Jump to content
 • Home
 • Donator

  PayAttention

  Donator
  • Content Count

   92
  • Entries from Chatbox

   0
  • Donations

   100.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 1h 31m 55s

  Donator

  He handed over PLN 50 for the website!

  5 Followers

  About PayAttention

  • Rank
   Silver II
  • Birthday 09/20/1999
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Male

  Recent Profile Visitors

  656 profile views
  1. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  2. To czy mówili info nie jest pewne. Raczej lepszy byłby filmik w takiej sytuacji ze złapaniem ich na gorącym uczynku. Jeśli ich spotkam to ich upomnę. Skargę jak na razie odrzucam za słabe dowody.
  3. @Hanys przyjmuję jak najbardziej. Liczę na dobrą aktywność na serwerze oraz owocną współpracę. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale na forum.
  4. Witam. Z racji, iż na serwerze jest dosłownie jeden admin otwieram szybką rekrutację, a o to wzór do podania. Twój nick na serwerze: Wiek: Mutacja głosu: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Znajomość sourcebans [1-10]: Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Posiadasz działający mikrofon: Kontakt (GG / Steam): Steam ID: Czy posiadasz konto Prime?: Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Biorąc pod uwagę aktualną sytuację jestem w stanie przymknąć oko na niektóre punkty, których dany kandydat nie spełnia. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o pisanie do mnie wiadomości prywatnych. Postaram się przygotować do tego stanowiska każdego kto się zgłosi z prośbą o pomoc. POWODZENIA!
  5. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  6. Nie spełniasz wymagań: - rzadko jesteś na serwerze, - 0 aktywności na forum. Uaktywnij się bardziej na forum i na serwerze, a podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Na tą chwilę odrzucam.
  7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  8. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  9. Przyjmuję. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Witamy!
  10. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  11. Przyjmuję. Popraw aktywność na forum i będzie cacy. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Liczę na owocną współpracę.
  12. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
  13. Nie zostaniesz adminem nie znając nawet podstaw sourcebans. Udzielaj się na forum, poducz się na temat sourcebans, pomagaj graczom na serwerze, a przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Na ten moment odrzucam podanie z powodu niespełniania minimalnych wymagań.
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.