Skocz do zawartości
 • Sky
 • Blueberry
 • Blackcurrant
 • Watermelon
 • Cherry
 • Default
 • Banana
 • Apple
 • Military
 • Emerald
 • Chocolate

-Gamer-

Właściciel Serwera

7 obserwujących

O -Gamer-

Admin CS:GO [Only AWP]
 • Tytuł
  Srebro I

Informacja

 • Lokalizacja
  Belgia
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 10 Home
 • Mobile
  Android 9

Kontakt

 • GG
  19081435
 • Steam
  -Gamer-

Ostatnie wizyty

468 wyświetleń profilu
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Napisz temat we właściwym dziale by wyjaśnić sprawę. https://1shot2kill.pl/forum/758-odwołaj-się-od-bana/ Na surcebans wyraznie widać za co otrzymałeś bana i od kogo. Bombels nie należy do Administracji Arena lecz do Administracji Forum. Niestety ale tutaj już nie chodzi o samą reklamę ponieważ zostałeś zbanowany za czity. Skarga jest śmieszna z naszego punktu widzenia ponieważ co 2-3 osoba obecnie reklamując czity zazwyczaj je posiada. Dzięki bindowi nabawiłeś się perma na 2 raz będziesz pamiętać, że nie wprowadza się w błąd administracji.
 3. Dostałeś bana z powodu łamania regulaminu serwera. Nie jest to widzi mi się Admina tylko regulamin do którego się każdy stosuje. Wchodząc na serwer automatycznie go zaakceptowałeś więc nie wiem o co ci chodzi. Coś tutaj jest nie zrozumiałego @El' Roses Head Master. ? Czy mam to napisać większymi literami ? Reklamowanie jakichkolwiek sieci serwerów/serwerów/portali z cheatami - perm. Dodam, że bana z tego co widzę dostałeś za czity od Administracji UBteam. http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_0%3A0%3A418496486&Submit=Search Dokładnie przez @Bombels
 4. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Tutaj nie ma co dodawać. Zostałeś właściwie ukarany za swoje czyny.
 6. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Pomysł niezły jest zaakceptowany przez Administrację serwera więc można działać @mefek23
 8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Dziękujemy za zgłoszenie gracz został ukarany.
 10. Obserwujemy was od pewnego czasu. Wasze zachowanie wobec siebie jest na bardzo niskim poziomie. @platyna1992 jak i @Okrutny macie uprawnienia administratorskie na różnych serwerach, dlatego powinniście umieć rozwiązywać takie problemy. Ciągłe skakanie sobie do gardeł jest nie na miejscu. Słowo "ez" jest ok jeśli powiesz to 1-2 razy ale nie co chwilę. Używanie tego typu słownictwa wielokrotnie jest nie na miejscu oraz potępiane przez większość społeczności. Razem z @Petero podjęliśmy decyzję abyście zostali zbanowani na 24h w celu zrozumienia swojego postępowania.
 11. @Włatca Much To nie dział serwera Only mirage tylko serwera Arena 1v1. Pisałem ci już, że najwidoczniej pomyliłeś działy.
 12. Jeśli jest 2-3 adminów na serwerze prosiłbym o wejście na serwer w innych możliwych godzinach by serwer był pilnowany przez cały okres. Wiem, że każdy ma inne sprawy szkołę,pracę itp i może wbić o różnych godzinach, lecz 5 adminów w jednym czasie mija się z celem. Widzę, że wchodzicie w różnych godzinach więc myślę, że da się to jakoś pogodzić. Wystarczy byście powiedzieli między jakimi godzinami wbijacie zazwyczaj i zobaczymy czy da się coś z tym zrobić. Mam logi z aktywności administracji z ostatnich 6 miesięcy ale by to przeanalizować trochę by się zeszło Nie chodzi też o to, że musicie na siłę wyrabiać powyżej tych 350min czasu dla adminów. Nikt nie daje nie dawał propozycji z tym związanych to musiałem sam ustalić stopę minimalną. Jeśli jest za dużo 350 można zmniejszyć, ale musi być to ustalone dlatego by było wszystko przedstawione jasno i czytelnie. Bo to co nie jest zapisane każdy uważa, że nie istnieje. Dlatego też byłem zmuszony napisać regulamin, taryfikator by wszystko było jasno przedstawione by nie znalazły się osoby, które by się nie przyczepiły do czegokolwiek. Prosiłbym o propozycję administracji bo z tego co zauważyłem większość propozycji wychodzi właśnie od graczy głównie na steam oni widzą problem a wy nie Niestety tak jest cały czas. Nie powiem jest kilku Adminów, którzy męczą mi du**ę o to i o to i się bardzo z tego cieszę. Ale chciałbym by każdy dawał jakieś propozycje byle nie były wyjęte z dupska, że tak powiem Każda propozycja musi być przemyślana by gracze jak i cała społeczność była zadowolona Wy powinniście najlepiej wiedzieć jak to rozwiązać bo spędzacie masę czasu na serwerze ale lepiej napisać nie da się i chuu... Także jakie mapy powinny być dodawane z tym też daje tylko propozycje 2-3 adminów a reszta cisza To samo regulaminy, pluginy, , skiny dodatki do sklepu itp. Póki co muszę w większości sam wymyślać bo prawie nikt nie daje propozycji i w tym jest problem duży problem. Proszę każdego Admina o wypowiedz oraz Propozycję w jaki sposób to ogarnąć. Wiadomość głównie tyczy się do Administracji serwera @[email protected] @RESI @shreku @AligatoRR @Evi. @Arunia @mefek23 @Toschi-Senpai@Lup3 @Wiolcia @KulaNaFazie
 13. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Z tego co widzę nie znasz naszego taryfikatora Przypomnę: Rozmawianie bez mutacji (z wyjątkiem podawania informacji ważnych w rundzie) - Mut 10 minut --> 30 min --> 2h ( Osoby bez mutacji mają prawo przywitać się, od czasu do czasu coś powiedzieć. Jeśli gracz bez mutacji będzie nadużywał tego prawa admin może go zmutować. ) Tak się także kończy kopiowanie wiadomości bez sprawdzenia / przemyślenia.
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.