Jump to content

Lodowy samuraj


OnyX
 Share

Recommended Posts

Witam.

Pewnie i tak będziecie mieć gdzieś to, co napisałem, ale dodam swoją uwagę i prośbę o znerfienie klasy jaką jest "Lodowy Samuraj".

Klasa ta posiada umiejętność zamrożenia przeciwnika 1/8 szans.

Oglądałem kilku graczy, którzy posiadają tę  klasę i uważam, że umiejętność tej klasy nie działa tak jak powinna.

Obejrzyjcie sobie załączone demko z HLTV z mapy de_eldorado i oglądajcie jak zamrożenie MARCYSIA JOT  siada 1/3, 1/4 

http://f1a.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-1903281740-de_eldorado.dem.zip

2:16 - wystarczyły 2 pestki z AK :) 

3:04 - 2 pestki tak samo, już pomijam txt na zegarze 

5:20  -  3 pestki i gość mnie zamraża, gdy mam użyty rykoszet, a ponoć odbija wszystkie pociski, więc na zamrożenie powinien także być odporny. W końcu to perk VIP :P 

6:54 - 3 pestki 

9:01 - 3-4 pestki i nastepny gosciu tez 3 pestki i zamrożony : ) 

10:53 to samo. Mogłbym tak sporo map rozpisać i pokazać jak działa zamrożenie w tej klasie.

Kiedyś kilka resetów temu była opcja w zamrożeniu, że można było strzelać i skakać jak się nie mylę.  Teraz jest tak, że niby strzelasz a i tak nie zabijesz gościa, więc nie masz żadnych szans na obronę. Dodam jeszcze, że zamrożenie to trwa bodajże z 5-7 sekund, co dla mnie jest głupotą. Jeszcze po zmianie tego zamrożenia zostają takie upośledzone zabite postacie w pozycji stojącej, że często mylą graczy.

Jak wcześniej wspomniałem zamrożenie mrozi na użytych perkach takich jak: "Rykoszet [VIP]" "Betonowe ciało", na betonie musi gość trafić w głowę żeby zadać obrażenie a nieraz spotkałem się z tym, że miałem użyty beton a gość nie zadał mi obrażeń w głowę a jestem zamrożony.

Mam nadzieję, że chociaż zechce wam się obejrzeć to demko i zobaczyć jak to fajnie mrozi :)

Pozdrawiam serdecznie, OnyX

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tez uwazam ze jest to oszukane tak jak i bog wojny, nie dosc ze zamraza na ok. 5 sek ( jest to bardzo dlugo ) to jeszzcze siada bardzo często, teraz nie koniecznie beda mieli cie gdzies bo w koncu zmiany na serwerze ruszyły pełną parą. Na Betonowym ciele faktem jest to że nie trzeba w głowe kogos strzelic aby go zamrozic i najprawdopodobniej nie jest to zaden 'bug' tak ma byc. 

Dobrze byłoby gdyby skrócić czas zamrożenia albo żeby można było strzelać.

 @KatelynWyobrażam sobie, cel który stoi w miejscu jak tarcza na strzelnicy jest dużo łatwiejszym celem niż trzeci który pojawia się z jednej strony i w 1 sek przelatuje wylatując drugą stroną, a gdyby można było strzelać, gdy zamrozi cię na ziemi masz szanse sie obronić 

Ale często jesteśmy w powietrzu gdy ktoś zamrozi wtedy nawet gdybym mogl strzelac duzo bym nie zrobil

Edited by TRIq
Link to comment
Share on other sites

Guest Katelyn

Mnie najbardziej zastanawia dlaczego klasa znów ma 1/8 w opisie

Czas trwania zamrożenia rzeczywiście jest za długi. Zamrozi Cię lodowy to nie masz już szans na przeżycie, nie trzeba nawet umieć grać żeby nie zabić typa który nie może nic zrobić przez około 5s. Lodowy po zamrożeniu innego gracza spokojnie może iść sobie zrobić herbatkę, wrócić i zabić przeciwnika, który nadal nie będzie mógł nic zrobić. Jedyne co może zrobić osoba zamrożona to wpisać kill w consoli XD 

Zawsze to 1/8 wchodziło częściej niż powinno. Już lepsze było to 1/12, bo nie wchodziło co 3-4 strzał tylko różnie, ale wtedy nikt klasą nie grał. Jestem pewna że szansa na zamrożenie 1/8 nie zostanie zmieniona, więc fajnie by było chociaż skrócić czas trwania zamrożenia do 3 sekund? Wydaje mi się, że to i tak dużo. Ale z drugiej strony osoby, które grają tą klasą nie będą zadowolone, jeśli nastąpią jakieś zmiany. Klasa jest bardzo silna, ale tak jak wspomniałam, ewentualnie można zmniejszyć czas zamrożenia i jeszcze te bugi po śmierci osoby zamrożonej (jeśli to wgl możliwe). Mam na myśli to o czym napisałeś:

44 minuty temu, OnyX napisał:

Jeszcze po zmianie tego zamrożenia zostają takie upośledzone zabite postacie w pozycji stojącej, że często mylą graczy.

Jeśli chodzi o perki, zamrożenie nie działa na różne betony i inne duperele i ja jakoś nie odczuwam konieczności zmiany. Nie zapominajmy, że jest to klasa premium ^^ 
 

3 minuty temu, TRIq napisał:

Dobrze byłoby gdyby skrócić czas zamrożenia albo żeby można było strzelać.

Wyobrażasz sobie zamrożenie na którym można strzelać? Klasa byłaby bezużyteczna. Wtedy jedynie co klasa by robiła to unieruchamiała czy coś w tym stylu, więc jak dla mnie aż tak nie ma sensu osłabiać tej klasy.

Jeżeli ta klasa jest taka silna to też możecie nią grać. :P 
 

Jak dla mnie skrócenie czasu zamrożenia będzie najlepszym rozwiązaniem. 

Link to comment
Share on other sites

Cóż, zgadzam się z powyższym. Najlepsze by było skrócenie czasu do 3 sekund. To i tak dość dużo, bo co w tym trudnego zabić kogoś kto stoi w miejscu (same pestki w łeb i żegnam). A te 3 sekundy jednak dają minimalne szanse odgryźć się. Tylko, że tutaj powstaje ale... - Nawet jeśli ktoś zdążyłby wyjść z pułapki zamrożenia, to i tak pewnie znowu lodowy by zamroził po kolejnych trafieniach ze względu na swoją częstotliwość, która jest bardzo wysoka. Więc jak już to te 3 sekundy byłyby najlepszym rozwiązaniem i myślę, że każdy byłby zadowolony. 

Link to comment
Share on other sites

Nawet mi się nie chciało czytać co pisaliście więc napiszę tylko swoje zdanie. Jestem za nerfem mrożenia do 3 sekund, bo mi i tak wystarczy ułamek żeby wszystkich rozstrzelać.. Szkoda, że nie pomyśleliście że mrożenie się stakuje i czas nalicza od nowa ale cóż :D Szczerze wisi mi to co z nim zrobicie bo nawet jak dostanie gorszego nerfa niż miał wcześniej to i tak nim będę grał. Kiedyś było lepiej bo ludzie nawet problemu nie mieli jak ze Steelem biegaliśmy z hełmem z rynku i kaloryferem i jakoś nas się im udało zabijać, a teraz kilka mrożeń i od razu skargi najssss. Moim zdaniem wszystko zależy od gracza bo dziś miałem niejedną sytuację jak gość mnie zamroził 3x pod rząd i jeszcze zdążyłem go zabić. Sam gram tą klasą i nie mam aż takiego bólu du*y jak mnie mrożą. Najlepiej wszystkie klasy znerfić i niech obsrane kapitany zabijają na strzała każdego razem z mistrzami.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

A co wy na to żeby zrobić coś takiego że jednego gracza da się zamrozić np tylko 2 razy, bo jak się stakuje to zamrożenie i powiedzmy ktoś ma ponad 250 hp to nie jest tak łatwo go zabić nawet jak jest zamrożony mówię o dalekiej odległości. A zmienienie tego na 3 sec to i tak nie da za dużo bo jak wywalisz 20 amunicji w jednego typa to i tak będzie stał w miejscu cały czas.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, GromuSS napisał:

A co wy na to żeby zrobić coś takiego że jednego gracza da się zamrozić np tylko 2 razy, bo jak się stakuje to zamrożenie i powiedzmy ktoś ma ponad 250 hp to nie jest tak łatwo go zabić nawet jak jest zamrożony mówię o dalekiej odległości. A zmienienie tego na 3 sec to i tak nie da za dużo bo jak wywalisz 20 amunicji w jednego typa to i tak będzie stał w miejscu cały czas.

Jestem za, zamrozisz typa na dalszej odległości dajmy na to na te 3 sekundy to on ma potem jeszcze szanse ucieczki jak nie dostał więcej kul, a tak to nie ma sensu skracanie czasu mrożenia, skoro i tak dostanie resztę magazynku dowolną ilość razy. Np taki Admirał, który za fraga dostaje 20 hp, to taki Lodowy Samuraj na dobrą sprawę mógłby go z 4x zamrozić.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.