Jump to content

Radio tt

n3XuZ
 Share

Recommended Posts

Witam witam :) mam propozycję co do zmiany radia dla tt.obexnie jest pomieszanie ct jest z innej paczki Tt z innej dodatkowo dźwięki Tt są o wiele gorszej jakości, oraz ich końcówki są urywane. Natomiast paczka która ja znam ma wiele więcej dźwięków dla obu drużyn, jak o wielu różnych treściach.

Link do paczki https://amxx.pl/topic/17844-jail-radio/

Myślę że troszkę urozmaici to serwer :p, a paczka jest często spotykana na innych serwerach tego typu 

Co to za urozmaicenie jeśli napisałeś że paczka jest często spotykana na innych serwerach? Jeśli chodzi o ct jestem za, chociaż mało który strażnik go używa, ale radio tt jest dobre i oryginalne i nie widzę powodu aby je zmieniać.

W sumie powiem tak ciesze się że chcesz pomóc serwerowi po przez podawanie takich propozycji ale:

W tt radio jest nawet spoko chociaż i tak rzadko używane wiec po co zmieniać.

A w ct powiedzmy sobie szczerze nikt go nie używa no bo po co cały czas jest Możliwość mówienia przez mikrofon.

Jak dla mnie propozycje zawsze spoko ale powiedzmy sobie szczerze jak by radio zniknęło chyba by nikt za nim tak nie płakał.

To tyle dobranoc :frog_JAM:  

Witam i o zdrowie pytam.

Dobra ja też wypowiem się na ten temat.

Moim zdaniem te radio tt jest fajnie i nie potrzeba nic zmieniać bo i tak go się aż tak bardzo nie używa jedynie jak przyjdzie jakiś nowy gracz, który nie ma bindów i nie wie co jest 5, ale tak to każdy ma porobione bindy i je używa.

A co do radia ct to jestem za, ale powiem szczerze, że chyba jeszcze nigdy się nie spotkałem żeby go ktoś użył chyba, że mnie wtedy nie było na serwerze, ale ja nigdy nie słyszałem.

Hmmm ogólnie propozycja może być.

Fajnie, że starasz się i piszesz propozycje, ale tak jak napisał wyżej mayki co to jest za urozmaicenie jak są te paczki na różnych serwerach nasz serwer ma być wyjątkowy, a nie taki sam jak inne tyle ode mnie. 

Papatki ;3

Guest Shōto

Kiedyś radio z tt które zaproponowałeś już było dlatego aktualizacja była do aktualnego wiec pomysł z góry odpada jak już chcesz coś nowego wprowadzić to zrób sobie "Propozycje pod tytułem Nowe dzwięki do ct/tt" daj  linka do których dzwięków chcesz i możliwe że będzie zaktualizowane :) 

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.