Jump to content

Notatki kapitana

TeKa
 Share

Recommended Posts

Witam chcialem przytoczyc temat notek. Wrocilem po jakims czasie nie grania i widze troche u rozmaicen weszlo i poprawek ale i troche nie domowien. na dzien dzisiejszy po dluzszej chwili rozgrywki stwierdzam ze perk notatki jest bardzo wyboistym perkiem. czemu tak mowie? chodzi o odbijanie pociskow. odbijaja one pelne zadane przeciwnikowi hp ktore sie mu zada. 2-3 graczy jak ma notki nie da sie ustac bez straty hp bo z jednego gracza jak sie zbije notki zostaje z 250 hp moze 160 a jak hs wejda to nawet i samemu sie zabije o niego. tak jak dzis na aztecu globi mial notki +5 byl afk 2 rundy co nie podlecialem do niego i hs 3 dalem odrazu sam padalem. chcialem poprosic o zredukowanie tego i by one tylko jak bylo to kiedys zatrzymywaly pocisk wroga. a co do pomyslu z odbijaniem dodajcie jak na 201 perk w postaci tarczy 1/x na odbicie pocisku i bedzie po zawodach. pozdrawiam

Racja, ten perk jest teraz zbyt OP. Jeśli nie chcecie zmieniać jego działania, to chociaż dajcie mniejszego Maxa, np. Do 3 pocisków, nie 5. Albo zrobić z niego perk VIP, ktory wypada rzadziej niż Rykoszet. Wróciłem do czynnej gry pod koniec ostatniego resetu. Gdy gracz 300+ lvl miał ten perk, niemożliwością było wygranie pojedynku 1v1. Nie dość że strzelasz w niego, i dostajesz obrażenia od notatek, to przeciwnik sam jeszcze do Ciebie strzela,nie wspominając o wytrzymałości, która jest dana na full i strzelając z m4 w cialo zadajesz po 16 obrażeń. 

Więc i ja dodam swoje 3 grosze. Notatki to topowy perk"nocami najlepszy" na małych mapach typu snow/max/wiocha, na takich mapach da się wykręcić po około 150fragów bez przedłużania mapy. moglibyście od razu zablokować te Notatki oraz Rykoszet by nie można było zdobyć na małych mapach jak beton.

Noty najlepiej wrócić jakie były"zatrzymują 5 pocisków" lub osłabić do max 3 odbić. Kapitanem teraz mało który gra, notatki tylko dobiły go nocami to nie mówię. Nocami ludzie wychodzą przez Notatki oraz Rykoszet, ponieważ jak ktoś z 150-200 lvl'em otrzyma takiego perka, to praktycznie nie ma czy bo ta osoba na takim basenie leci rush i Klika C albo 5 Odbiciami zabija 2-3 osoby po 60-100 lvl'e. Nie musicie zwlekać z blokadą tych perków na małych mapach, a zapewne zyskacie nowych"dłużej grających" nocami.

No ale o co ten płacz :D proszę państwa na każdy perk jest odp. na notatki rykoszet, anty perk i tym podobne jak napięcie elektryka czy rakiety tylko trzeba umieć to wykorzystać a po 2 jak już wiecie ze ktoś je ma to co to za problem go obić po nogach a później w lep zabić? mowie mi to nie przeszkadza ze ktoś ma ten perk bo ja zawsze znajdę na niego sposób zmiana jak najbardziej fajna jest wyzwanie a perk spisuje się zacnie :)

pere mylisz sie. Jak ty masz notki a ja rykoszet to mnie normalnie zabiera hp. Noz komandosa perk dziala na rykoszet na notki juz nie. Nie ma odpowiednika przeciwko notatkom ktore by sprostaly. A naj wiekszy problem jest taki ze jak ma 2-3 typow z przeciwnego teamu to trafaisz na nich i sam sie szczerze zabijasz :<. Wczoraj do typka 200 lvl kapitana z notkami byl no na cs max nie dalo rady mu z niszczycielem ich zdjac. duzo hp ogarniety w rozgrywce i jak napisales po nogach nim ja go po nogach zbije to on juz mnie 2x zabije xD dandeta

Edited by TeKa

Witam jeśli notatki maja być osłabione to po pierwsze zrobić cios z rykoszetem ponieważ komandos zabija nożem na rykoszecie jeśli jesteśmy a tak nie powinno być.. 

Jak dla mnie drodzy państwo to notki powinny zostać jak są..

Tyle w temacie pozdraiwam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.