie jestem pod kontrolą rodzicielską, żeby pisać i przede wszystkim tłumaczyć się dlaczego wychodzę z serwera, szanujmy się. :D 

Mi tam regulamin aż tak nie przeszkadza, tylko zachowanie adminów wobec graczy. 

Edited by `VooFy

player_time.php?nameb64=bnVucmE%3D&host=147.135.197.49:27015&start=-1w

@`VooFy Ty masz tutaj najmniej do wypowiadania się a gt mówi samo za siebie bo przychodzisz pograć tylko po to żeby upier*alać i wkur*iać wszystkich. Masz swój serwer to idz gdzie jest twoje miejsce i ELO.

A jeśli chodzi o propozycję to tratyfikator banów jest dobry przynajmniej gracze jak dostaną dłuższego bana to się nauczą żeby tak nie robić następnym razem. Jak cię jakiś random zacznie wyzywać od najgorszych to co dasz mu bana na 30 min no wątpie że tak będzie. A co do graczy którzy odchodzą to jest to właśnie wina tego że gracze obrażają a nie że dostają za długie bany a z tego co widze to graczy jest dużo na serwie i nie wiem gdzie ty widzisz że odchodząXD.

Edit. @`VooFy No tak wszyscy się wyżywają dając bany na 1 tydzień oczywiście że tak. Ty chyba nie widzisz co ty piszesz typie.

Jako admin masz obowiązek stosować się do tratyfikatora a bany na 1 tydzień dostają tylko osoby które OBRAŻAJA jak byś nie zauważył a nie jest to zwykłe obrażanie, i nie daje ich z byle powodu. Czepiasz się mojego gt a nawet go sprawdzić pewnie nie potrafiszXD żałosny jesteś Chcesz to ci podeślę moje gt 2 dni opuściłem ponieważ mam lepsze rzeczy do roboty niż ciągłe granie przed komputerem. ;) 

player_time.php?nameb64=QnVsYWEyMw%3D%3D&host=147.135.197.49:27015&start=-1w

Edited by Bulaa23

Jak dla mnie wszystkie zmiany odnośnie skinów , długości banów, map są jak najbardziej ok i można było by tam pozmieniać kilka rzeczy .

Odnośnie punktu 47 ja jestem za kategorycznym nie zmienianiem choćby słowa z tego punktu bo to co się działo po zmianie że można było przeklinać W pewnym stopniu to ludzie wykorzystywali to w taki sposób że " ku**y, ch**e " leciały non stop aż niektórzy wykorzystywali to w taki sposób że wyzywali innych. Więc jeśli ktoś pisze że w każdym panują emocje no to prawda ale no sory jak chcesz sobie poprzelkinac to rób to po za grą :)

Co do uciekania graczy z CT to czasem różne sytuacje są że trzeba wyjść z nagłych przyczyn z CT ale to juz opiekun zdecyduje :)

Skin sonika powinien na 100% zostać zmieniony. Jestem za wyrzuceniem tego podpunktu z napisaniem "ez, łatwo" - za takie coś ban jest dla mnie ewidentną przesadą. Karanie za tzw. "ucieczkę" z CT również powinno zostać w jakimś stopniu zmienione, sama ostatnio miałam problem, gdy byłam  w CT to komputer mi się zaczął sam resetować z 5 razy, a wróciłam pod koniec mapy. Co do wulgaryzmów to jestem pół na pół, bo czasami samej mi się wymsknie, a nie chce tego robić celowo, więc nagminne używanie przekleństw powinno być karane.

To moja subiektywna opinia, mam nadzieję, że będzie brana pod uwagę :diablo:

@ Bulaa23 nie mam swojego serwera, a poza tym nie gram tutaj, żeby robić takie rzeczy jak napisałeś, ponieważ ktoś za bardzo się tutaj poczuwał. Poza tym wcale się nie dziwię dlaczego tobie odpowiada taki taryfikator banów. Przecież nie miałbyś się jak wyżyć i banować na tydzień graczy. Jak już wspominałem jesteś strasznie przemądrzałą osobą i nie potrafisz pewnych rzeczy zrozumieć. Ponadto nie rozumiem, dlaczego czepiasz się mojego GT, skoro sam grasz w kratkę. Uwierz mi, że właśnie przez takich jak ty staram się tam grać sporadycznie, ponieważ nie chce mi się już wyciągać kolejnych brudów na tym serwerze. To jakie wartości pokazujesz swoją osobą jest śmieszne. Nawet podstaw ortografii nie znasz. 

Tak, na pewno gracze odchodzą przez to, że się wyzywają. Gracze odchodzą przez właśnie takie podejście do graczy jakie ty masz @ Bulaa23, zero empatii. Graczy jest dużo na serwerze tylko wtedy kiedy są znane mapy przez dzieciaków, gdzie jest wykupiona reklama na CSSetti, to pojawia się spora liczba osób bez Steam, która nawet nie wie o co chodzi na tym serwerze. Właśnie o takich graczy trzeba dbać, jeżeli chce się mieć pełny serwer jak najczęściej i jak najdłużej. Ale widząc twoją składnie zdań ciężko będzie ci to zrozumieć. 

Kenon napisał sensowne propozycje i trzeba spojrzeć obiektywnie na to co się dzieje na serwerze, wyciągnąć wnioski i wziąć pod uwagę to, że może być lepiej, a nie pisać bezsensownie, że przecież po co coś zmieniać. 

To może ja dorzucę swoje 3 grosze,

Zacznijmy od banów za "ez" Serwer jest miejscem publicznym gdzie inni próbują sobie umilić wolny czas choćby prowadząc po stronie Klawiszy, jedna z rund Klawiszy nie poszła po ich myśli, buncik itd. A tu na początku następnej rundy jakiś osobnik wyśmiewa się, że łatwiutko, ezzz, ale jesteście łatwi, hmm.. to co teraz myśli, czuje sobie taki Klawisz, jeżeli ma dystans do siebie pewnie to obszcza natomiast jeżeli ktoś nie ma dystansu do siebie poczuje się urażony i natychmiastowo chęć do gry straci, h3h3 zaraz jakiś Maruś wyskoczy z tekstem "ALE PRZECIEŻ TO GRAAAAAAAAAA, NIE GRAJ JAK NIE MASZ DYSTANSU DO SIEBIE, sp*******j" 

Na serwerze każdy ma się czuć dobrze nie na odwrót chyba tak? Widzę, że inni nie rozumieją tego i próbują się jakkolwiek dowartościować piszcząc komuś łatwo, prowokując tym samym. 

Jeżeli nawet zostałaby usunięta wzmianka o tym to tak czy siak można to podjąć pod PROWOKACJE co w taryfikatorze banów ma swoje miejsce. 

To teraz wulgaryzmy, jak już dość niedawno wspominałem rygor związany z kulturą trwa trwa i trwa i niech tak zostanie, to nie ma być podwórko na którym Henio wyzywa Anie, że się puszcza, czy Bartek wyzywa Tomka od frajerów, bo mu podwędził grabki czy łopatkę, poza serwerem może sobie każdy mówić co mu tylko na myśl przyjdzie, zwyzywać komuś Matulke, Ojczulka itp. Sam też nie jestem święty, lubię się powyzywać, lubię poprzeklinać, ale na serwerze potrafię się opanować. Nie zapominajmy, że na serwerze grają też młodsze osoby, których potem rodzice się dziwią, że ich dzieci takie słowa znają/używają.

Wiesz @`VooFy my wszyscy doskonale rozumiemy, że u Ciebie na tf'ie był chlew, każdy robił co chciał naprawdę rozumiemy, ale Ty jeszcze w ogóle masz czelność wypowiadać się o kolesiostwie X D Ja doskonale wiem jak było u Ciebie na serwerze, Admini podzieleni na jakieś frakcje nienawidzące się wzajemnie, po każdej ze stron na czelę właściciele, tak o Tobie mowa i Twoim koleżce Mejsonie, ciągłe faworyzacje choćby zayana, więc naprawdę przestań już pi*******ć głupoty, bo krew zalewa jak się widzi taką hipokryzję.

Co do reszty propozycji, skiny do wyjebania, mapy do dodania + wywalenie pobugowanych map, map których nikt nie chce grać i od razu jest vote o zmianę.

18 godzin temu, Kenon napisał:

No troszke smieszne sa te wysokosci banów, takze albo opiekunowie aktuali zrobia cos z tym albo duzo ludzi rowniez moze miec ciezko z tym

No długości banów są często przesadzone. Teraz to już nawet admini nie upominają leci ban, a jeśli dostanie się na godzinę to i tak można się cieszyć, że tylko tyle. Ja rozumiem że bany na tydzień to mogą lecieć gdy ktoś serio przesadza, ale nie gdy ktoś napisze kur*a czy inne przekleństwo z nerwów czy innych emocji, 30 minutek wystarczy, ewentualnie gdy jest brak poprawy, można dawać stopniowo dłuższe. No bo kur*a za przeproszeniem, dostałem bana na 3h za "zamknij mordę", gdy jakiś kastrat nadużywał mikrofonu, a żaden z adminow na serwerze nie postanowił go upomnieć. Ludzie cs to nie minecraft, gra jest od 16 lat, więc nie róbmy z serwera przedszkola, bo nie rzadko nie można sobie nawet pożartować, pośmiać się z czegoś bo wylatuje się z banem, chcecie mieć przedszkole na serwerze? Do opieki nad dziećmi specjalnej troski chyba trzeba mieć jakieś kursy ukończone czy coś, a nie oszukujmy się że w większości takie osoby grają na jb XD

1 minutę temu, Maykie ♔ napisał:

No długości banów są często przesadzone. Teraz to już nawet admini nie upominają leci ban, a jeśli dostanie się na godzinę to i tak można się cieszyć, że tylko tyle. Ja rozumiem że bany na tydzień to mogą lecieć gdy ktoś serio przesadza, ale nie gdy ktoś napisze kur*a czy inne przekleństwo z nerwów czy innych emocji, 30 minutek wystarczy, ewentualnie gdy jest brak poprawy, można dawać stopniowo dłuższe. No bo kur*a za przeproszeniem, dostałem bana na 3h za "zamknij mordę", gdy jakiś kastrat nadużywał mikrofonu, a żaden z adminow na serwerze nie postanowił go upomnieć. Ludzie cs to nie minecraft, gra jest od 16 lat, więc nie róbmy z serwera przedszkola, bo nie rzadko nie można sobie nawet pożartować, pośmiać się z czegoś bo wylatuje się z banem, chcecie mieć przedszkole na serwerze? Do opieki nad dziećmi specjalnej troski chyba trzeba mieć jakieś kursy ukończone czy coś, a nie oszukujmy się że w większości takie osoby grają na jb XD

Zgadzam się z tobą  @Maykie ♔ po pierwsze te długości banów powodują, że za zwykłe kurwa dostajesz bana na 1h bądź na 1 dzień no ludzie bez przesady ,to nie jest jakiś plac zabaw tylko normalny serwer na którym każdy chce pograć a nie , jeszcze trochę jak dalej tak będzie to nikt nie będzie tam grał.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.