Jump to content

SKARGA NA ADMINA (REQ)

Juan Claude
 Share

Recommended Posts

Nick osoby na którą jest skarga: ReQ

Opis sytuacji: Admin powinien na serwerze mieć kulturę, a ta osoba  używa wulgaryzmów, obraża graczy i mówi cały czas chcesz bana? chcesz bana?

1.Osoba puszczająca muzykę może to robić, za to co lepsze otóż ta osoba mówi do tej osoby co puszcza muzykę... ,,Wyłącz to bo jiggly idzie,, i tak cały czas :)

2.Oskarża mnie o to że używam wspomagaczy i gada że bana dostanę :)

SID/IP gracza oskarżonego: id/hfglgh - do steam :)

Data zdarzenia: 27.05.2018-28.05.2018r

Dowód [SS, DEMKO]: nie posiadam ;/ ale jak coś ten admin zrobi to wyśle jeszcze ;).

EDIT1 : Pikachu ;p*

3.Osoba nie ma mutacji, ma 12 lat, używa mikrofonu a mówi do innych mikro po mutacji :)

Edited by Juan Claude

Coś Ci powiem . Po pierwsze obraziłeś kogoś ( Nie pamiętam kogo)  2. Nie powiedziałem , że dostaniesz bana za cheaty tylko powiedziałem , że dziwnie się wychylasz. 

3. Od wczoraj nie działa Mi mikro bo zraegowałem. 4 Pozwoliłem swowii tylko na chwilę włączyć muzyke i pózniej wyłączył ją , gdy Mu powiedziałem . I po 5 . kogo obrażałem?

Po pierwsze jak wszedłem na serwer to pierwsze co zobaczyłem to wyzwiska w stronę REQ i kozaczenie . Po drugie nikogo nie obrażał tylko w twoją stronę poszło kilka słów

a to tylko dlatego bo go ciągle wyzywałeś admin też człowiek ma prawo się wkurzyć apropo czitów to nie wiem jak było. Muzykę puszczałem za pozwoleniem jakie zacytuje "Jeśli serwer będzie chciał" a sprzeciwu na czacie głosowym jak i tekstowym nie było więc było mi dane kontynuować ,aż tylko jeden gracz powiedział "dość" i więcej nie puściłem :)

potwierdzenie od osoby poszkodowanej :)

potwierdzenie.png

a po drugie wyzywałem ciebie? Napisałem ,,Jesteś dzieckiem a masz admina,, a ty ,,a chcesz bana,,? potem swyy puszcza muzykę a ty MU NIE KAZAŁEŚ wyłączyć tylko zacząłeś pisać ,,wyłącz już bo jiggly idzie i nie chce mieć przypału,, :). Na wyższym ss dodałem tą osobę i zapytałem czy  ReQ pisał do tej osoby <zamknij ryj>

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.