Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arcylord

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 17h 35m 16s

2 Followers

About Arcylord

 • Rank
  Silver II

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

648 profile views
 1. Rzecz nie potrzebna marnowała by tylko moc obliczeniową serwera klany zwykle robią swoje ulepszenia podobnie więc czat klanu jest bezsensu.
 2. Była już taka propozycja poczytaj sobie, żebyś wiedział dlaczego musi być reset co miesiąc.
 3. Jałasek wraca na stare śmieci Wielkie tak: Doświadczenie, Aktywność, Za czasów gdy adminował się sprawował.
 4. Może by tak w takim przypadku konkurs zorganizować na serwerze, konkursów dawno nie było.
 5. @Thomas @[V]ice[V]ersa odniesiecie się jakoś ostatecznie do tego bo temat chyba zapomniany ?
 6. Tak nigdy nie powinno być gdyż 201 ludzie wbijali czasem nawet w tydzień od resetu (Sepa dobry przykład podczas jednego resetu wbił 2-3 razy 201w ciągu ok chyba 2 tygodni jeśli dobrze pamiętam bo to było jakieś parę miechów temu) jak były większe ekspy i co wtedy reset co tydzień ? Średnio mi się to widzi. Reset zawsze jest co miesiąc bo 2 tygodnie po resecie robi się powoli pustawy z pełnego gra później średnio 10-25 (to żem walnął rozstrzał ale wynika to z tego że w chwili gdy to pisze GT jest w trakcie konserwacji i nie mogę tego dokładnie sprawdzić ale średnio koło 15-20 osób). Większość ma takie niskie poziomy bo: 1. Grają na kilku klasach naraz nie ekspią jednej na 201 ekspią np jedną na szkoloną później kolejną itd. itp. 2. premki praktycznie wszystkich wybijają w mrugnięcie oka i jak tu zdobyć ekspa zwłaszcza że wszyscy wysokopoziomowcy do doświadczeni gracze lub stara ekipa. 3. Wielu odpycha to że praktycznie w jeden dzień niektórzy mają już szkolone klasy bo kupują ekspa (uwaga do @Thomas zablokuj możliwość kupna ekspa na tydzień po każdym resecie bo to zniechęca do gry jak chwilę po resecie ma już ktoś 50+ poziom [Bronek na terminatorze przykład z ostatnich resetów] jak większość nawet 10 nie wbiła). Plus praktycznie wszyscy wysokopoziomowi to premki i ciężko więc ekspic jak tu ten wybija w chwilę praktycznie większość przeciwnika plus sam jest w większości przypadków praktycznie nie do zabicia (Predatory i Kondonmory). Tak więc podsumowując ja jestem na nie wolę by resety były tak jak teraz co miesiąc.
 7. To może by mogła być również nagroda za wbicie 201 poziomu bo z tego co widze większość nie ma zbytnio motywacji by dobijać maks poziom bo na 160 się kończy ona bo dalej nic się nie dostaje. Słyszałem, że na 401 za wbicie maksa dostaje się premkę chyba na miesiąc może by tu też tak zrobic ? @Thomas pewnie masz rację boś ty opiekun tego serwera odkąd pamiętam (a gram dłużej niż mam konto na forum), więc skoro tak mówisz to pewnie jest premka darmowa za wbicie 201 poziomu. Tylko szkopuł w tym, że nigdzie tak nie pisze ani na forum, ani na serwie, więc się myśli, że za 201 poziom nic nie ma dlatego dodałem to jako propozycje, takie małe XD.
 8. Jest słaby bo nie chcą przywrócić starej wersji lekkiego czyli 1/9,1/7,1/5,1/3 na zabicie bonus do obrów ze skauta + int i cichobiegi i coś tam chyba miał jeszcze a jak to było wszystko to bonus do obrażeń z pistoletu lub jakiś pm by się przydał (jak w przypadku szpiega co w sumie dość dobrze działa jak sprawdzałem. Tylko ciężko zawsze przy odrodzeniach bo jak ktoś jest na respie to zanim zmienisz go (skauta) na mp5 giniesz). Ta nowa wersja lekkiego czyli ta obecna to śmiech na sali i kpina krótko mówiąc.
 9. Tego do szpiega nie zauważyłem to jest znaczna zmiana, a pozostałe dwie zmiany niewiele zmieniły/nie widze jakiejś różnicy pomiędzy wtedy a teraz.
 10. To takie pytanie sepa a ostatnio na serwerze coś się znacznie zmieniało w klasach, no chyba nie, albo ja coś przeoczyłem ?
 11. Propozycja niby ciekawa a z drugiej strony brzmi jak ulepszenie do lekkiego snajpera, nie lepiej by było gdyby właśnie coś mniej więcej takiego jak @Saszko Weblin. napisał miała ta klasa niż tworzyć nową ?
 12. 1. Przydałoby się ale nie za duże. 2. Według mnie te 40/80/120/160/200 pasują najlepiej byłby wtedy sens wbijania maks. poziomu, bo nagrody za niego ni ma. 3. Nie bez powodu jest tyle perków słabych, niektóre są przydatne przy robieniu pewnych misji, ale nowe by się przydały jak i usunięcie kompletnie niepotrzebnych. 4. Nie mam zdania na ten temat mnie nie zależy na klanach/skinach używam monet tylko do zakupu perków. 5. Te klasy są dobrze tylko potrzebują odpowiednich buffów w szczególności lekki bo szansa na spowolnienie i bonus do elitek tylko w głowe no WTF co to ma być. 6. ZANIM sie pomyśli o dodaniu nowych TRZEBA znerfić niektóre obecne (kondonmor, i predator prioretytowo). 7. Nie ma tej opcji bo by po włamaniu komuś na konto by ktoś stracił całe swoje monety chyba, że się zrobi odpowiednie zabezpieczenie i nie chodzi mi o hasło na nik. 8. Tu się zgodzę są potrzebne ale wątpie czy eldorado kiedykolwiek będzie bo żadnemu z admów nie będzie się chciało pilnować by nie skanowali płotu.
 13. Ta klasa zadaje rzeczywiście ogromne obry i wymaga nerfa i @Saszko Weblin. tak klasa ma zwykłego gracza na 2 strzały w klatę (przykład na mnie mam ok 25 lvl. sanita ok. 150hp w tym + 5 z vipa i mnie taki Amadeusz z pułkownikami z drugiego końca Azteka, czy longa DD2 [podobne odległości] zabija na 2 hity w klatę po koło 80 hapsów, więc sporo biorąc pod uwagę, że z bliska przy dobrych wiatrach to by mógł mnie nawet na hita w klatę ściągnąć). Dobrym rozwiązaniem byłby dla niego blokada na pułki oraz lekkie zmniejszenie mnożnika inta.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.