Jump to content

Recommended Posts

Sponsor

Siemanko. Wracam po "masowym UB", które ufundował nowy Właściciel Sieci. Znany byłem pod nickiem "Papa FrozeN".

Jeżeli mnie nie znasz to przedstawię się krótko. Na imię mi Patryk. Obecnie mam 21 lat i mieszkam w woj. war-maz. (dalsza część podchodzi pod chwalenie się statami lolz)

Na forum pełniłem wiele funkcji i zwany byłem też "choineczką" ze względu na ilość posiadanych rang jednocześnie a miałem ich aż 8 :) - do tej pory jest to rekordem sieci.

Z ważniejszych funkcji byłem szefem UBT oraz opiekunem 2 go:modów (R.I.P dd2 go:mod [*]).

Razem z ekipą graliśmy pod barwą 1s2k.pl sparingi międzysieciowe z wynikiem 13 wygranych 0 przegranych - możliwe, że nastąpi reaktywacja teamu 1s2k, jeżeli skład może być znów kompletny :).

Dla sieci robiłem też skiny i mój skin c4 dalej gdzieś śmiga po serwerach. 

Czy będę udzielał się aktywnie na forum? - Tego jeszcze nie wiem.

Czy zrobię Ci skina z twoim nickiem? - Nie. Mam ważniejsze rzeczy na głowię niż twój skin. (Jakieś drobne skiny dla sieci mogę wykonać w wolnej chwili :)).

Postaram się udzielać troszkę w tematach, gdzie ktoś będzie potrzebował pomocy. To już chyba wszystko. Do zobaczenia na forum/serwerach.

Edited by Unearned >.<

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.