Jump to content

xoxo? | PODANIE

xoxo?
 Share

Recommended Posts

Nick: xoxo?
Staż gry CS:GO: 4900h, od 2014 było grane mocno tak jak i w poprzednie wersję 1.6 czy CS:S. Idąc drogą dedukcji, ciężko by cziter ukrył się przed moją osobą. 
Link do swojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/xoxo%3F/137.74.5.141:27015/
Konto Prime [Tak/Nie]: Tak
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: Myślę, że w 75% ogarniam reszty się douczę. 
Godziny w jakich grasz(tak mniej więcej): 19-2, w weekendy raczej w każdej godzinie. Jak każdy mam własne życie, ale najczęściej gram nocami.
Składka: Myślę, że nie będzie z tym problemu. 
Kilka zdań o sobie: Mam na imię Piotr, mam 22 lata i pochodzę z Krakowa. Interesuje się mocno piłką, muzyką/trap/rap, od 2008 gram w takie gry jak CS:S, CS 1.6, CS:GO.
Zauważyłem, że jest otwarta rekrutacja na Admina więc pomyślalem, że spróbuje bo moim zdaniem nadaję się na tą pozycję jak nikt inny. Nie lubie toksyczności, wolę czerpać trochę funu z tej strzelanki 
Steam:ID: STEAM_1:1:4839508

Na plus masz wiek, staż i godziny w których grasz, niestety jestem świadomy tego, że nabijasz godziny siedząc niewidoczny na serwerze, dwa razy już ci dałem kicka za to. Jako iż przydadzą się nowi admini, jestem za okresem próbnym, a innym adminom polecam wpisywać !admins od czasu do czasu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.