Jump to content
 • Home
 • Rekkiuu

  Użytkownik
  • Content Count

   121
  • Entries from Chatbox

   1
  • Donations

   0.00 PLN 
  • Last visited

  • Time Online

   1d 14h 15m 11s

  About Rekkiuu

  • Rank
   Rekkiuu
  • Birthday June 1
  • Joined

  Information about me

  • Sex
   Mężczyzna / Man

  Recent Profile Visitors

  735 profile views
  1. Znaczy słowo ,,wyjebane" to nie jest obraza , ale te inne słowa co napisałeś zaliczają się pod obrazę , więc skarga słuszna
  2. Dam malutkie tak , ze względu na GT +mikro -GT +Wiek +Amx +Steam +Miły Pozdrawiam Rekkiuu
  3. A dzięki mordeczko , bo się bałem , że mam jakąś gtx 980 kupywać ale zobaczę co ma lepsze czy ta co pisałem czy te co podawałeś.
  4. Cześć mam pytanie . Czy będę mogł podłączyć tą kartę graficzną : Karta graficzna Gigabyte GeForce GT 710 2GB DDR3 (64 bit) DVI-D, HDMI, D-Sub, BOX (GV-N710D3-2GL), do płyty głównej : LENOVO 10117 . A jak nie to jakieś karty graficzne z NVidi , nie jakieś drogie.
  5. Twój nick na serwerze: Rekkiuu Wiek: 14 (wiem , że jest mniej niż jest wymagane , ale potrafie ogarnąć) Mutacja głosu: Tak , ale nie mam mikra . Narazie muszę wydać na coś innego i wtedy kupię mikrofon. Czas spędzony na serwerze (link do GT): https://www.gametracker.com/player/Rekkiuu/147.135.197.29:27015/ ( w tym tygodniu , albo w tamtym mało czasu przegrałem , bo byłem nad morzem :D) Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak , pełniłem tą funkcję jako 2 razy admin na Zombie Modzie oraz raz jako admin w cs go. Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Chciałbym pomóc administracji , ponieważ czasami nie ma adminów , gdy ich potrzeba . Oraz potrafie ogarnąć ( w tym wieku) działający mikrofon: Tak jak napisałem , najpierw wydam na potrzebne rzeczy i wtedy pomyślę nad kupnem mikrofonu. Kontakt (GG / Steam): Link do steama https://steamcommunity.com/id/rekkiuu/ oraz kontakt GG: 65974598 Steam ID: STEAM_0:1:193724723 Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Bardziej w 80-95%
  6. Witam otóź mam problem . Grałem sobie na serwerze i była końcówka mapy i wyszedłem z serwera ( Zombie Mod ) , bo miałem z/w na 5 minut . Jak wróciłem próbuje wejść na serwer i miałem pasek ładowania i nic się nie ładowało tylko pisało to: ,,Establishing network connection to server". Problem pojawił się dopiero dzisiaj. A ping mialem w okolicach 20-40 pingu więc nie wiem czy to wina internetu . Znaczy czasami jak gram to dostaje ,,freeza'' i wyskakuje WARNING: Connection Problem przy dobrym pingu. @ d0naciak ty wiesz chyba co zrobić?
  7. Rekkiuu

   Problem

   Ktoś wie co zrobić? Czkeam na odpowiedzi
  8. Skarga do zamknięcia. Wszystko zostało wyjaśnione.
  9. Jak byś wiedział human może blokować humana , jak chcę sam kampić lub z kimś . Ja Ci mówiłem , że nie kampię z tobą , bo nie umiesz stawiać lm.
  10. Twój Nick: Rekkiuu Nick gracza/admina na którego jest Skarga/pochwała: KuraBogumia SteamID(w przypadku skargi): Zapomniałem skopiować Treść: Blokowanie kampy jako zm . Jak byłem humanem gracz o nicku ,,KuraBogumia" był zombie i siedział w kampie oraz blokował wejście , gdy ja chciałem wejść. Dowody(w przypadku skargi): Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv58392/HLTV-1906180827-zm_compilation.dem.zip 5runda - Widać jak gracz zostaje zarażony i siedzi w kampie oraz nie ma zamiaru wyjść z kampy.
  11. Będę wymieniał informacje w punktach 1. Mówiłem , na mikrofonie ( przyznaję się ) , ale taki typ mnie wnerwiał , bo mu cały czas mówiłem , żeby mi nie skakał i ten mnie zwyzywał mnie bardziej niż ja jego . 2. Nie dawałem się mu matką , tylko miałem lagi , bo mam internet na którym mam 20 pingu i dostaje czasami laga i wyskakuje mi taki WARNING : Connection Problem. 3. Sam mnie wyzywałeś , że jestem dzieciakiem , może i jestem , ale nie twój problem. Mówiłeś , że matka mi daje pieniądze na psc , mówisz ile pieniędzy zabrałem z karty mamy . Weź ty też się ZACHOWUJ CHŁOPIE. 4. Mówiłeś , że czytałeś regulamin . Gdy ja byłem w kampie to blokowałem kampe , bo samemu kampilem , a ty byłeś humanem i powiedziałeś , że dostanę bana za blokowanie kampy . ŚMIESZNY JESTEŚ . Napewno dostanę bana , ale napewno nie wyzerowaniem lvl'a . Ps. Ty też powinieneś dostać bana za obrazę
  12. Rekkiuu

   Problem

   Otóż mam ten sam problem co przedtem . Gdy gram sobie na zm to po jakimś czasie dostaje laga i wyskakuje mi czarny ekran i napis w prawym górnym rogu : WARNING: Connection Problem. Na innych serwerach tego nie mam , tylko akurat na tym serwerze mam . Csa mam na steamie , gdy grałem z 2 miesiące temu na innych zombie modach tak nie miałem. Ktoś coś wie co zrobić . Ps . Na innych serwerach mam po 10 pingu a tutaj po 20-40 , i na innych serwerach takiego czegoś nie mam
  13. Cos trzeba zrobić z tymi kontami , że np jak chcą wejść na mój nick pod nazwą ,,rekkiuu" albo ,,spyro" albo kogoś innego . Powinno być hasło takie jak się ma na głównym koncie.
  14. Ja wiem chyba kto to , ale mu mówiłem , żeby nie wchodził na konta , a ten mówi mi , że już nie będzie wchodził . Już tak mówi z 4 razy.
  15. Rekkiuu

   Konto

   Miałem cały czas hasło ale jak on wchodził to automatycznie mi znikał
  ×
  ×
  • Create New...

  Important Information

  By using this site you agree to Privacy Policy.