Jump to content
Adrjenn

Archiwum Podanie o Admina

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Adrjenn
Mutacja głosu:2 lata temu 
Czas spędzony na serwerze (link do GT):https://www.gametracker.com/adrjenn/
Znajomość sourcebans [1-10]:0 ale szybko sie ucze
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz:Główny powód jest taki ze ostatnio widzę dużo żeczy,które powinny być kontrolowane przez adminów(np. 7 Letnie dzieci które nad używają mikrofony,toxicy z rosji czy nawet cheaterzy!!!) ja na serwerze gram zawsze jak odpalam csa poniewaz nie oszukujmy sie ten serwerm nie posiada graczy najwyzszym poziomie owszem są to gracze którzy graja dobrze kazdy na swój sposób  jednak nie graja na pozomie profesionalnym czy puł profesionalnym (są wyjątki) a dla mnie ten serwer stanowi rozgrzewkę przed mma'mi,faceit'ami turniejami itp. Ja sam rozgrzewam sie od 2 do 3 godzin dziennie 1h sam i 2 na serwerze lecz w ciagu dnia gram o wiele więcej na serwerze część graczy mnie zna a część nie mam nadzieje ze rozwarzycie moją propozycję  (Przepraszam za błedy interpunkcyjne czy jezykowe lecz zadko uzywam polskich znaków)
Posiadasz działający mikrofon:tak
Kontakt (GG / Steam):Adrjenn
Steam ID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198154547172/
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: jasne ze tak 

Edited by Adrjenn
By 0la,

Zastosuj się do wzoru, masz 24h na edytowanie.

Donator

Nie zostaniesz adminem nie znając nawet podstaw sourcebans. Udzielaj się na forum, poducz się na temat sourcebans, pomagaj graczom na serwerze, a przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Na ten moment odrzucam podanie z powodu niespełniania minimalnych wymagań.

Donator
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.