Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PayAttention

Donator
 • Liczba zawartości

  92
 • Wpisy na chatbox

  0
 • Dotacje

  100,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1d 1h 31m 17s

5 obserwujących

O PayAttention

 • Tytuł
  Srebro II
 • Urodziny 20.09.1999

Informacja

 • Płeć
  Mężczyzna/Man
 • PC
  Windows 7 Professional
 • Mobile
  iOS

Kontakt

 • Steam
  PayAttention

Ostatnie wizyty

574 wyświetleń profilu
 1. Zapraszam do składania podań!
 2. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 3. To czy mówili info nie jest pewne. Raczej lepszy byłby filmik w takiej sytuacji ze złapaniem ich na gorącym uczynku. Jeśli ich spotkam to ich upomnę. Skargę jak na razie odrzucam za słabe dowody.
 4. @Hanys przyjmuję jak najbardziej. Liczę na dobrą aktywność na serwerze oraz owocną współpracę. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale na forum.
 5. Witam. Z racji, iż na serwerze jest dosłownie jeden admin otwieram szybką rekrutację, a o to wzór do podania. Twój nick na serwerze: Wiek: Mutacja głosu: Czas spędzony na serwerze (link do GT): Znajomość sourcebans [1-10]: Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Posiadasz działający mikrofon: Kontakt (GG / Steam): Steam ID: Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Biorąc pod uwagę aktualną sytuację jestem w stanie przymknąć oko na niektóre punkty, których dany kandydat nie spełnia. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań proszę o pisanie do mnie wiadomości prywatnych. Postaram się przygotować do tego stanowiska każdego kto się zgłosi z prośbą o pomoc. POWODZENIA!
 6. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 7. Nie spełniasz wymagań: - rzadko jesteś na serwerze, - 0 aktywności na forum. Uaktywnij się bardziej na forum i na serwerze, a podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Na tą chwilę odrzucam.
 8. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 9. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Przyjmuję. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Witamy!
 11. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Przyjmuję. Popraw aktywność na forum i będzie cacy. Po rangę zgłoś się w odpowiednim dziale. Liczę na owocną współpracę.
 13. Twoje podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Nie zostaniesz adminem nie znając nawet podstaw sourcebans. Udzielaj się na forum, poducz się na temat sourcebans, pomagaj graczom na serwerze, a przyjmę Cię z otwartymi ramionami. Na ten moment odrzucam podanie z powodu niespełniania minimalnych wymagań.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.