Jump to content

Skarga Cr4sh :))


Puszapek
 Share

Recommended Posts

Twój Nick: MisPushUp3k

Nick gracza/admina na którego jest skarga/pochwała: Cr4sh

treść: Skarga tyczy niesłusznego bana, którego otrzymałem przed chwilą za "stanie na respie". Nie chodzi mi o te 30 minut, ale o niesłuszność tego bana.

Stałem dokładnie w tym miejscu(czy aby na pewno to resp? XD):

2ih4as7.jpg

 

dowody(w przypadku skargi): W przypadku konieczności podeślę demko. Pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Tutaj jest demko z całej mapy, pokazane jak bardzo kampiłem "co rundę!"  (3:15 minuta rozpoczęcie rundy przed banem). W tym miejscu byłem dosłownie chwilkę. Byliśmy zamknięci i zrushowani przez ct więc... "Stałeś tam co rundę" Wujek HLTV pokaże wszystko, tak jak twoje KŁAMSTWO, co napisałeś wyżej (ss zrobiony w razie edycji). Nie pozdrawiam oszczerców - Tabaluga, Ty i twoi pupilkowie <3. Szach Mat.

Link to comment
Share on other sites

jesli stales w tym miejscu ktore sam zaznaczyles na ss, to ban jest sluszny. Gdy masz pelny serw to w tt mozesz zrespic sie jakies 5 krokow od tego miejsca, wiec jak serwer pelny by nie byl to na nim jest to uznawane za siedzenie na respie/kampienie/nie wykonywanie celi/afczenie etc. Wlasciwie to hipokryzja, ze stales tam po 1:30(zapewne) dostajac bana i zglaszasz skarge w ktorej sam sie przyznajesz, ze stoisz na respie i chamsko kampisz.

Nie ogladalem nawet demka, ale przypuszczam, ze jeszcze bardziej by cie pograzylo, skarge odrzucam, z reszta i ban juz dawno wygasl

Link to comment
Share on other sites

Nie oglądałeś demka, to co możesz wiedzieć? Klucz do rozwiązania znajduje się w DEMKU. Koledzy kolegami, ale to nie jest w porządku. ;) 

Ps. Zanim użyjesz słowa hipokryzja to poznaj jego znaczenie.

Edited by Puszapek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.