Jump to content
Aktualnie tabelka serwerów jest przebudowywana i na ten czas została wyłączona. Prosimy o korzystanie z adresów IP podanych w opisach działu.
Sign in to follow this  
#Legendary Devil122

Propozycja

Recommended Posts

Jest to niby propozycja a tak naprawdę przywrócenie zmiany mianowicie chodzi o Svipa nic nie mam do tego że Svip nie ma już 2 HE bo to było zbyt OP ale żeby zabrać mu kasę która jest w 1 rundzie to jest przesada. Mam svipa na stałe i co mi z tego jezeli w pistolce zrobie 3 fragi i nie moge nawet kupić Galila z full ammo a na ak wgl mnie nie stać zmieńcie to jak najszybciej... Svip jest bo to żeby ludzie coś z niego mieli jak już go kupują a co to teraz jest ? Praktycznie jedyne co teraz dostajemy do kevlar z hełmem i hp.. gdybym nie miał SVipa na stałe i bym był zwykłym graczem to nie kupiłbym SVipa bo nie warto po tych zmianach. Samo Zabranie granatów było dobrym posunięciem bo dużo osób na to narzekało ale teraz jak svip nie ma tyle $ co wcześniej ludzie narzekają jeszcze bardziej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Donator

1 Runda.  dostajesz kavlar + helmet (obie rzeczy kosztują 1000 dolców, więc w pierwszej rundzie jest to nie możliwe, ty to masz = masz przewagę). To czy przekupisz pistolet czy nie to już twoja sprawa. Tak czy siak praktycznie masz względem zwykłego gracz 800 dolców więcej.

2 Runda. Ponowanie dostajesz kevlar + helmet = 1000 dolków do przodu. Za wygraną rundę jeśli się nie mylę masz 3400, AK-47 kosztuje 2700, a M4A1 31000, w którym miejscu Cie nie stać na AK w drugiej rundzie??

No chyba żeś Einstain i wygrałeś z matematyką.

 

SVIP ma jeszcze dodatki wględem MODA i większy DMG z granatów swoją drogą, czego VIP w tej chwili nie posiada. Ale cóż... no trzeba ponarzekać zamiast się po ludzku spytać...

 

ŻENADA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moderator

Wiec wyjasnie to pokolei .

1.Zmiany które powstały zostaja i sie nie zmienia gdyz vip/svip byl za bardzo ulepszony i mial za duza przewage nad normalnym graczem wiec zrobilismy tak aby go troszke osłabic.

2.vip ma za zabicie 5 do hp, za hs ma 10 a zwykły gracz nic reszta prawie sie nie zmienila co do niego .

3.svip ma za zabicie 5 do hp , hs 15 .

4.dmg zostało zmniejszone o polowe gdyz jak napisalem wyzej jego przewaga była zbyt wielka

5.klany tez zostały zmodyfikowane tak aby nie dawały wiekszej przewagi jak dotychczas

6.Co do $ tez podjelismy taka a nie inna decyzje .

Temat uwazam za zamniety i wyjasniony .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.