Jump to content

Rusher - Definicja przesady.


#off ZHMB
 Share

Recommended Posts

Na samym wstępnie zaznaczam że nie jest to płacz a spostrzeżenia  i odczucia (nie tylko moje :)) zdobyte na serwerze. Od razu chcę zatrzymać porównania Komandora z Szkolonym Rusherem gdyż awp u Komandora za każdym razem wymaga przeładowania a pompka nie :) Uważam że przesadą jest gdy na serwerze "hard czy też low lvl" Jedna z postaci potrafi rozpędzić się do takiego stopnia że bardzo ciężko ją trafić a jednocześnie bije z HITA w klatkę czy brzuch od 60 do 180 (mówię tutaj o sytuacji gdzie owa klasa nie ma perku) Hitując praktycznie każdego przy jednym dobrym strzale (i nie jest wazne czy masz rozwinięte życia na maxa czy też nie bo i tak dostajesz powyżej maxymalnego życia w 2 hitach). Gdy owa klasa dostanie perk typu platyny/beton czy też pułki  jest praktycznie nie do zabicia 1/1 przes graczy "dobrych" (mam tutaj na myśli wyższe lvl i jakiekolwiek umiejętności strzeleckie) a co tutaj dopiero mówić o "świeżakach" gdzie posiadając podstawowego speeda nawet nie dojdą do 1/4 mapy i po hicie leżą (zwykle wtedy wychodzą i ups papa). Grając na 401 też zmagaliśmy się z problemem podobnej klasy lecz bez tego przyśpieszenia :) W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy i ją znerfił. Wnioskowałbym o to samo tutaj. Jest to klasa np. przesadzona CHOLERNIE mocno pod względem dmg jak i speeda. Uprzedzając jeszcze wypowiedzi typu "na wyższym lvl na każdą klasę płaczą", otóż nie. Większość klas jest tutaj zbalansowanych lecz gdy dostajesz po 150 hit na klate badz 3 rakietki (wsparcie o którym też były tematy) nie zachęca to do wejścia na serwer.

Anony został znerfiony chociaż klasą "op" nie był przy nałożeniu już cooldownu a jednak jako premium już jest praktycznie niegrywalny więc jakie prawo bytu ma taka klasa? 

P.S."nie, nie zrobię tego bo klasa jest ok i nie była wcześniej grana" będzie zwyczajnym napluciem w twarz." + można by zaprosić znów tekę do "przetestowania" klasy i szybko to się zmieni jak na serwerze nie będzie dało się siedzieć 

EDIT@ Prosiłbym również o zablokowanie możliwości posiadania przyśpieszenia rushera na rusherze 

Edited by ZHMB
Link to comment
Share on other sites

To jest śmieszne ... takie nerfienie każdej klasy gdy ktoś wbija wysoki lvl i dobrze  nią gra . To jest COD MOD ludzie !

Na nie !

Edited by Sysol
i dobrze nią gra !*
Link to comment
Share on other sites

Dość dużo ostatnio tematów dot. nerfienia klas; ten obecny Rusher jest kilka miesięcy w niezmienionej wersji (no dobra raz go ulepszali bo przy maks kondzie jego przyspieszenie nic nie dawało) nikt nie zgłaszał problemów bo mało kto nim gra bo potrzeba nie lada umiejętności by trafiać z pompy w ludzi pędząc niczym struś pędziwiatr z pęcherzem a to że gdy dostanie on już automata to jest już "pociągiem wpierdolu" (określenie prywatne ze względu na dużą szybkość i to iż często zabija tak jakby cię pociąg przejechał) to każda klasa takim "pociągiem wpierdolu" jest od szkolonego.

PS do Zetki między CODEM 401 a CODEM 201 nie ma porównania (sam se epizodycznie pograłem na 401 i się nudny wydawał mniej dynamiczny i za łatwy bo lvl za darmo dawali).

PS 2 Kondonmorowi też nerf jest potrzebny (wręcz obowiązkowy) najlepiej by miał tylko 1 nabój w magazynku AWP (lub jakiś PM zamiast emki)

PS 3 Rakiety wsparcia o których wspomniałeś właśnie powinny zadawać ogromne obry a zwłaszcza ZABIJAĆ NA HITA PRZY TRAFIENIU W GŁOWĘ (bo to wkurza że walisz mu z rakiety w głowę a ten nic se z tego nie robi).

 

Edited by Arcylord
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.