Jump to content

Powrót na Admina

Recommended Posts

Nick: InV1s1BLe | ALe._.LucyFe'r
Imię: Marek
Znajomość AMX (1-10): 6
Sprawny i działający mikrofon: T.A.K
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/InV1s1BLe | ALe._.LucyFe'r/147.135.197.50:27015/
Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ chciał bym pomóc trochę w utrzymywaniu porządku jak tylko potrafię a zawsze się przyda 1 ręka do pomocy
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: N.I.E
Staż w Counter-Strike 1.6: bite 5 lat
Czy posiadałeś już admina?: Owszem posiadałem u nas lecz co mogę powiedzieć straciłem przez własną głupotę lecz każdy w życiu dostaje 2 szanse jeśli bym ją otrzymał tym razem bym tego nie sp********ł* trochę doszłem do rozsądku i się na prawdę ogarnołem i na prawdę tym razem bym pomógł jak się należy ogromnie by mi było miło wrócić na stare stanowisko.. 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Szukałem Dobrego serwera Cod i znalazłem go w sieci ( we wiaderko cs-1.6 ) i tak na nim już zostałem i gram :) 

coś odemnie : proszę wziąść pod uwagę że teraz więcej pracuje i na serwer mogę poświęcić dobre 2-3h no ewentualnie jak mam wolne to więcej może te 5h i we weekendy tez takie 2-4h

Mam nadzieje że dostał bym te 2 szanse jeśli bym ją dostał na pewno jej nie sp*******ę będę wykonywać swoje obowiązki jak się należy o jak admin powinien spełniać dziękuję za uwagę i wyrozumiałość :) <3   

Panie gt do poprawy.

KULTURA OSOBISTA.. w Twoim wieku powinieneś wiedzieć jak się odnosić do graczy oraz od czasu do czasu słowa cenzuralne mógłbyś zastąpić takimi, które znajdują się w słowniku.

Straciles admina przez głupotę a więc co by Cie wstrzymało od popełnienia tego samego błędu?

Na serwerze często sobię pozwalałeś na odzywki nie koniecznie przekonujące do tego aby Ci dać drugą szansę.

Powód, dla którego chciałbyś zostać PONOWNIE administratorem również nie przekonuje..

Na serwerze jest duża liczba administratorów, którzy sobie bardzo dobrze radzą, dlatego mogę stwierdzić, że ponowna szansa jest... 

ZBĘDNA.!!

Jak dla mnie nie potrzebujemy administratora tego typu.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. 

-GT to śmiech na sali,

-ortografia jest na tak wysokim poziomie, że aż wolałbym być ślepy, 

-wulgaryzmy w podaniu? Masz niezły tupet, 

+/-amx

Po prostu nie. landscape-1471874743-giphy-15.gif.7574b5bcfa70dcaad68103785808b96d.gif

• Technician
Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.