Jump to content

Skarga Polej.

Przebiegła Zebra
 Share

Recommended Posts

Twój nick: `Przebiegla Zebra.

Nick gracza/admina: @Poli
Opis sytuacji: Pokazywałem swój talent, nie powiem talent był sprośny, polegał on na układaniu historyjki do zakładanych czapeczek.
Gdy założyłem czapke "Gazowa" [Jakoś tak] Stałem obok Paulinki, mówiłem sprośny tekst, że śmierdzi. Oczywiście bym nie mówił tego tekstu,
gdyby nie była ze mną na ts'ie i by nie miała nic przeciwko temu. Polej pochopnie zareagował banując mnie na godzine z powodem kultura.
Nie dostałem wcześniej żadnego upomnienia. Talent był w celach humorystycznych i nie miał na celu niekogo obrazić. Jednak widzę, że
nie pytająć o zdanie Puliny stwierdził, iż poczuła się urażona i mnie zbanował za kulture, chodziło tutaj raczej o sposób wymowy wyrazów.
Nikt nie miał nic przeciwko, tylko Polej wchodzący na pare min.  @paulina
IP/SID: 0:1:82812787 // To steamid Poleja.
Data i czas zdarzenia: 01.07.2018 - 01:17:44
Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv40299/HLTV-1807010129-Jail_Old_Temple.dem.zip

Oraz dodam ss, iż przesiaduję z nią na ts.

TOl9rjk.png

• Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Guest Shōto

"Pokazywałem swój talent, nie powiem talent był sprośny, polegał on na układaniu historyjki do zakładanych czapeczek.
Gdy założyłem czapke "Gazowa" [Jakoś tak] Stałem obok Paulinki, mówiłem sprośny tekst, że śmierdzi. Oczywiście bym nie mówił tego tekstu,"

Do sprośny kawałów bym się nie przyczepił lecz nie wspomniałeś jakich słów tam używałeś. Byłeś wulgarny a jak wiesz na serwerze grają młodsze osoby dlatego zareagowałem i dostałeś bana proste jak budowa cepa nie umiesz przyjąć bana z honorem i najlepiej napisać skargę? HAAAA dobre dobre uśmiałem się chociaż tak przed snem

Jeżeli @d0naciak bd chciał się wypowiedzieć to czekam. a tak to zamknę by zaraz Per Pan "gó**o burze" nie zrobił. 

edit

Jak to Kolega na tsie stwierdził mam ją zamknąć. 

Edited by Shōto

Guest Shōto
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.