Jump to content

Podanie na UBT.

MesseM
 Share

Recommended Posts

Nick:MesseM
Imię:Dawid.
Steam ID:STEAM_0:1:4003985
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie da się dokładnie powiedzieć, jestem w każdym możliwym momencie odkąd się tutaj pojawiłem, ale myślę, że do 4-5 do 6h jestem w stanie poświęcić i czynnie brać udział w rozwoju forum.
Opisz siebie: Cześć, jestem Dawid, choć zdecydowanie większość mówi na mnie Gruby szczerze nawet nie wiem sam czemu bo ulany nie jestem, ale tak mówią. Pochodzę z województwa Mazowieckiego, a dokładnie okolice Warszawy. Lubię sport, uprawiać i oglądać, czasem nawet i oceniać, rozmyślać nad nim... Trochę fanatyk, lecz bez przesady. Z natury jestem bardzo zdystansowany do wszystkiego, co mnie w koło otacza. Od dziecka miałem coś w rodzaju wrodzonego ADHD i choć nie było mnie zawsze pełno, to nigdy w miejscu nie stałem.  
Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Myślę, a raczej wiem, że podołam temu zadaniu i dobrze się sprawdzę w roli UBTeam. Mam dosyć spore doświadczenie jeśli chodzi o grę jaką jest CS 1.6 (7-8 lat będzie). Rozpoznaję graczy dobrych, oporowych, od graczy którzy grają na wspomagaczach, więc w sprawdzaniu demek nie widzę u mnie problemu. Jeśli chodzi o kontrolę w postaci screenshot'ów też dam sobie radę. Nie widzę żadnych tam przeszkód, utrudnień. Oczywiście wiadomo, że gdzieś tam noga może się zawsze powinąć, lecz rzadko mi się to zdarza.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak miałem i to nie jednokrotnie.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Hmm oceniam ją dobrze, ponieważ na większości grałem i wiem z czym to się je.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Tak grałem i to różnych między innymi takimi jak - AimBot, WH, ESP, TriggerBot, SpeedHack, SilentAim, hl1 framework.
Kontakt: Forum/Steam/TS3.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.