Jump to content

Skarga na ReW0!?

Starszy Sasiad
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Starszy Sasiad

Nick gracza/admina: ReW0!?/aktywna drużyna administracji która była online w tym czasie

Opis sytuacji: Zostalem sam z małpa,  mieliśmy mecz 1 vs 1 . strzelił mi bramkę,  kiedy poszedłem po piłkę CT ReW0!? wykopał mi piłkę. Zgłosiłem sprawę na u@, nie jeden gracz to zauważył w tym Diabl0.  Administracja niedosc że dała mi mute za lekki stan nie trzeźwości to nie reagowała na zgłoszenia.

Administracja online @Bulaa23 @Lewatyw

@mahmahalmahahgandji

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: 16:55 ok

Dowody(ss/demko): Po mapie dam odnośnik do demo

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903131637-jailbreak_shift.dem.zip

Edited by Starszy Sasiad

1 minutę temu, Perykles. napisał:

Lekki stan nietrzeźwości ? Gościu wiesz co Ty tworzyłeś na jail_anka_v1 ? nie rób z siebie pośmiewiska, kręcisz głupoty i próbujesz się dowartościować przez 1 sytuacje którą powinieneś na spokojnie wyjaśnić.

SPOKOJNIE WYJAŚNIĆ

Aleks, nie użyłem żadnych złych zwrotów,  kulturalnie zgłosiłem sprawę z 10 razy, skarga nie dotyczy Ciebie, nie masz prawa się wypowiedzieć.  nie pozdrawiam 

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903131604-jail_anka_v1.dem.zip

Na tej mapie widać jaki stan nie trzeźwości, gadasz głupoty, robisz z siebie niedorajdę i nie prowadzisz należycie.   

A potem spamowałeś głupoty. Jak wykopał ci piłkę to miał jakiś powód widocznie. Nie rób z siebie ofiary i podaj demko i minuty.

Edit:

Cytat

Aleks, nie użyłem żadnych złych zwrotów,  kulturalnie zgłosiłem sprawę z 10 razy, skarga nie dotyczy Ciebie, nie masz prawa się wypowiedzieć.  nie pozdrawiam 

Na jb_anka pokazana jest twoja kultura. I stan ultra trzeźwy.

Edited by Lewatyw

1 minutę temu, Lewatyw napisał:

http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903131604-jail_anka_v1.dem.zip

Na tej mapie ma widać jaki stan nie trzeźwości, gadasz głupoty, robisz z siebie niedorajdę i nie prowadzisz należycie.   

A potem spamowałeś głupoty. Jak wykopał ci piłkę to miał jakiś powód widocznie. Nie rób z siebie ofiary i podaj demko i minuty.

Edit:

Na jb_anka pokazana jest twoja kultura. I stan ultra trzeźwy.

Ofiary?  nie prowadzę należycie ?  normalne polecenia wydałem A ktoś mnie wykopał 2x.

To co piszesz to jest  śmieszne,  spamilem skargą od połowy mapy A Ty prosisz o minuty? nie muszę rozpisywać . 

Dziwisz się że dostałeś mute jak darłeś się przez mikro i gadałeś jakieś głupoty.Ja w tym momencie sprawdzałem forum i nie widziałem co pisałeś na u@ admini którzy byli wtedy na serwerze i nie reagowali dostaną  upomnienie żeby zwracali na to uwagę. A co do  ReW0!? to rozmawiałem z nim o tym i dostał już pouczenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.