Jump to content
Sponsor

DeadGuy

Zasłużony
 • Content Count

  192
 • Donations

  200.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  2d 7h 56m 29s

Sponsor

The user has paid over PLN 150 in subsidies

DeadGuy last won the day on August 10 2018

DeadGuy had the most liked content!

About DeadGuy

 • Other groups Sponsor
 • Rank
  Silver III
 • Birthday 11/10/1995

Information about me

 • Location
  Poznań
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Contact

 • GG
  6503642
 • Snapchat
  ladnyxdd

Recent Profile Visitors

2,378 profile views
 1. Typ pracy: Sygnatura Rozmiar: Jakiś standardowy pod sygnature na forum Tematyka: Zombie - strzelanina - rozlewajace się mózgi - "OneManArmy" coś w ten deseń, taki jeden ziomek który pruje że srutu w armię zombiaczkow Kolorystyka: Zostawiam wolna rękę, czy będzie ze zdjęcia czy czarno-biały widok z boku ręcznie wykonany to tam kit. Napis: Najlepiej mój nick Inne: -
 2. Nie uwzględnili mojego awansu, Smuteczek 😥😥
 3. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 4. Ban niepotrzebny - oboje wykonali cele mapy, jeden strzelal, a drugi go zaraził. Gracz (jak to widać na demku) zatrzymał się na zaledwie kilka sekund, normalna sprawa przy próbie wzięcia np. antidotum, nie wyszło wzięcie tego antidotum to szedł dalej i zaraził gracza składającego skargę. Gracz składający skargę nie zrobił w tamtej sytuacji nic za co mógłby być zbanowany. Skarga słuszna.
 5. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 6. Rozmawiałem z Tobą już wcześniej i mówiłem że cieszę się z Twojego powrotu, zapraszam po range w odpowiednim dziale i po flagi do mnie na PW bez zbędnego gadania. Cieszymy się że wróciłeś do żywych
 7. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 8. Nie chcemy wyjmowania konsekwencji bo nie ma z czego racja. Admini zgodzę się z @ Miuoszek (kiedyś trzeci), że takie rzucanie pak na siłę jednemu graczowi zniechęca do gry. Postarajcie się trochę zmniejszyć częstotliwość tych pak (nie ma zbyt wielu graczy którzy serio ogarniaja zm) oraz odżywki typu "masz pograne" "masz skakanie" itd w kierunku graczy którzy dopiero zaczynają grę (wątpię żebyście ogarnęli że to stary gracz) Starajmy się graczy zatrzymać a nie odpychac Tyle ode mnie
 9. Twoje podanie zostało przyjęte! Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 10. Grałem, widziałem jaki gracz jest więc bez zbędnego gadania... Po range na forum w odpowiednim dziale, a po flagi do mnie
 11. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 12. Skarga słuszna, art dorzucił swoje. Banicja poszła na 2 dni - za taki mix przewinień, ale głównie obrażanie
 13. Problem został rozwiązany! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
 14. Co do sytuacji to nie można jasno stwierdzić czy prosił o ap czy nie (hltv nie uwzględnia czatu, trzeba to zmienić). Widać jedynie nie wykonywanie celów moda, czyli gracz nie zarażał, a jedynie uciekł z kampy przy pierwszej okazji, InfoOdBoga ban na 30 min według taryfikatora. Flak w tym momencie jest niewinny, bo w sumie co miał zrobić. @Art. małe upomnienie słowne, bo sam wiem jak to jest jak Ci kogoś w kampie zarażą i nie wiesz co zrobić (Najlepsze wyjście to go po prostu od razu zniszczyć minami, aby taka sytuacja się nie powtórzyła).
 15. Podanie zostało odrzucone! Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty! Temat został zamknięty. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.