Jump to content

Skarga na admina Only DD2 #2


Daxman Danni Pelna
 Share

Recommended Posts

1. Nick oskarżonego:  Brak z powodu ( nie wyświetlania się nazwy administratora)

2. Data zdarzenia:: 2019-03-15 Godzina 03:11-12

3. Szczegółowy opis sytuacji: Grając około 2 tygodni na tym serwerze zdarzyło mi się wielokrotnie zostać wyrzuconym lub zbanowanym z bardzo dziwnego powodu , ponieważ gram często szczególnie na Diablo Modach mam wykupiony pakiet VIP i działa on jedynie na Nicku którego używam (Daxman Danni Pelna Kurwa) na początku sądziłem że to automatyczny (Antycheat) został zaprogramowany żeby wyrzucać osoby które używają wulgarnych słów w nazwie gracza , lecz przy kolejnym wejściu na server zostałem zbanowany byłem zaskoczony nigdy nikomu to nie przeszkadzało . Nick nie kieruje obrazy w czyjąś stronę a gra jest dozwolona od 18 lat , po kilku dniach wszedłem na server ponownie zostałem oczywiście od razu wyrzucony , zmieniałem nazwę gracza na (Daxman Danni Pelna K) . Po upływie 20-30minut Gra zacięła się i musiałem ja wyłączyć , po ponownym uruchomieniu Nick wrócił do swojej starej nazwy (Daxman Danni Pelna Kurwa) nie byłem nawet świadomy ze zmienił się automatycznie , wszedłem na server i po 30 sekundach dostałem Bana , w treści było miej więcej ( CZEGOŚ TU NIE ROZUMIESZ?) Strasznie się zdenerwowałem , po upływie jakiegoś czasu spróbowałem wejść oczywiście ze zmienionym nickiem . Z pytaniem kto jest tu Adminem , wyrażając się trochę nie kulturalnie lecz dla mnie ta osoba też nie posiada kultury skoro nie zwróci uwagi ani nie napisze , tylko od razu banuje (każdy ma prawo do błędu). Wiem na czym polega bycie Adminem bo przez dłuższy czas sam nim byłem na wielu serverach w tym cs-k**** , lecz nie grałem około 2-3 lat ale nie wydaje mi się żeby dużo się zmieniło . Moim zdaniem ten admin nie pomaga ludziom rozwiązywać problemów , bo przez cały dzień padnie tyle przekleństw że zbanowanie jednej osoby , mam na myśli dziewczyny która też dostała bana za słowo na k , nic nie zmieni i nie pomoże  . Lepszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie uwagi a gdy osoba się stosuję to wiadomo . Mam nadzieję że sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie , nie oczekuję bóg wie czego ale mam nadzieję że dla administratora zostanie zwrócona uwaga i będę mógł korzystać ze swojego starego nicku . Dzięki , pozdrawiam .

:crigon_02:

8 godzin temu, Daxman Danni Pelna Kurwa napisał:

1. Nick : Daxman Danni Pelna Kurwa

2. Nick oskarżonego:  Brak z powodu ( nie wyświetlania się nazwy administratora)

3. Data zdarzenia:: 2019-03-15 Godzina 03:(11-12)

4. SteamID :  'STEAM_1:0:1313263204'

5. Szczegółowy opis sytuacji: Grając około 2 tygodni na tym serwerze zdarzyło mi się wielokrotnie zostać wyrzuconym lub zbanowanym z bardzo dziwnego powodu , ponieważ gram często szczególnie na Diablo Modach mam wykupiony pakiet VIP i działa on jedynie na Nicku którego używam (Daxman Danni Pelna Kurwa) na początku sądziłem że to automatyczny (Antycheat) został zaprogramowany żeby wyrzucać osoby które używają wulgarnych słów w nazwie gracza , lecz przy kolejnym wejściu na server zostałem zbanowany byłem zaskoczony nigdy nikomu to nie przeszkadzało . Nick nie kieruje obrazy w czyjąś stronę a gra jest dozwolona od 18 lat , po kilku dniach wszedłem na server ponownie zostałem oczywiście od razu wyrzucony , zmieniałem nazwę gracza na (Daxman Danni Pelna K) . Po upływie 20-30minut Gra zacięła się i musiałem ja wyłączyć , po ponownym uruchomieniu Nick wrócił do swojej starej nazwy (Daxman Danni Pelna Kurwa) nie byłem nawet świadomy ze zmienił się automatycznie , wszedłem na server i po 30 sekundach dostałem Bana , w treści było miej więcej ( CZEGOŚ TU NIE ROZUMIESZ?) Strasznie się zdenerwowałem , po upływie jakiegoś czasu spróbowałem wejść oczywiście ze zmienionym nickiem . Z pytaniem kto jest tu Adminem , wyrażając się trochę nie kulturalnie , dostałem bana w przeciągu 15 sekund za brak kultury/obrazę oczywiście bez żadnej odpowiedzi , lecz dla mnie ta osoba też nie posiada kultury skoro nie zwróci uwagi ani nie napisze , tylko od razu banuje (każdy ma prawo do błędu) . Wiem na czym polega bycie Adminem bo przez dłuższy czas sam nim byłem na wielu serverach w tym Cs-kopytko , lecz nie grałem około 2-3 lat ale nie wydaje mi się żeby dużo się zmieniło . Moim zdaniem ten admin nie pomaga ludziom rozwiązywać problemów , gdy ludzie pytają czy jest admin bo potrzebują pomocy to admin nie jest skory nawet odpisać ani odpowiedzieć mam na to dowód z tamtej godziny , przez cały dzień słyszę tyle przekleństw że zbanowanie jednej osoby , mam na myśli dziewczynę która też dostała bana za słowo na k.... bez żadnego upomnienia , nic nie zmieni i nie pomoże  . Lepszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie uwagi na pewno więcej ludzi by się do tego stosowało a gdy osoba się nie stosuję to wiadomo . Mam nadzieję że sprawa zostanie rozpatrzona pozytywnie , nie oczekuję bóg wie czego wiadomo gracz nie wygra z administracją ale mam nadzieję że dla administratora zostanie zwrócona uwaga i będę mógł korzystać ze swojego starego nicku dalej . Dzięki , pozdrawiam .

:crigon_02:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Przenoszę do odpowiedniego działu.

 

Zastosuj się również do tego wzoru inaczej twoja skarga nie zostanie rozpatrzona:

 

Twój Nick:

Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała:

SteamID(w przypadku skargi):

Treść:

Dowody(w przypadku skargi):

Link to comment
Share on other sites

Dostałeś bana za wulgarny nick, za co zazwyczaj dostaje się kick'a, ale skoro nie pomaga, to ban na 5 min.

Do tego wbiłeś po chwil pisząc na czacie Daxman Danni Pelna K -03:11:40- 'say' "Co za kondon ma tu admina?"

 

 

 

@hant dostajesz ode mnie ostatnie i pierwsze słowne ostrzeżenie. Powód bana jest prawidłowy, ale ta druga część jest nie potrzebna i nie widzę sensu aby jakoś mocno Cie ukarać.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.