Jump to content

Arcylord

Użytkownik
 • Content Count

  95
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  4d 18h 52m 36s

2 Followers

About Arcylord

 • Rank
  Silver II
 • Birthday 08/27/2000

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

970 profile views
 1. Ten rats4 i tesco to fajne mapy bo kojarze, ale ja bym uważał z mapą bikini na innym serwie zanim tu trafiłem za każdym razem gdy wybierali w vote tą mapę następował z tego co pamiętam krasz serwera, więc do tej mapy bym podchodził z ostrożnością, ale plus dla ciebie uczi za propki w końcu byłby tu powiew świeżości :D.
 2. W przypadku zmian parametrów płatnych usług oraz ich umiejętności nie zwracamy kosztów. Zakupując usługi liczysz się z tym, że w każdej chwili mogą nastąpić zmiany. Cytat prosto z regulaminu CODA 201 macie tu link jak ktoś nie wierzy przedostatni punkt w ogólnych, wnioskować można z niego, że kupując daną usługę np klasę omawianą w tyym temacie musisz się liczyć z tym że może ona zostać zmieniona nie ważne że np kupiłeś ją na stałe. Ta klasa musi być znerfiona nie ważne że będzie płacz i lament osób które ją kupiły mogły nie ryzykować i grać normalnymi klasami jak sam regulamin mówi kupowali je na własną odpowiedzialność.
 3. Tu racje przyznam ucziemu bo nie bierzecie tej opcji pod uwagę, lecz predek władca kredek z maks wytrzymą jest praktycznie nie do zabicia wraz ze swoim leczeniem za strzał co sprawia że praktycznie nic mu nie zrobimy a jedynymi sposobami by go zabić jest albo zabicie natychmiastowe (z szansy np lekkiego snajpera lub noża komandosa), czy atak z zaskoczenia np falą inkwizytora, rakietą, czy piorunem z wysokimi OBR.
 4. A się skubaniec zarzekał że nie chce znów być adminem a tu taka miła niespodzianka na tak: Jako admin się sprawował i to świetnie, człowiek ogarnięty, powrócił z przytupem aktywności.
 5. według mnie tak: ogarnięty, ma już admina zatem wie co ma robić, posiada sprawny mikrofon
 6. Rzecz nie potrzebna marnowała by tylko moc obliczeniową serwera klany zwykle robią swoje ulepszenia podobnie więc czat klanu jest bezsensu.
 7. Była już taka propozycja poczytaj sobie, żebyś wiedział dlaczego musi być reset co miesiąc.
 8. Jałasek wraca na stare śmieci Wielkie tak: Doświadczenie, Aktywność, Za czasów gdy adminował się sprawował.
 9. Może by tak w takim przypadku konkurs zorganizować na serwerze, konkursów dawno nie było.
 10. @Thomas @[V]ice[V]ersa odniesiecie się jakoś ostatecznie do tego bo temat chyba zapomniany ?
 11. Tak nigdy nie powinno być gdyż 201 ludzie wbijali czasem nawet w tydzień od resetu (Sepa dobry przykład podczas jednego resetu wbił 2-3 razy 201w ciągu ok chyba 2 tygodni jeśli dobrze pamiętam bo to było jakieś parę miechów temu) jak były większe ekspy i co wtedy reset co tydzień ? Średnio mi się to widzi. Reset zawsze jest co miesiąc bo 2 tygodnie po resecie robi się powoli pustawy z pełnego gra później średnio 10-25 (to żem walnął rozstrzał ale wynika to z tego że w chwili gdy to pisze GT jest w trakcie konserwacji i nie mogę tego dokładnie sprawdzić ale średnio koło 15-20 osób). Większość ma takie niskie poziomy bo: 1. Grają na kilku klasach naraz nie ekspią jednej na 201 ekspią np jedną na szkoloną później kolejną itd. itp. 2. premki praktycznie wszystkich wybijają w mrugnięcie oka i jak tu zdobyć ekspa zwłaszcza że wszyscy wysokopoziomowcy do doświadczeni gracze lub stara ekipa. 3. Wielu odpycha to że praktycznie w jeden dzień niektórzy mają już szkolone klasy bo kupują ekspa (uwaga do @Thomas zablokuj możliwość kupna ekspa na tydzień po każdym resecie bo to zniechęca do gry jak chwilę po resecie ma już ktoś 50+ poziom [Bronek na terminatorze przykład z ostatnich resetów] jak większość nawet 10 nie wbiła). Plus praktycznie wszyscy wysokopoziomowi to premki i ciężko więc ekspic jak tu ten wybija w chwilę praktycznie większość przeciwnika plus sam jest w większości przypadków praktycznie nie do zabicia (Predatory i Kondonmory). Tak więc podsumowując ja jestem na nie wolę by resety były tak jak teraz co miesiąc.
 12. To może by mogła być również nagroda za wbicie 201 poziomu bo z tego co widze większość nie ma zbytnio motywacji by dobijać maks poziom bo na 160 się kończy ona bo dalej nic się nie dostaje. Słyszałem, że na 401 za wbicie maksa dostaje się premkę chyba na miesiąc może by tu też tak zrobic ? @Thomas pewnie masz rację boś ty opiekun tego serwera odkąd pamiętam (a gram dłużej niż mam konto na forum), więc skoro tak mówisz to pewnie jest premka darmowa za wbicie 201 poziomu. Tylko szkopuł w tym, że nigdzie tak nie pisze ani na forum, ani na serwie, więc się myśli, że za 201 poziom nic nie ma dlatego dodałem to jako propozycje, takie małe XD.
 13. Jest słaby bo nie chcą przywrócić starej wersji lekkiego czyli 1/9,1/7,1/5,1/3 na zabicie bonus do obrów ze skauta + int i cichobiegi i coś tam chyba miał jeszcze a jak to było wszystko to bonus do obrażeń z pistoletu lub jakiś pm by się przydał (jak w przypadku szpiega co w sumie dość dobrze działa jak sprawdzałem. Tylko ciężko zawsze przy odrodzeniach bo jak ktoś jest na respie to zanim zmienisz go (skauta) na mp5 giniesz). Ta nowa wersja lekkiego czyli ta obecna to śmiech na sali i kpina krótko mówiąc.
 14. Tego do szpiega nie zauważyłem to jest znaczna zmiana, a pozostałe dwie zmiany niewiele zmieniły/nie widze jakiejś różnicy pomiędzy wtedy a teraz.
 15. To takie pytanie sepa a ostatnio na serwerze coś się znacznie zmieniało w klasach, no chyba nie, albo ja coś przeoczyłem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.