Jump to content

Skarga na wme

napletoporowo
 Share

Recommended Posts

Twój nick: naplet opor plazma 11:4

Nick gracza/admina na którego składasz skargę: wme

Dokładny czas zdarzenia: 20.04 około 3 minuty temu od założenia tego posta

IP/STEAM_ID: STEAM_0:0:16186822

Opis sytuacji: de_aztec, spadłem przez przypadek do wody i wydarłem mordę przez mikrofon. Nikomu na serwerze to nie przekszadzało, wręcz przeciwnie ludzie sie smiali. Jest fajnie - gramy. Nagle w******la sie admin wme i banuje mnie "powod - ochlon". No i po co ten ban? Chcialbym zlozyc skarge na admina wme z innego powodu. Kilka dni wczesniej przez dwie mapy jakaś patologiczna dresiara o nicku "Napierajaca" po kazdym zabiciu mnie wyzywala mnie mówiąc "cipka". Dwie mapy się nie odzywalem i czekałem na reakcje admina wme. A co on powiedzial ? Ze nic takiego nie slyszy. K***a - ludzie na serwerze slyszeli i juz nawet sie smiali a ty nic. Wypomniałem ci na privie tamtą sytuacje i byłem z tego niezadowolony że nawet nie upomniałeś tej du*y. Miałeś obejrzeć demko - też tego nie zrobiłeś. Ogolnie to ch**a wbijam w tego bana bo mam w życiu ważniejsze rzeczy do roboty żeby mnie jakaś gierka przejmowała, po prostu chciałem zgłosić

• Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przepraszam nie dawajcie pkt za posta ale chciałem munwytlumaczyx ze admin podczas gry jak jest w innej drużynie nie słyszy przeciwnej wiec twoje czekanie nie miało sensu trzeba zgłaszać takie rzeczy wtedy by admin zareagował a ze bana wyrwales pech pewnie że wszedł akurat usłyszał ze obrażasz albo przeklinasz wiązanka i dal ci bana regulamin chłopaku :)

EmerytBC - nie masz ani trochę racji. Zgłaszałem mu to w trakcie gdy się to działo i mimo wszystko nie reagował, pisałem do niego na steamie. A w csa chłopaczku troszkę już gram i ironię o tym że chciałeś mi wytłumaczyć coś zachowaj dla siebie. Wiem, że nie ma alltalka na serwerze, ale jednak po śmierci się obie drużyny słyszą. Słyszał każdy - wme nie. I nie wszedł na chwilkę tylko był na serwerze od dwóch map. A w tamtej sytuacji specjalnie się powstrzymałem - zero przekleństw i wiązanek.

Jak widać bylo zupełnie inaczej, skąd ty kurwa wymyśliłeś sobie samemu bieg wydarzeń? Nagiąłeś rzeczywistość do twojej teorii. Oczywiście wszystko w celu 'ręka rękę myje' - admin tutaj zawsze stanie za adminem.

Naplet niestety ale kolega wyżej ma rację admini nie słyszą obu teamów , jest to rzecz , która boli ale tak mają.

emeryt nie jest adminem także ręka ręki nie myje.

Na avatarze widzisz przy poście czy ma ktoś jakąś rangę np admin ffa czy jest normalnym szaraczkiem :)

Jak zgłaszałeś na @ say to na 100 % kierownictwo serwera spojrzy i odpowiednio zareaguje na sytuacje , ale tak moja dygresja nie mów do kogoś chłopczyku bo może okazać się , że jest starszy od ciebie i dziwnie będzie to wyglądało.

A tak w ogóle rozumiem sytuacja powoduje pianę ale spokojnie to tylko gra więcej spokoju :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.