Jump to content

Oksu
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: 0ksu

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: KuLiCzAnY bRb

treść: Witam zgłaszam tą skarge dlatego że dostałem bana za wykorzystywanie buga, nic nie wykorzystywałem tylko trzymałem klawisz "w" i biegłem do przodu przez zaczęciem się rundy (z tego co wiem wciskanie "w" nie jest zabronione)

dowody: HLTV-1903261934-de_inferno.dem (Proszępobrać demko z dnia 26.03.2019r  mapa byla grana od godziny 19:34 do 19:54)

Edited by Oksu

Witam to znów Ja :)
A wiec tak masz bugga (freezetime) czy jakoś tak nie wiem jak to dokładnie się pisze nie musisz czekać 5.Sec lub 3. Jak cała reszta tylko od razu  lecisz   nie zgłaszasz tego do działu serwera a juz dłudo garasz na serwie a dostałeś bana  5min. Od Kolegi za to :( a wiec postanowiłem napisać do z Op. serwa na Messanger i wszedł szybko na Ts3 i dostałem zielone światło
na to co z tobą zrobić wiec poleciałeś na 1. Dzień oraz dostałem inform  od innego Adm. że takie rzeczy się dzieją na serwie powiedział że komuś się pucowałeś a w dodatku Adminowi haha dobrze! Mam nadzieję ze Adm. tego nie używał bo również tego nie zgłosił. ( mogła by być degradacja) :) :( 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.