Jump to content

Podanie MAJ3R

MAJ3Rek
 Share

Recommended Posts

Nick: MAJ3R
Steam ID: STEAM_1:0:1403256671
Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/MAJ3R/145.239.16.78:27015/
Doświadczenie z amxx: 2 lata (poziom 4)
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: chciałbym wspólnie z innymi adminami i stać na straży przed rożnego typu cheaterami  i innymi przypadkami w grze. Jestem dosyć często aktywny na serwerze i myślę że nadał bym się na admina, ale to wszytko zależy od was. 
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): TAK

Z poważaniem MAJ3R

Edited by MAJ3Rek

A więc tak, zacznijmy od tego że aktualnie jesteś widoczny na serwerze, grasz nawet sporo czasu, co może świadczyć nawet GT, lecz są pewnie osoby, które Cię nie znają, nawet admini, gdyż nie widziałem, żebyś cokolwiek zgłaszał na u@. Następnie, jak możesz w punkcie "czy spełniasz wymagania na admina w 100%" napisać tak, jeżeli forum leży po całości w Twoim wykonaniu, jedynie Twoimi postami są podania, już nie będę nawet pisał gdzie to pierwsze napisałeś. Tak samo grasz na nsie, a po mojej uwadze w Twoją stronę o tym odpisujesz mi że "możesz się zawsze przenieść". Co to ma w ogóle znaczyć, czy Ty myślisz że tym łaske nam zrobisz? Mi się wydaje, że od początku powinieneś na nim śmigać, a nie że możesz, pewnie dopiero jakbyś dostał akceptacje, ciekawe podejście.

Radzę pograć jeszcze z 2 tygodnie na serwerze na steamie przede wszystkim, a może w tym czasie dobijesz wymagania. Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale takiego podejścia nie lubię, no wybacz. 

Na NIE.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.