Jump to content

Kolejna Propozycja

Hostia w przełyku
 Share

Recommended Posts

Masło maślane xD. Masz jakieś propozycje co można by tam dodać? Myślę, że warto przywrócić m4a1 i AK47, tyle że w diamencie no i jeszcze hełm wikinga, bo przynajmniej był częściej spotykany na serwerze. Osobiście myślę że za wiele nie ma co tam dodać. 

Monety są, exp jest, HP jest, nie ma co praktycznego więcej dodać, chyba że jakieś nic nie wnoszące duperele w stylu jakiegoś skina na rundę, czapki, albo peleryny. Można też dodać jakąś kozacką broń, która będzie tylko do wylosowania z ruletki i od określonej ilości osób, tak jak to jest z losowaniem darmowego VIPA.

Proponuję dodać klucz, albo skrzynkę do ruletki, ale wiadomo że serwer na tym zarabia, więc można by to dodać, ale na 1% szans.

57 minut temu, GroobY napisał:

Masło maślane xD. Masz jakieś propozycje co można by tam dodać? Myślę, że warto przywrócić m4a1 i AK47, tyle że w diamencie no i jeszcze hełm wikinga, bo przynajmniej był częściej spotykany na serwerze. Osobiście myślę że za wiele nie ma co tam dodać. 

Monety są, exp jest, HP jest, nie ma co praktycznego więcej dodać, chyba że jakieś nic nie wnoszące duperele w stylu jakiegoś skina na rundę, czapki, albo peleryny. Można też dodać jakąś kozacką broń, która będzie tylko do wylosowania z ruletki i od określonej ilości osób, tak jak to jest z losowaniem darmowego VIPA.

Proponuję dodać klucz, albo skrzynkę do ruletki, ale wiadomo że serwer na tym zarabia, więc można by to dodać, ale na 1% szans.

Klucz i ruletka psują gospodarke serwera więc proponuję nie dodawać, a reszta na tak. 

Pozdrawiam $uper$eriaKa 

Wsumie dobry pomysł ale jak by się wylosowało np to ak i ktoś ma już broń to mógłby mieć dwie.

A propo jakiś skinów mogły by być

Jakieś skórki do broni które można sobie zmienić ale oczywiście only vip, svip żeby ciekawiej wyglądało i też do granatów śjakieś nowe wzory.

Mam strasznie dużo pomysłów na rozbudowe serwera że będzie dużo osób grać tylko że nikt wogóle się nie bierze do roboty aby zmieniać coś bo jak tak dalej pójdzie to i bb będą musieli usunąć bo co raz mniej piniędzów i graczy.

@P0v3R @SuperSeriaKa PAM PAM a głownie @Jestem Misiu

5 godzin temu, GroobY napisał:

Że coraz mniej graczy to się nie zgodzę. Graczy przybywa

Chodziło mi że jak dalej długo nie będzie ulepszane a niektórzy gracze się dowiedzą to najprawdopodobniej nie będą już chcieli grać.

Ale masz racje na chwilę obecną przybywa graczy i najczęściej jest dużo między 17:00-22:00 

20 godzin temu, GroobY napisał:

Skoro jest dodatkowe hp, to dlaczego nie ma szansy na utratę troszku punktów życia?

Jakieś dodatkowe granaty mogłyby się znaleźć.

Odnośnie skinów: szansa z ruletki np 0.5% na wylosowanie skina do broni, jednak owe skiny mogłyby nie tylko wyglądać, lecz dawać również  bonusy, np. +10 zdrowia, +2 jednostki szybkości itd.

Tak jest, żadnych bonusów od żadnych przedmiotów, zwierzaków i tym podobnych. 

3 godziny temu, Śmieszek napisał:

Chodziło mi że jak dalej długo nie będzie ulepszane a niektórzy gracze się dowiedzą to najprawdopodobniej nie będą już chcieli grać.

To teraz powiedz mi, kiedy ostatni raz było coś nowego dodawane? No właśnie, a efekty widać. Ludzie grają tutaj dlatego, że jest tak jak jest, jakby im się nie podobało to by nie grali. Nie róbcie z naszego serwera drugiej "Tibii" na siłę. Jedynie co można dodać to rzeczy zmieniające wygląd gry, ale nie takie, które dają jakieś bonusy.

Pisząc o tych skinach skinach, czy czapkach myślałem, że mogłyby być zamiast zwykłego "nic", ale tylko na jedną rundę, czy ewentualnie mapę. Wtedy było by ciekawie zebrać kilka takich itemów, które tylko wyglądają. Takie bajery dla urozmaicenia.

A może dodać by do ruletki "stratę rundy"? Jak ktoś z CT to wylosuje, to umiera i przechodzi do TT. Wtedy byłoby jakieś ryzyko w losowaniu, a tak to same plusy. Co wy na to?

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.