Jump to content

Specty

AmareAmare
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj sytuacja była dość nurtująca dla mnie i chciałbym ją omówić na forum ogólnym.
Otóż w dniu dzisiejszym jadłem sobie kulturalnie kanapeczki i siedziałem na spect... Dostałem informację, że nie mogę siedzieć na spect, pomimo tego, że nie ma full serwera (Co jest równoznaczne z tym, że miejsce dla graczy jest), ponieważ nabijam sobie minuty na GT??? 

Chciałbym prosić, aby można było przesiadywać na spect, a od wywalania "afków" jest plugin tak? 

Jeżeli jest full serwer i ktoś siedzi na spect to owszem kicka można dać, ale nie przy 20 graczach na serwerze... 

no więc tak admin ma prawo dać kicka jeśli gracz siedzi na spect tak było zawsze na tym serwerze kiedyś nie było takiego plugina który wywalał ze specta i wlazło na specta z 10 osób i siedzieli na spect po 5 map. potem wszedł plugin który wywala automatycznie ze specta ponieważ tak mi się przynajmniej wydaje że serwer jest od grania a nie od siedzenia na spect. Piszesz że jadłeś kanapki ale wcale nie musiałeś wchodzić na spect przecież można jeść i grać jednocześnie. 

13 godzin temu, AmareAmare napisał:

Jeżeli jest full serwer i ktoś siedzi na spect to owszem kicka można dać, ale nie przy 20 graczach na serwerze... 

a co ma do tego czy na serwerze jest 20 osób czy 30 czy 5 

rozumiem jak wchodzisz na spect bo chcesz zakupić jakąś usługę  vipa czy tam  expa chociaż do tego też nie ma potrzeby wchodzenia na spect ponieważ można w trakcie gry to zrobić także nie rozumiem twojej flustracji na temat wywalania ze specta.

A jak już musisz wejść na spect chociaż nie wiem po co  to po prostu piszesz na u@ adminowi jesłi jest czy możesz prosić o nie wywalanie ze specta bo chcesz sobie zjeść albo coś to już prędzej ale tak to admin może cię wywalić z tego specta.

także nie rozumiem po co ten temat XD

Dziękuje pozdrawiam ChampioN :)

Powiem tak, admin ma prawo do poinformowania Cię, jak zrobiłem to ja, odpowiedź że chcesz zjeść kanapeczki, no okej Ale jak wszyscy pójdą na spect i będą "jeść kanapeczki"? To co? Admin ma nic z tym nie robić?. Tak jak kolega wyżej wspamniał, serwer jest od grania a nie siedzenia na spect.  ?

Edited by Destro

To się wypowiem w trochę inny sposób... Statystyki = przyciąganie ludzi na serwer... Mniejsza z tym

Co za różnica gdy jest 20, a 30 graczy? Przy 20 graczach nie blokuje slota, a nie muszę się zwierzać chyba, że idę do kibla, czy zajarać czy cokolwiek innego, tylko pytanie w czym zawadza przesiedzenie paru minut na spect? 
Przy 30 osobach blokuje slota, co jest równoznaczne z tym, że bez poinformowania admina kick się oczywiście należy.

Co do pierwszego; Załóżmy, że na serwerze jest 20 graczy na 30 maksymalnie. Wywalasz mnie z serwera gdy siedzę na spect i w tej chwili jest 19/30 co wygląda znacznie gorzej, a jak wspomniałem w żaden sposób nie przeszkadzam, ani nie szkodzę dla serwera. 

W trakcie gry poszedł od któregoś z adminów argument, że nabijam sobie czas na GT.... To już było śmieszne.

Czas gry:

Spoiler

player_time.php?nameb64=dG9tQQ%3D%3D&hos

Spoiler

A tutaj score na dzień
player_score.php?nameb64=dG9tQQ%3D%3D&ho

I tak full serwer jest raz na ruski miesiąc, a takie wywalanie psuje statystyki, co działa niekorzystnie na ilość graczy na serwerze....
server_players.php?GSID=5114267&start=-1
Ostatni tydzień tak wygląda, że serwer prawie w ogóle nie zapełnia się do full slotów, także zmiana polityki zawsze może wyjść na +

DRUGIM argumentem jest nie psucie sobie statystyk przez AFK, w chwili gdy muszę coś np zrobić, nawet wspomniane jedzenie, a nie chcę tracić perku, gdy jest możliwość ponownego dołączenia do gry. Np ktoś z graczy ma platyny i sobie ciśnie na serwerze. Po 10 minutach musi iść na specta, bo coś ma do zrobienia. Przychodzi co chwilkę i klika cokolwiek by nie zostać wywalonym przez plugin. Chce wrócić do gry 5 minut przed końcem mapy, a tu beng i admin go wywala z serwera za specta, gdy nie blokuje slota innym graczom. 

Czekam na wypowiedź Thomasa w tej sprawie. 

Tyle ode mnie, pozdrówki.

Edited by AmareAmare

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.