Jump to content

Recommended Posts

21 godzin temu, LemoN napisał:

Huawei Honor 8 albo albo lg g6

Huawei honor jak najbardziej polecam! Posiadałem go dobre kilka miesięcy i nie sprawiał żadnych problemów. Dużo pamięci, dobry aparat. Jeżeli na twoim miejscu miał wybierać @NNBezimienny to wybrałbym właśnie ten model. Aktualnie posiadam P10, ale to chyba przekracza granice budżetu. Jednakże jeżeli chcesz bardzo porządny telefon to właśnie P10 jest jeszcze lepszy. Dużo pamięci, płynność, wytrzymałość na upadki. 

3 minuty temu, Freezy! napisał:

Huawei honor jak najbardziej polecam! Posiadałem go dobre kilka miesięcy i nie sprawiał żadnych problemów. Dużo pamięci, dobry aparat. Jeżeli na twoim miejscu miał wybierać @NNBezimienny to wybrałbym właśnie ten model. Aktualnie posiadam P10, ale to chyba przekracza granice budżetu. Jednakże jeżeli chcesz bardzo porządny telefon to właśnie P10 jest jeszcze lepszy. Dużo pamięci, płynność, wytrzymałość na upadki. 

no mate10 też spoko ale też już w góre cena :D

Weź nie kupuj huawei'ów dla biedaków. Iphone 6s za 1500 32gb zgarniesz. Jakby budżet miałby być droższy to iphone 7, kozak telefon mam już pół roku i nic nie przymula, bateria starcza na dzień

@LemoN Te 2 dni to chyba nie używając żadnych aplikacji :) 3000mAh. Huawei są dla biedaków, nie poradzisz na to :) Najgorsze telefony na rynku, miałem p9 lite, a nie rózni on się miedzy twoim za bardzo, i powiem, że był to najgorszy telefon jakiego kiedykolwiek miałem. Rozładowywał się w 12 godzin, mulił zacinał, dramat 

Edited by Revi

Mam Huaweia honora 7 i powiedzieć że to telefon dla biedaków to śmiech. Śmiga na najwyższych obrotach bateria starcza na 2 dni a używam telefonu sporo. Jeśli chcesz przyszpanować i pokazać jaki to jesteś "BOGATY" to kup sobie tego iphone ;v

Nie wiem naprawdę jaki telefon miałeś ale powtarzam - działa bez najmniejszego zarzutu i ścinek. To samo zresztą miałem w 4x dopóki go nie rozjebałem

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.