Jump to content
 • Sign Up
 • Home
 • -Gamer-

  Właściciel CS:GO [Arena 1vs1]
  • Content Count

   132
  • Entries from Chatbox

   2
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   3d 6h 58m 3s

  About -Gamer-

  • Other groups Admin CS:GO Only AWP
  • Rank
   Silver III
  • Joined
  • Entries from Chatbox 2

  Information about me

  • Location
   Belgia
  • Sex
   Mężczyzna / Man

  Contact

  • GG
   19081435
  • Steam
   https://steamcommunity.com/id/gullsonn/

  Recent Profile Visitors

  2,090 profile views
  1. Chodzi tutaj o jakiś konkretny model postaci czy wszystkie ? Wystarczy usunąć foldery materials/models/player models/player/custom_player Po ponownym wejściu na serwer modele się pobiorą ponownie. Folder z grą znajduje się zazwyczaj na dysku z systemem C C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo
  2. Aktualizacja 24.06.2019 Dnia 22 czerwca odbył się restart sklepu serwerowego. Zostały zmodyfikowane wartości pkt do rangi serwerowej oraz dodane do korzyści/informacje do [Co posiada VIP]. Dodatkowe 5 pkt dla gracza za MVP (bez VIP +3) Dodatkowe 5 pkt dla gracza za zabójstwo z noża (bez VIP +3) Dodatkowe 4 pkt dla gracza za headshot'a (bez VIP +2) Dodatkowe 2 pkt dla gracza za zabójstwo (bez VIP +1) Została dodana możliwość zakupu pkt do rangi serwerowej za kredyty +50 pkt - 150 kredytów +150 pkt - 450 kredytów +250 pkt - 750 kredytów +500 pkt - 1500 kredytów +750 pkt - 2250 kredytów Została zmniejszona szybkość zarabiania kredytów przez VIP z 4x do 3x szybciej Poprawieniu uległ system zarabiania kredytów dla VIP. To: Wszystko w sklepie serwerowym !store za darmo Zamienione na: Szybszy zarobek kredytów w sklepie serwerowym !store 3x szybciej [VIP BONUS] +3 kredyty za zabójstwo (bez VIP +1) [VIP BONUS] +3 kredyty za aktywność (bez VIP +1) Zmiana ma na celu stworzenie możliwości wydawania kredytów przez graczy grających z VIP. By uzyskać najważniejszy ekwipunek wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na grę. Mając wszystko za darmo gromadziło się bardzo dużą ilość kredytów z którymi nie było co robić Ceny w sklepie serwerowym zostały zaktualizowane.
  3. Aktualizacja oferty! / Zmiany z VIP 23.06.2019 To - Wszystko w sklepie serwerowym !store za darmo Zamienione na - Szybszy zarobek kredytów w sklepie serwerowym !store 3x szybciej [VIP BONUS] +3 kredyty za zabójstwo (bez VIP +1) [VIP BONUS] +3 kredyty za aktywność (bez VIP +1) Zmiana ma na celu stworzenie możliwości wydawania kredytów przez graczy grających z VIP. By uzyskać najważniejszy ekwipunek wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na grę. Mając wszystko za darmo gromadziło się bardzo dużą ilość kredytów z którymi nie było co robić aż do dziś Aktualizacja oferty! / Zmiany z VIP 24.06.2019 Dodatkowe 5 pkt dla gracza za MVP (bez VIP +3) Dodatkowe 5 pkt dla gracza za zabójstwo z noża (bez VIP +3) Dodatkowe 4 pkt dla gracza za headshot'a (bez VIP +2) Dodatkowe 2 pkt dla gracza za zabójstwo (bez VIP +1) Zostały zmodyfikowane wartości pkt do rangi serwerowej oraz dodane do korzyści/informacji VIP.
  4. Aktualizacja oferty / płatności ! 16.06.2019
  5. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. W przyszłości mamy w planach coś takiego wprowadzić, lecz w całkiem innej formie. Zgłoszenia będą przychodzić prawdopodobnie na steam np grupę,konfe by niepotrzebnie nie spamować skrzynek prywatnych administracji. W taki sposób będziemy mogli kontrolować wszystkie zgłoszenia z szybkością realizacji też nie powinno być problemu. Jeśli jakiś admin będzie dostępny pojawi mu się powiadomienie i będzie mógł od razu zareagować. W takiej formie jest to zbyt niebezpieczne by jakiś gracz dostał bana za mikrofon,rush, kampienie bo to jest najbardziej prawdopodobne. Nie ma też możliwości ustawienia kilku możliwości czasowych na jaki okres ma być ban. Taka komenda byłaby zbyt często używana czy byłaby ona konieczna czy też nie.
  7. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  9. Małpa została usunięta. Dziękujemy za zgłoszenia.
  10. Jeśli potrafisz grać to nie jest to żadne wyzwanie by grać przeciwko osobie z modelem czy bez niego. Ważne, że hitboxy są praktycznie identyczne jak modele oryginalne. By uzbierać na model trzeba poświęcić trochę czasu. Na serwerze modele posiadają nieliczni. Po resecie sklepu będzie ich jeszcze mniej ponieważ zajdą lekkie zmiany w usłudze VIP. Na wielu serwerach są one dodane na różnych trybach i nikt jak dotąd nie miał z ty problemu Jeśli się nie potrafi grać to się szuka problemu w czymś tylko nie u siebie
  11. Nie wydaje mi się by to był przypadek jesteś [email protected] na tej sieci. Sprawdziłem aktywność z tygodnia. Wystarczy wejść na twój profil steam i sprawdzić jakie miałeś nicki Nie rozdaje banów za darmo. Na przyszłość będziesz pamiętać https://www.gametracker.com/server_info/137.74.5.141:27015/top_players/?query=MaxSkills Dostałeś kicka z informacją wbiłeś ponownie więc otrzymałeś bana. Regulamin dotyczy każdej osoby przebywającej na serwerze. Część logów z chatu wysłałem ci na pw na pamiątkę - Reklamowanie (sieci serwerów/serwerów/portali niezwiązanych z csgo) - Kick (Prośba o zmianę nicku) --> 7d &5. Regulamin zakupu usług. + Usługa, która została zakupiona przez serwer bądź przez stronę www nie podlega zwrotowi. + Administrator nie ponosi odpowiedzialności za błędy popełnione przez Klienta podczas zakupu usług, + Administrator nie ponosi odpowiedzialności za awarie serwera, które mogą wpłynąć na czasową nie aktywność usługi, + W przypadku zostania zbanowanym na serwerze, klientowi nie przysługuje zwrot kosztów zakupionych usług, + Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, + Kupując Usługę akceptujesz Regulamin przedstawiony powyżej. P.S Chcesz reklamę na serwerze top 1 nie ma problemu wystarczyło napisać na steam
  12. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  13. Są osoby co zwracają na to uwagę. Mają przynajmniej na co wydawać kredyty. I czują się w jakiś sposób wyróżnione. Oby się więcej pojawiało takich propozycji związanych z rozwojem sklepu / dodatków / pojedynków / map itp Jeśli macie jakiś pomysł to się z nim podzielcie tak jak @ Faze_Ranger
  14. Dnia 22 czerwca wraz z rozpoczynającymi się wakacjami zostanie zresetowany sklep serwerowy (ostatni reset miał miejsce pół roku temu). Wraz z resetem zajdą zmiany z usługą VIP. Po przeanalizowaniu tematu uznaliśmy, że to będzie najlepsze wyjście ponieważ osoby posiadające Vip ze wszystkim za darmo po pewnym czasie się nudzą i nie mają co robić z kredytami. VIP będzie dużo szybciej zdobywał kredyty niż osoba bez vip Vip będzie otrzymywać 3-4 razy więcej kredytów niż osoba bez vip więcej kredytów za kill więcej kredytów za grę pozostaną także specjalne modele postaci jak i inne rzeczy z tym związane tylko dla VIP Dodatkowe zmiany każdy nowy gracz otrzyma 500 kredytów na start do sklepu zostanie dodana możliwość zakupu pkt do rangi serwerowej za kredyty. Informacja zostanie także dodana na serwerze.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.