Jump to content

ZHMB

AmareAmare
 Share

Recommended Posts

Twój nick: TomA
Nick gracza / admina na którego składasz skargę: ZHMB
Dokładny czas zdarzenia: 23:20 +/-
IP / STEA_ID gracza (cała linijka z amx_ip): 5470 | ZHMB             | 188.146.195.153  | STEAM_0:0:42642999   | S
Opis sytuacji: Otóż chciałbym złożyć tak na prawdę skargę o głupią błahostkę. WW nowy admin, z którym przez dłuższy czas rozmowy kleiły się jak wlazł wyrzucić mnie z serwera z powodem "ogarnij się".
W tłumaczeniu na y@ napisał, że gracze skarżą się na "nadużywanie" mikrofonu przeze mnie i płakanie o klasy premium... 
Nie było nawet takowej sytuacji na tej mapie, a regulamin nie zabrania używania mikrofonu do komunikacji i "płakania" od czasu do czasu na klasy premium (bez obrażania), a jeżeli ktoś nie chce mnie słuchać ma dostępną komendę /mute
Chciałbym wnieść by admini nie robili sobie co im się żywnie podoba, a przed daniem komukolwiek rangi niech zapoznają się lepiej z regulaminem serwera.
Pozdrawiam.
Dowód (rozpisane demko/ss): http://498657.hltv3.pukawka.pl/hltv-1805232314-cs_1337_ASSAULT-1527110040-1527111240.zip - Końcówka mapy

Więc skoro już zostałem wezwany to się wypowiem :) Od godziny ok 23 po wbiciu  szanownego Tomy i SeBum zaczął się jakże przyjemny dla wszystkich jazgot przeplatany kur*ami, narzekaniem na premium, płaczem jacy to ludzie bez premium by nie byli itp itd. Po 5 minutach postanowiłem zmutować obu panów ze względu na obawy przed utratą słuchu bądź otępieniem. Po kilku jednak komentarzach graczy na czacie postanowiłem odmutować obu panów by posłuchać dalej " ballady " nt. jak to na serwerze jest ch****o bo premium itp. Italy2 przemilczałem lecz gdy znów na następnej mapie zaczęły się jakże przemiłe "ballady" o jaraniu tym co jest źle i "oh na boga jaki ja jestem" postanowiłem działać, kick "ogarnij się". Zaczęła się nagonka, SeBum uaktywnił jakże podręczny słownik kure* na 1000 sposobów natomiast Toma widocznie nie zrozumiał powodu wyświetlonego przez konsolę więc na y@ postanowiłem mu to wyjaśnić. Po 10 minutach odgrażania się, że "on mnie wyjaśni na forum" "już idę i coś tam" zachęciłem go ostatecznie do napisania tego tematu :)

Chciałbym dodać tylko iż zachowanie owego gracza nie jest pierwszym takim przypadkiem a kick to i tak łagodne podejście

Ostatni edit. Również czekam na spełnienie groźby z rozpisaniem mojego demka :) We 2 wam będzie łatwiej ;)

Edited by ZHMB

Naucz się cytować i słuchać, bo najwidoczniej tego nie umiesz robić, gdyż nie użyłem sformułowania, że Ciebie "wyjaśnię na forum. 
Po drugie nie było żadnej obrazy, a dyskusja nie jest zabroniona i mówienie "strzał w stopę i nie żyjesz" nie jest raczej kojarzone sypaniem "kur##mi".

Owszem zdarzały się sytuację nie raz, że się tiltowałem i potrafiłem wyzywać, lecz teraz nie ma z mojej strony żadnej obrazy w stronę któregoś z graczy. 

Co do drugiego cytatu "już idę na forum i napiszę skargę, skoro sam tego chcesz". Ktoś zasugerował taką propozycję i z niej skorzystałem, bo mam do tego prawo.

Zarzucę screenem, bo bardzo śmierdzisz mi nie od dzisiaj hipokryzją i nie udawaj teraz wielce pobożnego jak już jesteś adminem.

28056450_2043340679014348_8017187807803782061_n.jpg

Nie mów mi o obrażaniu, skoro sam nie potrafiłeś do czasu dostania admina nie raz zachować kultury, lecz szkoda, że przedstawia to jeden screen przedstawiony w Twoim podaniu.

Assaulta przemilczałeś? Na assault'cie właśnie dostałem kicka, także nie przemilczałeś, a kicka dostałem bez powodu.

Masz komendę /mute więc z niej korzystać i nie ustalaj własnych niepisanych zasad. 

Nie obraziłem nikogo to raz
Wyrażam własne zdanie to dwa (wolność słowa chyba również nie jest zabroniona)
I nie odgrażam się pustymi słowami, lecz skoro za mocno się poczuwasz już od samego początku to trzeba Tobie trochę ukrócić "język" przysłowiowo. 
Nigdy nie padło ode mnie słowo, że "na serwerze jest ch****o", bo jakby tak było to dawno bym na nim nie grał.
Po za tym nie rozmawiamy teraz o SeBurnie więc na jego temat wypowiadaj się gdzie indziej, bo skarga dotyczy tylko i wyłacznie Twojej osoby.
I nie mówiłem przez 10 minut, że pójdę na forum, tylko jak stwierdziłem tak i uczyniłem praktycznie od razu, więc również z odmierzaniem czasu masz problem.

Pozdrawiam. 

4 minuty temu, AmareAmare napisał:

Naucz się cytować i słuchać, bo najwidoczniej tego nie umiesz robić, gdyż nie użyłem sformułowania, że Ciebie "wyjaśnię na forum. 
Po drugie nie było żadnej obrazy, a dyskusja nie jest zabroniona i mówienie "strzał w stopę i nie żyjesz" nie jest raczej kojarzone sypaniem "kur##mi".

Owszem zdarzały się sytuację nie raz, że się tiltowałem i potrafiłem wyzywać, lecz teraz nie ma z mojej strony żadnej obrazy w stronę któregoś z graczy. 

Co do drugiego cytatu "już idę na forum i napiszę skargę, skoro sam tego chcesz". Ktoś zasugerował taką propozycję i z niej skorzystałem, bo mam do tego prawo.

Zarzucę screenem, bo bardzo śmierdzisz mi nie od dzisiaj hipokryzją i nie udawaj teraz wielce pobożnego jak już jesteś adminem.

28056450_2043340679014348_8017187807803782061_n.jpg

Nie mów mi o obrażaniu, skoro sam nie potrafiłeś do czasu dostania admina nie raz zachować kultury, lecz szkoda, że przedstawia to jeden screen przedstawiony w Twoim podaniu.

Assaulta przemilczałeś? Na assault'cie właśnie dostałem kicka, także nie przemilczałeś, a kicka dostałem bez powodu.

Masz komendę /mute więc z niej korzystać i nie ustalaj własnych niepisanych zasad. 

Nie obraziłem nikogo to raz
Wyrażam własne zdanie to dwa (wolność słowa chyba również nie jest zabroniona)
I nie odgrażam się pustymi słowami, lecz skoro za mocno się poczuwasz już od samego początku to trzeba Tobie trochę ukrócić "język" przysłowiowo. 
Nigdy nie padło ode mnie słowo, że "na serwerze jest ch****o", bo jakby tak było to dawno bym na nim nie grał.
Po za tym nie rozmawiamy teraz o SeBurnie więc na jego temat wypowiadaj się gdzie indziej, bo skarga dotyczy tylko i wyłacznie Twojej osoby.
I nie mówiłem przez 10 minut, że pójdę na forum, tylko jak stwierdziłem tak i uczyniłem praktycznie od razu, więc również z odmierzaniem czasu masz problem.

Pozdrawiam. 

Mógłbym się odnieść do każdego odniesienia osobno ale zacznie się robić niepotrzebny spam :) Lecz do kilku punktów muszę. "strzał w stopę i nie żyjesz" rzeczywiście takie sformułowanie padło ale to było jedno z kilku, kilkunastu określeń wypowiadanych przez Ciebie i nie koniecznie tak lekkich. To że Ty nie obraziłeś nikogo (w swoim mniemaniu) nie znaczy że ktokolwiek inny nie mógł się poczuć urażony. Niektórzy z graczy Ci nawet pisali byś się już zamknął i grał. Mute dla mnie jest i go używam, następnym razem dostaniesz muta na mapę z amx-a a wpisywanie za każdym razem mute jak tylko wejdziesz na serwer by nie słuchać Twojego darcia buźki jest uciążliwe. 

Co do screena, tilt się każdemu zdarza tylko z mojej strony jest to jeden a z Twojej, nie będę się przerzucał winami ;) Zapraszam do wypowiedzenia się osoby będące na serwerze, jak i samego @Thomas oraz @d0naciak

Jutro około 20 werdykt

Miał prawo Cię wyrzucić, nawet przy Mnie jak ktoś nadużywa mikrofonu lub cały czas przez niego płacze to wyrzucam.

Inni gracze zniechęcają się i wkurzają jak ktoś cały czas rozmawia a nie oszukujmy się ale na serwerze też grają młodsze osoby które nie ogarniają jak mutować czy coś.

A co do @ZHMB uważaj na słownictwo bo na drugi raz takim ostrzeżeniem się nie skończy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.