Jump to content

Mapy na serwerze

Guest Katelyn
 Share

Recommended Posts

Guest Katelyn

Jak dla mnie do usunięcia : 
- de_irak

- de_tuscan

- de_duhran

- de_officesiege

- de_prodigy32

- de_fuerza

- de_sandrush

- de_mandadust
Mapy są totalnie nie grywalne, zamiast tych można dodać jakieś inne. Przydałyby się jakieś fajne zmiany, a tym bardziej nowe mapy. ^^ 

Tak przy okazji odsyłam do propozycji map, które dodał jakiś czas temu Sulin  https://1shot2kill.pl/topic/37112-mapy/  

Edited by Katelyn

Tamten temat został zakopany, to dodam kilka innych map tu, dla może ewentualnej dyskusji, 

css_cache 

css_overpass - tu i wyżej, mamy css_dust3 to czemu by nie dodać tych 2 map, myślę, że małe urozmaicenie, 

de_vegas - obszerna mapa, może być trochę za dużo, ale przy obecnym speedzie i że to cod mod, może się przyjąć do pobiegania, nie ma praktycznie miejsc gdzie można przykampić poza windą, więc rozgrywka byłaby na niej raczej szybka mimo tej wielkości, 

de_tesco zamiast de_lidl - mapa w sam raz, na coś ale C4, najważniejsze, nie ma skomplikowanych obejść, przejść czy wentylacji, jak na lidlu, jest przyjemniejsza dla oka i muzyka pod mapę jest prześmieszna momentami, 

de_rocinha - przyjemnie miasteczko do gry 

de_dust2_2013_final - za standardowego dusta, bo zielony z poprzedniego postu za snow, 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.