Jump to content
×
×
 • Create New...

PayAttention

Donor
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Donator

The user has paid over PLN 50 in subsidies

3 Followers

About PayAttention

 • Rank
  Silver III
 • Birthday 09/20/1999

Information about me

 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

886 profile views
 1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 2. To czy mówili info nie jest pewne. Raczej lepszy byłby filmik w takiej sytuacji ze złapaniem ich na gorącym uczynku. Jeśli ich spotkam to ich upomnę. Skargę jak na razie odrzucam za słabe dowody.
 3. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Nie spełniasz wymagań: - rzadko jesteś na serwerze, - 0 aktywności na forum. Uaktywnij się bardziej na forum i na serwerze, a podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Na tą chwilę odrzucam.
 5. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Przyjmuję. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Witamy!
 8. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Przyjmuję. Popraw aktywność na forum i będzie cacy. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Liczę na owocną współpracę.
 10. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 11. Nie zostaniesz adminem nie znając nawet podstaw sourcebans. Udzielaj się na forum, poducz się na temat sourcebans, pomagaj graczom na serwerze, a przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Na ten moment odrzucam podanie z powodu niespełniania minimalnych wymagań.
 12. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 13. Przyjmę Cie z uwagi na brak adminów. Jeśli zobaczę, że się starasz, to przymknę oko na Twój wiek i "mniej więcej" mutację. Nadrób forum i dużo graj na serwerze! Po rangę na forum zgłoś się w odpowiednim dziale. Liczę na owocną współpracę.
 14. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 15. Ze względu na małą liczbę adminów Cię przyjmę. Musisz douczyć się o sourcemod i nadrobić aktywność na forum. Witamy Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.