Jump to content

darken

Deserved
 • Posts

  592
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About darken

 • Birthday 11/16/2000

Information about me

 • Location
  Olsztyn
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

6,087 profile views
 1. Kiedyś coś tu nawet znaczyłem i w sumie dlatego jeszcze tu siedzę (no i moje DD2#1 ukochane jeszcze żyje) A tak na poważnie to spoko ludzi tu poznałem i sentyment pozostał. Numer 47
 2. Twój nick: lxstcxntury Serwer: dd2#1 Link do AMXBans (https://amxbans.1s2k.pl/): https://amxbans.1s2k.pl/ban_list.php?bid=18512 Link do ss'ów: https://megawrzuta.pl/download/292361601c60e0079f8236c0004ab857.html
 3. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. darken

  SS'y Martys.

  Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 5. Zostawcie klasyka takiego jakim jest, wystarczy ze skiny dodali. Na nie.
 6. Prosto z regulaminu serwera: §1.32. Na serwerze funkcjonuje plugin, który automatycznie każdemu nagrywa demo z perspektywy gracza. Zapisuje się on na Waszym dysku. Aby ubiegać się o UB na serwerze, musicie odwołując się wstawić wcześniej wspomniane demo. Albo wrzucasz demko albo nie ma ub.
 7. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. darken

  AB - O_O_O

  Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Użytkownik został odbanowany! Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.