Jump to content

Skarga Husky

Mustang!
 Share

Recommended Posts

Pisalem sms na respie i napisalem i zabilem 3 osoby od razu zostalem wywalony przez niego, ze kampie na respie.

Pozniej grałem, pisal do mnie tlumaczylem sie i znowu mnie wywalil.

Nastepnie napisal do mnie no i idz pisz ta skarge na mnie a ja napisalem mu, no zaraz zdaze dziewczynko po czym wywalil mnie banem na 5minut obraza .

Smieszne zachowanie poraz ktorys jest tego ( Admina ) mysli , ze moze wszystko i darmo tak traktować graczy.

//Przeniesione do odpowiedniego działu //TeTe-_-

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Chyba nie ten dział xD

Ale dobra, od razu się wypowiem, pierwszy kick był za kamp, jesteś afk/piszesz sms to 'kill' w konsoli i na specta a nie siedzieć na respie. Drugi kick był spowodowany tym, że po raz kolejny pchasz się w pasze lwa, typie, po co ty na sayu 3 razy piszesz, że ty na mnie skargę napiszesz ? Chcesz napisać to idź i pisz a nie się tym chwalisz. A banika dałem bo uznałem to za obrazę, zresztą tamten ban Ci wygasł po resecie, więc takie małe ostrzeżenie przez dłuższym banem

Dowody? Przecież może wziąć z archiwum czy konsoli tak jak zawsze się broni więc niech weźmie.

Obraza to ma być obraza a nie co uważasz bo ja mogę wziąć za obrazę to że się do mnie odzywasz...

Będę robił specta i killa bo SMS chce napisać no weź przestań.

Piszesz skargę i on ma szukać dowodów zresztą już drugą tamtą poczytałem uśmiałem się tą to samo pogrążasz się tylko kiedyś jeden gracz pisał tak skargi na mnie jak Ty BEZSENSOWNE i skończyło się to banem na Forum i serwerach z tej serwerowni :D:D:D:D  :D   . KPINA KPINA I JESZCZE RAZ KPINA pamiętaj admin to zwykły gracz jak Ty tylko bardziej doświadczony to że się na niego uwziąłeś to nic Ci nie da jedyne co to da Ci że zrobisz z siebie pośmiewisko i uwierz że jak on był by odpalony sam bym dawno demko wrzucił nie umiesz odróżnić skilla od wall-hack'a . A więc moim daniem trzeba to zamknąć i pogodzić się z tym że to nie gra na botach poziom EASY tylko z innymi lepszymi :)

POZDRO OuVVeK <3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.