Jump to content

Freezy - Redaktor

Frizuu
 Share

Recommended Posts

Nick:
@Freezy

Imię:
Adam

Aktualnie w tym roku ukończę 16 rok życia.

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:
Na forum można mnie spotkać około 2 godziny dziennie.

Opisz siebie:
Jestem młodym pasjonatem internetu. Interesuję się głównie programowaniem jak i grafiką cyfrową. Staram się być pomocny oraz sumiennie wykonywać swoje obowiązki, ale nie zawsze dobrze mi idzie. Jestem "artystą", potrafię grać na pianinie oraz śpiewać. Nie należę do zbyt wysokich, umięśnionych. Jestem bardziej typem niskiego z "długą grzywką".

Dlaczego akurat Ty?:
Byłem już tutaj na stanowisku redaktora i utrzymywałem się na nim łącznie około roku. Posiadam umiejętności graficzne, które zawsze mogą się przydać w redakcji. Znam historię, ludzi, sytuację, legendy, które krążą na tej sieci. Poza tym mogę pomóc obecnej redakcji.

Doświadczenie:
Jak już wyżej wspominałem byłem na tej sieci redaktorem około roku oraz jestem redaktorem naczelnym szkolnej gazetki "GimbX"

Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10):
Gramatykę oceniam na mocną siódemkę. Z interpunkcją i ortografią nie mam kłopotów, więc dam dziewiątkę.

Przykładowy wywiad/artykuł:

Spoiler

Q&A

Spoiler

Wiele innych....

Wywiady

Spoiler

Ten polecam gorąco ---> 

I wiele innych....

Artykuły

Spoiler

Byłem twórcą serii "Ciekawostki o avatarach" 

Inne

Spoiler

Kontakt:

Skontaktować ze mną się można za pomocą Steama, Discord'a, Ts3, forum oraz Facebook'a.

Podanie napisałeś systematycznie, zwięźle i na temat. Co prawda, współpracowałem z Tobą za czasów, gdy byłem w redakcji i radziłeś sobie dobrze. Wymagania spełniasz to fakt, ale Twoja ostatnia aktywność w dziale redakcji jest praktycznie zerowa. Według mnie powinieneś poprawić aktywność w tym dziale i wtedy złożyć podanie, bądź po prostu na ten moment zamknąć podanie i dać Ci czas na poprawienie aktywności. 

Na ten moment jestem na nie.

Nie neguje tego, że byłeś dobrym redaktorem ale liczy się tu i teraz a nie to co było, na chwilę obecną niczym sobie nie zasłużyłeś aby wrócić na to stanowisko. Dobrze wiesz na czym polega praca redaktora to wykaż się i pokaż, że nadal masz w sobie to coś. Tak jak wspomniałem wcześniej niczym sobie nie zasłużyłeś, przykro mi ale jestem na nie. 

Cytat

Wymagania:

• Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji
  • Pisanie sensownych postów
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowano co najmniej dwa tygodnie temu
  • Posiadane 40 postów
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Znajomość regulaminu
  • Minimum 15 lat
  • Brak ostrzeżeń na forum

Wszystkie wymagania są spełnione. Dodatkowo pierwszy najważniejszy punkt wymagań odnośnie znajomości ortografii, gramatyki i interpunkcji jest udokumentowany w każdej pracy jaką @Freezywykonał dla Redakcji. 

Pokazał już na co go stać. Uważam, że zasługuje na szansę, bo na pewno pokaże to co pokazywał wcześniej.

Ode mnie duże TAK.

Powodzenia!

Zero aktywności w dziale.

Oczekuję od Ciebie nowego artykułu lub wywiadu, nie chcę prac z 2017/18 roku.

Pokaż mi, że na pewno chcesz wrócić na stanowisko redaktora.

Napraw aktywność w dziale. Temat do zamknięcia i zobaczymy co pokażesz. Wtedy zadecyduje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.