Jump to content

Kendine
 Share

Recommended Posts

Nick: Kendine
Staż gry CS:GO: 2.600h(na aktualnym koncie normalnie ok 4k)
Link do swojego GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/Kendine/137.74.5.141:27015/
Konto Prime [Tak/Nie]: tak
Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: znam regulamin admina i regulmin gracza na danym serverze ale bycie adminem bedzie dla mnie czyms nowym.
Godziny w jakich grasz(tak mniej więcej): godziny raczej nocne/wieczorne pomiedzy 21-5
Składka: kupilem vipa na pół roku(gamer mi odejmie poprsotu od vipa tyle dni ile potrzeba do skladki) 
Kilka zdań o sobie: Jestem spokojnym graczem, nie wyzywam(chyba ze dla zabawy ale to musi byc odpowiedni czlowiek którego znam miedzy innymi z servera) nie rucham nikomu matki ani nic podobnego no i zostanie adminem dla mnie byloby dosc przydatne bo w tych godzinach w ktorych gram zazwyczaj kazdy spi (z adminow) i jest problem z cheatrami. wiekszosc ludzi z servera znam ktorzy oczywiscie graja na nim od dluzszego czasu tak samo adminow. 
Steam:ID: STEAM_1:1:182246113

• Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Twoja aktywność w ostatnich 14 dniach wygląda bardzo słabo dlatego podanie zostaje odrzucone.

Poszukujemy graczy, którzy grają codziennie. Staraj się grać częściej popraw aktywność i złóż podanie ponownie.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.