Jump to content

Skarga


sernik
 Share

Recommended Posts

Twój nick: sernik

Nick gracza/admina: Sceptyk

Opis sytuacji: Otrzymałem bana z powodem "kultura" za wpisanie na czacie "a ch*j ci w dupe", nie było to skierowane do żadnego z graczy. Bardzo chciałbym się dowiedzieć jaki jest cel bana za ów tekst, w momencie gdy można to samo zamieścić na say'u używając radia? Jak dla mnie to jest kompletnie nie logiczne i absurdalne. Jeżeli admin Scepytyk pragnie tak bardzo utrzymywać kulturę na serwerze to dlaczego jest mu to utrudniane przez właściciela, czy też osobę, która była odpowiedzialna za wgranie pluginu z radiem? 

IP/SID: STEAM_0:0:121312148

Data i czas zdarzenia: 08 Nov 2018 - 18:02:06

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1811081800-jail_poseidon.dem.zip

 
Link to comment
Share on other sites

W języku polskim, kiedy chcemy się do kogoś zwrócić, używamy wołacza, jeżeli nie występuje w zdaniu oznacza to, że to zdanie nie jest skierowane do żadnej konkretnej osoby, także administracja nie musi się niczego domyślać. Widzę kolego, @Ananas3kQ | LIVE, że nie zrozumiałeś o co chodzi. Powodem skargi nie jest fakt, że kogoś obraziłem, a fakt, że w imię szerzenia kultury admin Sceptyk zbanował mnie za napisanie wyżej wymienionego "zdania", tymczasem na serwerze istnieje radio, które w większym stopniu niszczy tą wspaniała serwerową atmosferę, która w założeniu ma być wolna od przekleństw.

Link to comment
Share on other sites

Kultura na serwerze obowiązuje każdego. Jak sam napisałeś na say'u cytuję "a ch** Ci w d**e" mimo iż wcześniej upominałem graczy bindem, że - "Na Serwerze Obowiązuje Kultura!!!", więc mogłeś się domyślić i nie wypisywać owego tekstu. Ja wykonałem swój obowiązek, który do mnie należy tak jak powinienem. A co do plugin'u z radiem to proszę się kierować do Opiekunów bądź Właściciela serwera.

@Edit @sernik Ja już wszystko wyjaśniłem. I taka mała rada ode mnie. Używaj opcji edytuj, bo niepotrzebnie zaśmiecasz temat.

Edited by Sceptyk
Link to comment
Share on other sites

@Sceptyk W takim razie, jeśli tak skrupulatnie chcesz pełnić swoje obowiązki to banuj każdego użytkownika, który użyje radia, bo przecież jest to nie kulturalne.

 

edit No właśnie nic nie wyjaśniłeś, bo jak dla mnie ten ban to przyczepianie się na siłę za jeden tekst, którego można tak samo użyć w radiu.Na argument o banowaniu graczy używających radia nie masz żadnej odpowiedzi bo jest to po prostu absurdalne tak samo jak mój ban.

Edited by sernik
Link to comment
Share on other sites

Teoretycznie sernik ma trochę racji w tym wszystkim, lecz nie upoważnia Cie to byś pisał to na say'u, radio radiem, czat czatem, niech tak pozostanie. Natomiast radio zostanie edytowane i owy tekst zostanie usunięty, by nie było więcej podobnych problemów. 

 

Ban na moje słuszny, zostałeś upomniany przez Administratora bindem, który powinien Ci uświadomić, że masz zaprzestać. 

 

Ale zaraz zaraz halo halo, PRZECIEŻ JAK GRACZ PUSZCZA BINDA Z WULGARYZMEM TO TEŻ BŁUAK MU KUŁTUŁY I POWINIEN DOSTAĆ BANA. No raczej nie, to jest jak powiedzieć komuś, że jest niekulturalny, bo słucha piosenki w której występują wulgaryzmy.  To brzmi absurdalnie. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.