Jump to content

Nowe atuty

Pere
 Share

Recommended Posts

Witam .

Sprawa wygląda mianowicie coś się stało i lodowym jak i z atutami ze za często siada umiejętność ktoś trafi pociskowca to od kopa wywala bronie ktos trafi lodowca od kopa mrozi i tak w kolko teraz 2 sprawa gram 3 reset dzień w dzień jest to około 50 kupien atutu i w moim przypadku sa 4 atuty tylko miniarz , geniusz , bloker , i odrzutowiec nie wiem o co chodzi ale te atuty sie u mnie ciagle przewijaja nie mialem ani razu boga wojny i zadnego z nowych atutow to juz jest irytujace bo wydaje monety jest to 25 tys monet i nie trafilem atutu i nie powie i nie wmuwi mi ktos ze to od szczescia zalezy bo powinno juz dawno cos wejsc wiec tutaj bym chciał aby ktos zobaczyl czy nie ma jakies bledu na nie wiem moj nick bo to nie jest smieszne 50 x kupowac atut i tylko 4 mi sie przewijaja

W dniu 30.03.2019 o 15:25, Pere napisał:

Sprawa wygląda mianowicie coś się stało i lodowym jak i z atutami ze za często siada umiejętność ktoś trafi pociskowca to od kopa wywala bronie ktos trafi lodowca od kopa mrozi i tak w kolko

Zostało to już naprawione. Możecie mi dać znać na pw czy się poprawiło.

W dniu 30.03.2019 o 15:25, Pere napisał:

teraz 2 sprawa gram 3 reset dzień w dzień jest to około 50 kupien atutu i w moim przypadku sa 4 atuty tylko miniarz , geniusz , bloker , i odrzutowiec nie wiem o co chodzi ale te atuty sie u mnie ciagle przewijaja nie mialem ani razu boga wojny i zadnego z nowych atutow to juz jest irytujace bo wydaje monety jest to 25 tys monet i nie trafilem atutu i nie powie i nie wmuwi mi ktos ze to od szczescia zalezy bo powinno juz dawno cos wejsc wiec tutaj bym chciał aby ktos zobaczyl czy nie ma jakies bledu na nie wiem moj nick bo to nie jest smieszne 50 x kupowac atut i tylko 4 mi sie przewijaja

Pewnej nocy mi się nudziło to sobie pomyślałem że może by tak warto zablokować jednemu użytkownikowi lepsze atuty i zostawić tylko 4. Pewnie padło na Ciebie.:haha:

Dobra ale już na serio to wszystko zależy od szczęścia. W atutach nie mamy ustawionych większych czy też mniejszych szans na wylosowanie. W tym przypadku nie jesteśmy Ci w stanie pomóc. Kupuj atuty, a po jakimś czasie coś będzie musiało siąść :D 

Propozycja została zaakceptowana!
Dziękujemy za propozycję! Twoja propozycja zostanie dodana przy najbliższych dniach. Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.