Jump to content

Admin Vakson

Vakson
 Share

Recommended Posts

Nick:Vakson
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Vakson/145.239.237.178:27015/
Steam/Non Steam:Non Steam
Doświadczenie w administrowaniu na serwerach zombie mod:Byłem adminem na innych serwerach zm i nawet byłem tutaj. 
Staż na serwerze:3miesiące już będą 
Znajomość AMXX (1-10):5
Mikrofon Tak/Nie:Posiadam ale  nie używam.
Dlaczego Ty:Ponieważ spędzam na serwerze dziennie po 5-6godzin albo i więcej.Rzadko spotkam jakiegoś admina na serwie żeby ogarnąć tych co nie robią celi albo się drą przez mikro. 
Kontakt:GG Forum 

Bardzo duze nie dla tego pana co wy wgl piszecie ? Pomaga ? Komu ? Chyba swoim przydupaska po 2 jaki kulturalny, nie zapomnijmy ze gosc mial już admina nie tak bardzo dawno temu i dostal degrada za lamanie regulaminu oraz ostre wyzwiska, miejmy tez na uwadze to ze nequ obserwowal go zalwedwie 10 min co to za admin który wyzywa ludzi na lewo i prawo ? Wedlug mnie admin powinien dawac przykład, DOBRY PRZYKŁAD. Co to za kara degradacją i po tygodniu spowrotem stołek, bez sensu.

@JessI. daj mu szansę. Spełnia wymagania jak mało kto. Co prawda się zawiodłem strasznie, bo stał się dokładnie taki jak ja kiedy jestem zły, ale widać że mu zależy i chce się zrehabilitować. Na twoim miejscu postawiłbym jedno ultimatum. Jedna słuszna skarga = degradacja. Poza tym musi ktoś to trzymać po odejściu wielu dobrych adminów no i oczywiście toxic-mnie. 

Edited by Guest

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.