Jump to content

Skarga Lewatyw

Perykles.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Perykles.

Nick gracza/admina: Lewatyw

Opis sytuacji:admin/strażnik wyżej wymieniony, na kilku-krotne wspominaniu o tym żeby ogarnął to co robi prowadzący na serwerze ---przestał reagować, a po tym jak napisałem mu "ogarnij to bo leci skarga" od razu jak gdyby nigdy nic podleciał i wypytywał zmiast od razu zareagować na pierwsze z ostrzeżeń. (sytuacja zaczyna się od ok. 14:20 nagrania demka)

IP/SID: STEAM_0:1:2213970 

Data i czas zdarzenia: 12.03.2019 / 20:31~

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1903122017-jail_simple_mr.dem.zip

Po kolei. Ty zostałeś zabity za trzymanie broni i celowanie do mnie, mogłeś wyrzucić czego nie zrobiłeś.    Wytłumaczyłem ci OD RAZU czemu ciebie zabiłem. Po drugie pisanie "FK" na say jest w regulaminie że za pisanie/spamowanie fk nie będę reagował. Polecenia przez CT zostały wydane poprawnie i powiedział bezruch do odwołania i odliczył to po odliczeniu powinniście być w miejscach których staliście.   CT nie ogarniali buntów, tamta runda była wtedy jak upomniałem ich, że jak nie będą ogarniać to ich wyrzucę. Zareagowałem wtedy gdy nie byłem pewny na 100% czy nie popełnił błędu więc, wszyscy zostali ożywieni  a prowadzący dostał jeszcze jedną szansę.

Był tam free kill jeden którego nie widziałem przez flesha. Na sąsiedzie.

Edited by Lewatyw

Z kolei, napisałem na u@ raz "FK" co przeoczyłeś najprawdopodobniej bo po tym napisałem cytując "FK... FK.. FK..." i zatrzymałem się tam gdzie wylądowałem na pół-flashu po czym bez ostrzeżenia że TT trzyma tt ginie od razu zostałem zabity. Odliczenie odbyło się po otworzeniu celi z tego co wiem, a w trakcie tego długiego odliczenia byłem już poza celą lądując na broni, a że nie zacząłem strzelać do Ciebie przez około 2 sekundy przy komendzie "po otworzeniu celi (bezruch do odwołania)x2"  świadczy o tym że wykonałeś na mnie FK gdyż nie zdążyłem nawet tej broni wyrzucić.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.