Jump to content

Lekki Snajper

levider
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj chciałbym poruszyć klasę, którą chyba nikt nie gra, bo jest zbyt słaba - Lekki Snajper

Otóż mam 3 propozycje, może któraś się przyjmie

1. Zmiana broni dodatkowej. Baretki to strasznie niecelna broń i lepszym pomysłem byłby 5-7, który jest sporo celniejszy i imo bardziej efektywny. Albo nawet pokusić się o zestaw scout + mp5/ump + glock

2. Teleport. Ale nie taki jak ma Zamachowiec. Raczej coś typu: Zaznaczasz punkt A na mapie (tam gdzie stoimy), a po jakimś czasie używając umiejętności wracamy do tego punktu. Perk trudny do opanowania, ale można zaskoczyć rashującą drużynę

3. Premia DMG za strzał w heada ze scouta. Taki HS to nie jest prosta sprawa ze scouta. Dlatego proponuję premię DMG w postaci dwukrotnych obrażeń za celny strzał w głowę lub 1/1 - 1/2 na natychmiastowe w heada

Kurde ubiegli mnie z tematem dot. lekkiego no już mniejsza według mnie lekki może być gdyż jest alternatywą dla zwykłego snajpera jednakże przydałoby mu się kilka zmian, a o to moje propozycje:

1. Zmienić szansę na spowolnienie na szansę na natychmiastowe zabicie (zmiana wraz z awansem 1/9 1/7 1/5 1/3)

2. Zmienić jego bonus do obrażeń z pistoletów w głowę na ogólny bonus do obrażeń z pistoletu z bonusem do inta, ale zmniejszyć ich bazową wartość dla balansu.

3. Ten punkt dodaje gdyż nie pamiętam czy lekki dalej ma cichobiegi bo ostatnio są bugi z krokami a opis się całkowicie nie wyświetla, ale jeśli ich nie ma to dodać mu je jak dalek je ma to spoko.

Co do lekkiego zgodzę się z wami klasa jest słaba w porównaniu do innych klas nawet po 40 lvlu klasa jest zupełnie bezsilna z takim snajperem czy raszujacym przeciwnikiem. Gdzie musisz 2/3razy trafić by zabić go

Edited by pumpkin

5 godzin temu, Arcylord napisał:

Kurde ubiegli mnie z tematem dot. lekkiego no już mniejsza według mnie lekki może być gdyż jest alternatywą dla zwykłego snajpera jednakże przydałoby mu się kilka zmian, a o to moje propozycje:

1. Zmienić szansę na spowolnienie na szansę na natychmiastowe zabicie (zmiana wraz z awansem 1/9 1/7 1/5 1/3)

2. Zmienić jego bonus do obrażeń z pistoletów w głowę na ogólny bonus do obrażeń z pistoletu z bonusem do inta, ale zmniejszyć ich bazową wartość dla balansu.

3. Ten punkt dodaje gdyż nie pamiętam czy lekki dalej ma cichobiegi bo ostatnio są bugi z krokami a opis się całkowicie nie wyświetla, ale jeśli ich nie ma to dodać mu je jak dalek je ma to spoko.

@Thomas taki pomysł styknie ? XD

Tak jak kiedyś pisałem ale moje wypociny jak zwykle były zbędne :) dac mu co awans 1/10  1/7  1/4 ze scouta + wiadomo dmg z inta . Grałem nim 40lvl wbić uuu krew pot i łzy ... i beretki tak badziew chociaż jeśli ktoś wyłapie fart strzelca 1/6 ciśnie jak czub :D

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.