Jump to content

Recommended Posts

Premium

Nick: 0000
SteamID: STEAM_0:0:1673094  
Czas spędzony na serwerze (link GT): https://www.gametracker.com/player/0000/80.72.37.157:27015/
Doświadczenie z AMXX: 10
Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie: Bo lepszego admina nie ma i lubię w spokoju pograć, ogarniam wszystko, więc Tym razem nie zrezygnuję tak łatwo. 
Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100% (TAK/NIE): Tak.

@aluFART Nie przytaczaj mi w postach mojego GT, jeśli Twoje jest tak marne. Mam to podanie gdzieś, mogę serwer nawet zmienić, bo luki w GT z braku chęci gry, jak nikogo nie ma. 

#Edycja - usunął się post przy edycji.

Edited by PedalwBluzieStoPro
Poprawka

Donator

No powiedzmy że na tak :)

Mial admina sprawował się na plus. Często gra a aktywnych adminów potrzeba. Przestrzega regulamin. Nie przypominam sobie żeby były na niego jakieś skargi w czasie gdy mial admina. Zna się na rzeczy. 

Widzę trochę zadufanego i narcystycznego młodego człowieka, osobiście nie jestem przekonany co do dawania takim ludziom admina choć nie miałem okazji grać z nim na serwerze więc może jeszcze zmienię zdanie, ale podanie mnie nie przekonuje.

Co do braku adminów, chciałbym zauważyć że jest ich dziesięciu choć ostatnio rzeczywiście spadła aktywność co nie znaczy że mamy stawiać na ilość. 

Aktywność na serwerze też trochę specjalnie pod podanie 🤔

D0A537BC-3433-4AF0-ADBB-4F90973F82EE.png

Edited by aluFART

Premium

to  stary bywalec i eX admin wiec jak najbardziej Za

+ aktywny

+ dostepny

+ ogarniety

+ leb na karku

+

Edited by o.-

Zaglądając ponownie, jego gametracker mnie nie przekonuje. Osoba starająca się o stanowiska administratora danego serwera powinna się wykazać aktywnością, a tutaj przynajmniej ja tego nie widzę :D

Kiedy ja starałem się o funkcję administratora moje GT wyglądało należycie, dlatego ją otrzymałem. Obecnie spełniam wymaganą ilość godzin, nie Tobie to oceniać, natomiast mi oceniać Twoją kandydaturę jako obecnemu adminowi oraz graczowi tego serwera. A i wrzuć na luz. Jeżeli robisz łaskę że tutaj grasz to takiego administratora ze świecą szukać... i widłami... i tłumem rozwścieczonych wieśniaków.

Edited by aluFART
odpowiedź na odpowiedź autora

Donator

Nie ma to jak nie lubic kogos i dlatego byc na NIE  w jego podaniu :laugh:

Jestem na tak, tak jak wczesniej i zdanie moje sie nie zmienilo. 

Gt i gt ile razy byly osoby przyjmowane na okres probny dwoch tygodni ? Wtedy mozna i nadrobic gt spokojnie a znajac go jak bedzie chcial to nadrobi i bedzie mial wiecej minut niz nie jeden admin na serwerze. Wiec nie oceniac ksiazki po okladce. 

Adminowalam z nim dlugo i dawal sobie rade spokojnie a przede wszystkim reagowal na [email protected] 

Jestem za okresem probnym 2 tygodni. 

Premium

Ja tak samo podtrzymuje moje zdanie na TAK.

gosc jest dostepny 12/24 rozne godziny dnia i nocy,dba (sprzedaje mi rowno na steamie zebym wbil i dal perma o 3 w nocy)   :D

gt sa lepsze i gorsze,zaleznosci od czasu jaki mamy... zza kadencji ostro bywal na serwerze.

zglasza uwagi na [email protected] (znow sprzedaje rowno)

+ daje dobre przyklady innym graczom ( opierdala ich w kulturalny sposob)

ja tu widze wielki potencjal i same atuty :)

- WIEM ZE NAPISALEM W GLUPOWATY SPOSOB,ALE WLASNIE TYM CHCIALEM PODKRESLIC  NIEDOCIAGNIECIA INNYCH GLOSOW.

dzieki za uwage,pozdrawiam walczacy od ponad roku admin z  humorem i dystansem. :DDD - (zaraz bedzie jazda ile on moze miec lat... a prawda jest taka ze nie jeden gracz mogl by byc jego synem)

Sponsor
Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.