Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

-Gamer-

Właściciel Serwera
 • Liczba zawartości

  91
 • Wpisy na chatbox

  2
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1d 22h 42m 31s

10 obserwujących

O -Gamer-

 • Inne grupy Admin CS:GO [Only AWP]
 • Tytuł
  Srebro II

Informacja

 • Lokalizacja
  Belgia
 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 10 Home
 • Mobile
  Android 9

Kontakt

 • GG
  19081435
 • Steam
  -Gamer-

Ostatnie wizyty

1 761 wyświetleń profilu
 1. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. Jakiś czas temu wycofałem się z organizacji dużych konkursów z nagrodami typu skiny,pieniądze ponieważ zazwyczaj nagrody idą do osób, które weszły na serwer tylko dla nagrody. Po otrzymaniu znikają. Być może w przyszłości takie konkursy powrócą, ale póki co raczej nie ma szans. Chyba, że chcesz to sponsorować to nie ma problemu. Napisz na steam i jakoś dogadamy temat Od następnego tygodnia wracają konkursy za ranking do wygrania będą jak zawsze VIPy.
 3. Prawdopodobnie używasz rękawic dla VIP. Po skończonej usłudze vip rękawice stają się niedostępne. Wystarczy zmienić w !gloves i wszystko wróci do normy tak jak mówi @Evi.
 4. -Gamer-

   Odrzucona Kredyty

  Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami. I Na początek wchodzimy na główną stronę naszego Forum 1shot2kill.pl i przechodzimy do listy serwerów. Przy każdym serwerze znajduję się ikona odpowiadająca za przeniesienie was do strony z demkami. II Następnie wybieramy odpowiednie demko pobieramy go lub kopiujemy link, który wklejamy podczas np. (zgłaszania osoby łamiącej Regulamin, skargi itp.) Pobieranie: Kopiowanie linku: Poradnik utworzony dla 1shot2kill.pl Zakaz kopiowania/udostępniania na inne fora bez zgody autora. Create by -Gamer-
 6. @MORFII Moim zdaniem powinieneś jeszcze dodać opisy za co dane komendy odpowiadają.
 7. Problematyczne dla wszystkich! Jak znaleźć SteamID ? Czym jest SteamID? SteamID jest identyfikatorem przypisanym do konta użytkownika. Każdy użytkownik Steam ma jedyny i unikalny SteamID. Do czego przyda się ta wiedza? Może być pełno różnych sytuacji gdzie będziemy musieli podać swój lub kogoś SteamID. Dzięki SteamID możemy znajdować informacje o użytkownikach. Potrzebny jest do uzupełnienia profilu/podania na admina/zakupu usług. Potrzebne jest do zgłoszenia oszustwa/czitowania lub do prośby o odbanowanie. Sposób pobrania STEAM ID - konsola w grze Jest to najszybszy sposób, gdy mamy włączoną grę. Wymagania: Włączona gra Counter-Strike: Global Offensive. Bycie połączonym z jakimkolwiek serwerem gry. Aktywowana konsola (ustawienia gry / włącz konsolę) Naciskamy klawisz ~ na klawiaturze (tzw. Tyldę). Otworzy się konsola gry. Wpisujemy komendę "status" i klikamy Enter. Wyświetli nam się lista graczy obecnych na serwerze wraz z ich SteamID. Informacje z konsoli możemy kopiować i wklejać skrótami klawiaturowymi CTRL+C/CTRL+V. PS. Strony wyszukujące wasze SteamID z google nie zawsze podają prawidłowe informacje. Dlatego warto używać tego sposobu w celu wyeliminowania pomyłki. Informacja na temat steamid pobrana ze źródła (klik) lekko edytowana. Poradnik utworzony dla 1shot2kill.pl Zakaz kopiowania/udostępniania na inne fora bez zgody autora. Create by -Gamer-
 8. -Gamer-

   Rozwiązany PROBLEM VIP

  Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. -Gamer-

   Rozwiązany PROBLEM VIP

  Kod już jest aktywowany więc nie ma przeszkód by dodać tutaj. Kod został źle zaktywowany tak jak myślałem. To już nie pierwszy raz kiedy gracz źle wprowadza do sklepu kod. Po zmianie mapy VIP powinien się aktywować. Dziękujemy bardzo za wsparcie i pomoc w utrzymaniu serwera
 10. -Gamer-

   Rozwiązany PROBLEM VIP

  Podaj SteamID oraz kod, który wpisywałeś. Już się domyślam co pan zrobił, źle ale wolę się upewnić
 11. Próbowałeś z reinstalować steam ? Być może podczas aktualizacji coś się nie wgrało lub uszkodziło dlatego masz problem. Reinstalacja steam może pomóc.
 12. Aktualizacja oferty! 05.03.2019
 13. Masz problem z widocznością konsoli ?? Zmień język steam np na Angielski Przedstawione w postaci grafik w jaki sposób to zmienić: I Sposób Zmiana języka steam. 1. 2. II Sposób Zmiana języka tylko w grze CS GO. 1. 2. Dopisujemy do parametrów startowych komendę: -language english 3. Podziękowanie dla @ChmielxDD za drugi sposób. Efekty przedstawione poniżej Przed zmianą: Po zmianie: Utworzony dla 1shot2kill.pl Zakaz kopiowania/udostępniania na inne fora bez zgody autora. Create by -Gamer-
 14. Propozycja została zaakceptowana! Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Propozycja została odrzucona! Dziękujemy za propozycję, lecz nie skorzystamy z niej. Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.