Jump to content

Recommended Posts

Co to jest powód bana za wczoraj, jak za wczoraj dostałem bana, kolezka chce spełnić jakieś swoje ambicje ? To tak jak dostać bana za to co było tydzień czy miesiąc albo za jutro. Dał mi bana A dzisiaj dorzucił za wczoraj no to niezły administrator. Osobista uraze to siobie do kieszeni schowaj. Może ktoś ogarnie tego typa, jedyne co pilnuje na serwerze to wulgaryzmy bo do reszty du*y mu się ruszyć nie chce. Mimo że jest na coś zwracana uwaga od godziny przez każdego gracza na serwerze.  Jakoś inni mogą reagować lecz on nie. Nie dość że bywa raz na tydzień to nic nie robi. 

nQ

Edited by workses10

Dostałeś wczoraj bana za obrażanie innych graczy, upomniałem Cię o kulturze po czym dalej rzucałeś mięsem. Chciałem, żebyś ochłonął i dostałeś bana na 1h. Po czym zacząłeś mnie wyzywać. Zasłużyłeś na drugiego bana, troszkę dłuższego.

p.s nie jestem Twoim ,,koleżką'' wódki z Tobą nie piłem :)

Ty jestes adminem, jak ty siedzisz na tym serwrze przez 15 min raz w tygodniu?? nie banujesz osob ktore to inicjuja. Tylko banujesz dopiero gdy temat zaczyna obejmowac ciebie. Bylo reagowac, bylo usunac wadliwa osobe, myszlisz ze jesli zrobilbys co do CIEBIE NALEZY to bym cie tak zajechal?? Dla mnie ten ban tylko cie osmiesza nie pasowalo ci to wczoraj bylo dac wczoraj 24 a nie dzis.

Male sprostowanie. Tak dla jasności. Jeżeli dostajesz bana za obraze czy za cokolwiek innego i zaraz po komunikacie wypisujesz na say`u czt mikro obraźliwe tresci w kierunku ADM czy kogokolwiek musisz się liczyć z tym, że blokada będzie wydłużona w zależności od popełnionego czynu. Zatem czy warto pluć przez mikrofon na pokaz? Nie. Istnieje taki dział jak skargi, można również się odwołać od bana i wyjaśnić sprawe. Trzeba do tego podejść z głową. W taki sposób jaki Ty działasz jesteś skreślony na starcie. Jeśli admin nie wypełnia swoich obowiązków podczas swojej obecności zawsze można znaleźć dowody w postaci demka nagrywanego przez siebie i się odwołać czy tez napisać skargę nikomu nie ublizajac. Co do minut... was nie powwino to obchodzić ile dany admin gra, admin ma obowiązek przegrania 360min w tygodniu, z tego jest rozliczany w tabeli. 

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.